Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pamėlsta ,bet šilbaravykio galva slidi, ar klystu? Šito tai kaip aksomas, gali glostyti 😂 ir  labai kirmyja, 

Luety, nestresuok iš anksto, linkiu jums geros kelionės, tikiuosi niekas nieko neuždarinės

Atsakyti

Sveikos, 

Kukuška, labai spalvos susiliejusios - geriausia fotkinti ant balto lapo ir rankoje. Pirmasis tai tikrasis kazlėkas tikriausiai, trečiasis - pilkoji meškutė meškutė (nematau apačios) -  (nevalgoma jau seniai, nes kaupia sunkiuosius metalus, o ir radio). Daugiausiai klausimų man dėl antrojo, nes labai spalvos susiliejusios gali būti, kad auksakotis baravykas.

Atsakyti

Jei kaip aksomas, tai tuomet greičiausiai auksakotis aksombaravykis

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 08 18, 11:22)
Labas rytas,

Bijau,kad neissprusim i Ispanija,jau spauda trimituoja apie uzdarymus, pilna spauda uzuominu,bijau,kad si syk Ukejuj bus,kaip Australijai.Vis tik sala,kur desies.Neduok Die.Praejusi karta mes svilpavom,o si syk jauciasi toks spaudimas.As gi centre gyvenu,tai greitosios buvo visa menesi aprime,dabar po keleta kartu per diena lekia ant signalu,jau net nusibodo klausyt.Svarbiausia,kad yra trys kartai,kai lekia tom paciom valandom ryte ,per pietus ir vakare,net laikrodzio nereikia. bigsmile.gif  bigsmile.gif


Nepradėk bijoti.
Tiksliau nustok , žinau , kad bijai skristi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Britai protingiausi man iš visų senosios Europos šalių , tik kad biedni. O biedni dėl savo socialinės politikos...
Žinoma jie saves nelaiko Europa biggrin.gif
Kaip ten buvo Australijoje mes nežinom. Netikėk viskuo ką rašo. PVZ buvo feikas įmestas , kad Australams reikia deklaruoti savo NT. Nu netikiu, kad Australijoje toks bardakas ... Jei jau Lietuvoje viskas vienoj sistemoj, tai ką Australai neturi? Nejuokinam voverių. Kiek daug melagienų , Celopanų partijų ir kitų iš neaiškių pinigų gyvenančių žmonių ax.gif
Jei tik vagneriai Lietuvon neateis , tai visa kita baika biggrin.gif
Kaip atbukom per du metus mirksiukas.gif tongue.gif ax.gif
Aisiu rauti svogūnų atidirbus , sugulę laiškai , kad neprilytų ... jei kažkada lietaus bus ?

Papildyta:
Sutikau savo kiškutį. Manyčiau biggrin.gif Koks jau paaugęs per pora savaičių wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 18 rugpjūčio 2023 - 10:53
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 18, 09:53)
Nepradėk bijoti.
Tiksliau nustok , žinau , kad bijai skristi  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Britai protingiausi man iš visų  senosios Europos šalių , tik kad biedni. O biedni dėl savo socialinės politikos...
Žinoma jie saves nelaiko Europa  biggrin.gif
Kaip ten buvo Australijoje mes nežinom. Netikėk viskuo ką rašo. PVZ buvo feikas įmestas , kad Australams reikia deklaruoti savo NT. Nu netikiu, kad Australijoje toks bardakas ... Jei jau Lietuvoje viskas  vienoj sistemoj, tai ką Australai neturi? Nejuokinam voverių.  Kiek daug melagienų , Celopanų partijų ir kitų iš neaiškių pinigų gyvenančių žmonių  ax.gif
Jei tik vagneriai Lietuvon neateis , tai visa kita baika  biggrin.gif
Kaip atbukom per du metus  mirksiukas.gif  tongue.gif  ax.gif 
Aisiu rauti svogūnų atidirbus , sugulę laiškai , kad neprilytų ... jei kažkada lietaus bus ?

Papildyta:
Sutikau savo kiškutį. Manyčiau  biggrin.gif  Koks jau paaugęs per pora savaičių  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Skrist nebijau tiek paniskai,nemalonu tokia kelione,bet imanoma iveikt.
Del Australijos,ten vyksta daug nesamoniu,nesiplesiu.Jei ka perskaitau oficiozuose,visada tikrinu kituose saltiniuose,man zinomuose,kuriais pasitikiu,signalu yra.Be to ,per tiek metu jau imanoma suprast,kaip veikia overtono langai pas juos.Info barsto trupiniukais,bet daznai,pratina liaudi,kad nebutu sokas.Va dabar kaip tik tokie metodai musu spaudoje.
Vagneriui ir rusam Lietuva reikalinga tiek kiek tau Amerika.Jei nebus provokaciju ar seimininku nurodymu,o ir yra dar daugiau keliu,kaip isprovokuot ,viskas bus gerai.Bet pavojus didelis.
Visokiu celofanu neskaitau,nesidomiu,turiu senus,patikrintus dar nuo pirmu pandemijos dienu.
Vagneriai tupi ne pult,o apsaugot isiverzima i Baltarusija,kurio nori lenkai.Man taip atrodo.
Tikekimes geriausio ir ukejui ir Lietuvai.Ypac Lietuvai,nes eskalacija didziule.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 08 18, 12:05)
Skrist nebijau tiek paniskai,nemalonu tokia kelione,bet imanoma iveikt.
Del Australijos,ten vyksta daug nesamoniu,nesiplesiu.Jei ka perskaitau oficiozuose,visada tikrinu kituose saltiniuose,man zinomuose,kuriais pasitikiu,signalu yra.Be to ,per tiek metu jau imanoma suprast,kaip veikia overtono langai pas juos.Info barsto trupiniukais,bet daznai,pratina liaudi,kad nebutu sokas.Va dabar kaip tik tokie metodai musu spaudoje.
Vagneriui ir rusam Lietuva reikalinga tiek kiek tau Amerika.Jei nebus provokaciju ar seimininku nurodymu,o ir yra dar daugiau keliu,kaip isprovokuot ,viskas bus gerai.Bet pavojus didelis.
Visokiu celofanu neskaitau,nesidomiu,turiu senus,patikrintus dar nuo pirmu pandemijos dienu.
Vagneriai tupi ne pult,o apsaugot isiverzima i Baltarusija,kurio nori lenkai.Man taip atrodo.
Tikekimes geriausio ir ukejui ir Lietuvai.Ypac Lietuvai,nes eskalacija didziule.


Luety , tai kodėl batkia , putka ir lakštingala be perstojo apie tai kalba ?
Atsakyti

Dusia, o taip matosi? attachicon.gifA563F1C6-E7C0-4B3D-A318-FD75F9701527.jpeg  vaikystėje jaučakiu vadino, pasirodo jau keli metai paskelbtas nevalgomu, 😁

Trečio mes nerinkom niekada. Antri man šilbaravykius primena. Jei mėlynuoja kepurės anačia paspaudus. O pirmi tai man iš foto kazlėkai atrodo )

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 18, 10:22)
Luety , tai kodėl batkia , putka ir lakštingala be perstojo apie tai kalba ?


Kur as skaitau,tie nekalba,o kur tu skaitai-jie nori,kad tu taip manytum.Ijunk savo smegenis. ax.gif 4u.gif
Kam mes jiems reikalingi?O kam globalistam reikalinga rusija?
Atsakyti

Vagneriui ir rusam Lietuva reikalinga tiek kiek tau Amerika.Jei nebus provokaciju ar seimininku nurodymu... Vagneriai tupi ne pult,o apsaugot isiverzima i Baltarusija,kurio nori lenkai.Man taip atrodo. Tikekimes geriausio ir ukejui ir Lietuvai.Ypac Lietuvai,nes eskalacija didziule.
Nepyk, Luety, bet rašai nesąmones.. ale tu jau per daug nutolusi, žiūri į viską labai jau vakarietiškai. Arba žiūri rusiškus kanalus. O kam rusam ne tai seniai reikėjo Gruzijos, Čečėnijos, Padniestrės? Kam jiems reikėjo Suomijos, mūsų, latvių, estų? O daba rusam Lietuvos dar ir kaip reikia. Lygiai kaip reikėjo rytų Ukrainos, kad pasiekti Krymą, taip reikia pasiekti ir Kaliningradą.  Ir jau wagneriai Baltarusijos tikrai nesaugo.  Jie BY kontroliuoja. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 rugpjūčio 2023 - 12:13

O kam globalistam reikalinga rusija?
Kas užpuolė Rusiją? Ir kas yra globalistai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 rugpjūčio 2023 - 11:49
As galiu papasakot ,kaip NATO penktas straipsnis naturoje veikia.
Praeita savaitgali Turkijos ir Rusijos kariniai laivai apsikeite ugnimi,Bulgarijos laivyno admirolas dave interviu ir sake ,kad idemiai stebi situacija.O paskui pontus euxinus pasiuto,i vandeni lenda tik tie kam nebaisu .
Vakar jurine didzioji mina sprogo visai prie rumunijos kurorto krantu,isplove visus drasuolius,kurie dar buvo like. biggrin.gif

Man tai nebaisu.
Lenkijoje nusileido ir sprogo kazkas,grybautojus kurie paskelbe islaptino.
As tai manau ,kad lietuviams nieks nieko net nepasakys. biggrin.gif
Atsakyti
Grybai-storalūpis,antras šilbaravykis,labai sudžiūvės,arba abu kiti kazlėkų giminės.
O aš įžimybė tapau. biggrin.gif biggrin.gif Radau retą grybą,jaučiau,kad retas nutotografavu ir įdėjau į fb.Dabar nori atvažiuoti nufotografuoti ir naują augimo vietą užfisksuoti.Bet tikslių koordinačių tikrai nežinau. ax.gif https://lt.m.wikiped...kn084k1fMS-5JNM
Atsakyti