Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kadangi Vilnius nuo Bulbašijos sienos tik 20 km , tai kai Baltarusijos ir Rusijos prezidentai pažadėjo , kad vagneriai eis į Lietuvą ar Lenkija ( net prezidentų palaikymas) mūsų AIG nulėkė pas lenkus pasitarti . 

Na tai kas te kreips dėmesį, jei wagneriai sulėkė nuo mūsų baltarusijos saugot.  Patys kaip nors, be pagelbos, paimsim tą baltarusiją ))

Atsakyti
Nepasisekė kiškiukui.. 
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 19, 13:39)
Na tai kas te kreips dėmesį, jei wagneriai sulėkė nuo mūsų baltarusijos saugot.  Patys kaip nors, be pagelbos, paimsim tą baltarusiją ))</p>


O man baba pasakojo , kad per karą bulbašų vokiečiai į nelaisvę neėmė. Prie sienos . Visi meluodavo , kad ukrainiečiai ... Tuos į nelaisvę imdavo .
Jei jau Antanuks Kalinigrado po karo neėmė, kam mums ta bulbašija?


Atsakyti
Saintlina, o tai veliaveliu ir meskiuku kovai su lukashenka jau uzsipirkot? Bobu ir fyfsuniu garnizona pilnai apmoket?
Atsakyti

Dusia, ką aš žinau kam? Šiaip sau, kad būtų ))

Bet tai kodėėėėl jis neėmė?? Jei ten iš tikrųjų kas siūlė, o ne mitas tai.

Atsakyti

Saintlina, o tai veliaveliu ir meskiuku kovai su lukashenka jau uzsipirkot? 

Iš rezervų paimsim ))

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Kokia rudeniška Ingridos kava wub.gif Dėkui brangioji .
Moliūgai dar auga ir pučiasi . Lyg neturėsiu didelių , sėjau tik mažuosius. Nesusimaišiau lyg.
Žada lietaus mano kaime šiandien telefonas. Kažin nemeluoja?
Reikia jau grįžti į civilizacija ax.gif Plaukai nedažyti, sporto klubo pasiilgau ...
Nuo pirmadienio tongue.gif Bus tarpas biški čia biški ten smile.gif
Nako siūlai normalūs kojinėms. Tikrai esu mezgusi .
Laukiu naujų rudens kolekcijų Opalo , kažką sau leisiu nusipirkti wub.gif

Luety neturiu twitterio . Ir su Instagramu nelabai draugauju ... Ir taip per daug kompo mano gyvenime. Darbas.
Bet ta naujiena , kad Havajus padegė iš kosmoso nepatikėsiu biggrin.gif
Faktus susidėliojam. Žolė užvežta auginti iš Afrikos ( kuriai labai patinka degti , prisitaikiusi ) , gyvulių nėra, žmonių populiacija nuo 130 000 iki 1,5 milijono, laidai atviri toje nudžiuvusioje žolėje ir tt... Žmonės patys prisidirba , o paskui sugalvoja kad yra žmonių tarpe pusdieviai kurie viską valdo. Taigi taip patogiau tongue.gif

Gražaus sekmadienio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 rugpjūčio 2023 - 07:31

Man irgi telefonas žadėjo šian ryte lietų. Figuški. Nė lašo. Ir net vėjelio jokio nėr. Tvanku ir naktį. Šuniui jau sunku.. šian ryte net pasivaikščioti nėjo. 

Reik šian jau namo grįžt. Ryt į darbą. Bijau net pagalvot kas mieste tarp betono ir asfalto darosi.. ale prognozė Vilniui šian žada 26, o kaimui 31. Tai gal mieste net lengviau bus?..

Dėl gaisrų - tai šią vasarą ne vien Havajai degė. 

Atsakyti
Pas mus nerodė lietaus,o palijo.Nežinau ar paryčiui ar naktį?
Na pagaliau bent žvyrą atvežė,gal po pietų ir betonuotojai pasirodys?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 20, 06:29)
Labas rytas,
Kokia rudeniška Ingridos kava  wub.gif  Dėkui brangioji .
Moliūgai dar auga ir pučiasi . Lyg neturėsiu didelių , sėjau tik mažuosius. Nesusimaišiau  lyg.
Žada lietaus mano kaime šiandien telefonas. Kažin nemeluoja?
Reikia jau grįžti į civilizacija ax.gif  Plaukai nedažyti, sporto klubo pasiilgau ...  
Nuo pirmadienio  tongue.gif  Bus tarpas biški čia biški ten smile.gif
Nako siūlai  normalūs kojinėms. Tikrai esu mezgusi .
Laukiu  naujų rudens kolekcijų Opalo , kažką sau leisiu nusipirkti wub.gif

Luety  neturiu twitterio . Ir su Instagramu nelabai draugauju ... Ir taip per daug kompo mano gyvenime. Darbas.
Bet ta naujiena , kad Havajus padegė iš kosmoso  nepatikėsiu  biggrin.gif
Faktus susidėliojam.  Žolė  užvežta auginti iš Afrikos ( kuriai labai patinka degti , prisitaikiusi ) , gyvulių nėra,  žmonių populiacija nuo 130 000  iki  1,5 milijono, laidai atviri  toje nudžiuvusioje žolėje ir  tt... Žmonės patys prisidirba ,  o paskui sugalvoja kad yra žmonių tarpe pusdieviai kurie viską valdo. Taigi taip patogiau  tongue.gif

Gražaus sekmadienio  4u.gif


Labas rytas,

Nepatikesi,domekis.Karines technologijos kazkada staiga nustebins,o jos kuriamos ne 30 metu.Isdega visa sala,lieka pastoriaus namas,baznycia ir pajuris milijonieriu vilu,kai net vandenyje zmones sudege.Namas sudeges iki pamatu,masinos ratlankiai issilyde,o medziai apie sodyba zaliuoja.Pasiieskok ir paklausyk gyvu likusiu liudininku,koks pragaras tenai vyko ir kaip vyko,gal tada pakeisi nuomone,o jei ne,nu ka,ji reikalinga,nuomoniu ivairove. bigsmile.gif bigsmile.gif

Vakar shou stebejom is toli,is sodo.Siandien kelsimes i kalnus.
Vakar nakty taip lijo,kad galvojau bus potvynis,sode vazonelius su gelem reikejo laistyt,nors ant kelio balos didziausios,vos pravaziuoji.Zada rugsejo 5 isasfaltuot viena keliuka,is pagrindiniu,o kitais metais kita.Bet cia pazadai.Kaip visur ir visada.Matysim.
Pomidorai mano derlius jau mazesnis,skyniau 2x sav,tai jau tik sunui uzteko is sio skynimo.Morkos setos birzely uzaugo,bet jau kirmija ziauriai.Kiba dar set?Dabar issirauni graziausia,ispjaustai,lieka sudukas.Pikta kaip.Naujienlaiskis is sodo bendrijos siulo kazkokias Amsterdam forcing atsieit ankstyviausia veisle,bet as ju neturiu.Spinatai jau valgomi ir jau pasiilgau.Kazkaip ilgai si syk dygo.
Na,o visa kita eina i rudeni.Avietes pilnu pajegumu,isviriau jau stiklainiuka,dabar anukam atidaviau vakar skynima,sau skinsiu kt.sav vel.Kaliaropes jau uzderejo,skanios jos man iki negaliu.Ziurkiu bulvese lyg nematyt.Braskes reik ravet,uzsikrete jos tais "zuikio kopustais"vadinamom miskinem zolem,saknys ju baisiai tvirtos ir ilgos,turesiu vargo isravet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 20 rugpjūčio 2023 - 09:56

Dusia,as gyvenau ir gyvenu skirtingo mentaliteto ir kulturines terpes salyse.
Saugu visur yra tiek ,kiek gali pats savo sauguma garantuot.Kiek savo galvoje esi saugus.
Pandemijos metu didziausia adrenonohormo koncentracija buvo lietuvoje ir mano giminiu ir pazistamu asmenyse biggrin.gifDar kazkiek cekoslovakija,bet ne tiek.
O xenofobijos ir neapykantos tiek ,kad galima lietuvoje kalnus supilti.Is pykcio ir baimes galima buvo kosmosa uzkariaut biggrin.gif
Kad kazka lyginti reikia pagyvent kitur ilgiau nei menesi.

Kaip taikliai 😍

Atsakyti