Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ačiū, Kukuška  :4u:  

Aš šian miške nebuvau, bet nežinau kas ten gali augt tokiu oru ir be lietaus ) ryt kokią penktą ryto gal pabandysiu nosį kyštelt kur samanos didesnės.

tai pas mane miške sausa kaip parakas, net pati netikėjau, kad gali būt grybu, bet radau, snd dar viena maža mačiau, bet palikau paaugti 😂

Atsakyti

Nėra itin sausa. Mačiau kazlėkų prie namų. Reiks eit grybaut gal ryt 😁

Atsakyti

Labas rytas :)

Naktim rasa krenta, tai aukštose samanose kažkiek drėgmės yra. Radau du baravykus, kazlėkų ir voveruškų. Žinau, kur dar reiktų prasieit, bet jau kaista, nebeisiu. Dygtų baravykai masiškai, tai eičiau kaip briedis )) bet kai reik ieškot, tai apsieisiu )

Dvi dienas agurkų nieks neskynė. Vakar vakare karutį pilną parsivežiau. Tokių didelių nei raugsiu, nei ką. Vištoms gal balių daryt?

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Vaikis ligoninėje ir prognozės metus mažiausiai praleis, yra likusios kelios infekcijos bei laukia kosmetinė stuburo operacija. Jis ir jo tėtis labai visiems dėkingi už palikymą ir t.t. prognozė kol kas išlieka nepakitusi....
Na pripratau jau per savaite kaip rytais pasitinka wub.gif bet na ji daugiau su jais būna biggrin.gif o ir už durų laukia duoklės kitas ax.gif
AA labai gražu wub.gif
Gražios dienos smile.gif o grybautojom laimikio tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Sokinet tai per tas bangas buvo faina,bet siandien skauda visur kazkaip,net kanopas. biggrin.gif
Bet limfos tekejima turbut isjudino.
Atsakyti

Labas rytas, pasivaiksciojau po kiemą, 6 raudonikiai, 6 lepšiai , kazlėkų ir kažkokiu panašiu krūvele. gal grybu speces apsviesit pavadinimus 2 ir 3 nr? 1 tai kazlekai, žinau, o 3 tai nerenku ir nevalgau, nors žinau, kad valgomi, bet siaip smalsu 😏


Pridėta:

Atsakyti

AA, tau reikėjo su banglente varineti 😁

Atsakyti
kukuska007 Tavo nuotraukos senoj versijoj nerodo .
Nežinau kodėl . Telefone nauja versija rodo . Bet aš ne grybų žinovė.

Mukute , nesuvokiama protu už ką tam vaikui gyvenimas tiek užkrovė ax.gif

Mano katė kaime naktimis gyvena ant palangių. Ką ji ten mano nežinau . Dienomis miega. Vakare jei aš pasaugau išeina į kiemą žolės pavalgyti biggrin.gif ne kieminė ji pas mane smile.gif
Labiau negu karštis mane užknisa bledės. Gaudyklės neveikia. Lenda visur . Šiandien įkando į alkūnę. Anadien pietaujant po suknia palindo cvaktelėjo šlaunin. O skauda nuo jų . Raudona, tinsta, niežti. Bitės įkandimai man po 2-3 min pasimiršta. O su šitom yr bėdų šiemet.

Atsakyti

Dusia, o taip matosi? Priedas  A563F1C6-E7C0-4B3D-A318-FD75F9701527.jpeg   132,52KB   1 Parsiųsta kartų Širšių ir pas mane labai daug, ir į gaudykles lenda, bet vistiek jų perdaug, vos pradėjusias nokti vynuoges jau punta Džiugina, kad uodų nėra visai, per 20 metu taip nebuvo, net neramu, ar šikšnosparniai ir kregždės nebadauja

Tas 3 grybas pilkoji meškutė greičiausiai, vaikystėje jaučakiu vadino, pasirodo jau keli metai paskelbtas nevalgomu, 😁

Atsakyti
Labas rytas,

lyja,grybu lietum.Vakar turejo skraidyt lektuvai po pietu,zemi debesys =neskraide,siandien lietus,rodo iki pietu,bet jei bus apsiniauke po pietu-vel neskraidys.Mums tai kas,mes mate daug kartu ta shou,dabar net neinam ziuret,tik kai geras oras,nuvaziuojam ant kalnu ir stebim is toli,is atri ausu bugneliai neatlaikytu jau,bet tai kiek zmoniu atvaziavusiu i svecius,i viesbucius ir nieko nemato del oro. doh.gif doh.gif Uztai biznis viesbuciams,maitinimo istaigom,niekur neieisi,visur pilna.Is neturejmo kur detis,sliauzioja po prekybos centra.Kitur lietus,i parkus nenueisi.Taip va su tom sventem UK.Oras permainingas.
Noriu AA bangu,noriu pasokinet,pasimaudyt siltoj juroj.Bijau,kad neissprusim i Ispanija,jau spauda trimituoja apie uzdarymus, pilna spauda uzuominu,bijau,kad si syk Ukejuj bus,kaip Australijai.Vis tik sala,kur desies.Neduok Die.Praejusi karta mes svilpavom,o si syk jauciasi toks spaudimas.As gi centre gyvenu,tai greitosios buvo visa menesi aprime,dabar po keleta kartu per diena lekia ant signalu,jau net nusibodo klausyt.Svarbiausia,kad yra trys kartai,kai lekia tom paciom valandom ryte ,per pietus ir vakare,net laikrodzio nereikia. bigsmile.gif bigsmile.gif
Vaikiui sveikatos,kantrybes,zmoniukei tvirtumo ir neissigast pirmuju isbandymu,reik manyt toliau gyvenimas bus lengvas jiems.Organizacija is LT buvo superine.
Nematau kukushkos foto,o nauja versija nenoriu eit,ji man nepatinka.
Dusia,yra kur nors tu bl...lizdas,sankaupa/Vakar instagrame maciau,net zemej iskase lizda.Mes pries tai,kur gyvenom,buvo sodelis,tai tvarkydami irgi zemej iskasem lizda.Begom greit ir toli. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 18 rugpjūčio 2023 - 10:26
kukuska007 matosi .
Tas trečias dabar nevalgomas .
Antras ar ne šilbaravykis , prapjovus pamėlsta ? Taip mano kraštuos vadindavo .
Atsakyti