Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Anidanda @ 2023 08 17, 13:25)
Vasarą man Viduržemio jūra niekaip netinka.  Seniau varydavom ir kentedavom. Paskui pasimokėm ir vykdavom rudenį. Pernai užsimiršom ir vėl nuvykome rugpjūtį į Ispaniją. Nu tai prasikeikem, visiška nesąmone, 35-40 visas dvi savaites. Tai nieko normaliai negali nuveikt tik gulėt po skėčiu 🤣. Nebenoriu</p>


Ko gero rugpjūtis ir rugsėjo pirma pusė tikrai ten karšta ax.gif Krante.
Aš kalbėjau apie kruizą , manau jūroje vėsiau ?
https://www.makalius...vu-msc-seaview/
Mes vis pasižiūrim , bet neprisiruošiam smile.gif

Man kelte į Stocholmą buvo šalta liepos mėn ... Nors Taline buvo apie 30, Stoholme panašiai . Jūroje viskas kitaip .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 17 rugpjūčio 2023 - 13:25

aha, ir man pats tas )) Viduržemio regioną rinkčiausi vis dėlto pavasarį, kuo anksčiau smile.gif

Esam buvę ir pavasarį. Tai maudytis būna per vėsu. Spalio pradžioje idealu, oras gaivus, o vanduo šiltas. Žmonių mažai 

Atsakyti

Ko gero rugpjūtis ir rugsėjo pirma pusė tikrai ten karšta ax.gifKrante.
Aš kalbėjau apie kruizą , manau jūroje vėsiau ?
https://www.makalius...vu-msc-seaview/
Mes vis pasižiūrim , bet neprisiruošiam smile.gif

Man kelte į Stocholmą buvo šalta liepos mėn ... Nors Taline buvo apie 30, Stoholme panašiai . Jūroje viskas kitaip .

Sunku pasakyt kaip jūroj ten. Viduržemio jūra, tai ne Baltija, vanduo pats savaime šiltas rugpjūtį joje. Salose tai lb karšta būna ten vasarą. Net rugsėjį kai buvom maljorkoj ir Kipre, nu praktiškai neįmanoma. Aš į tokį kruizą irgi norėčiau, bet imčiau spalį, arba gegužę 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 08 17, 12:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="73095287" data-time="1692271037"><div><p>aha, ir man pats tas )) Viduržemio regioną rinkčiausi vis dėlto pavasarį, kuo anksčiau vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Esam buvę ir pavasarį. Tai maudytis būna per vėsu. Spalio pradžioje idealu, oras gaivus, o vanduo šiltas. Žmonių mažai </p>

Mes buvom Ispanijoj balandy pries 3 metus,tai jura vesi,oras 27 Dabar skrisim rugsejo pabaigoj,spalio pradzioj.Oropesa del Mar.Iki juros 15-20 min kelio peskom.Pliazas baltas smelis.
Atsakyti

Mes buvom Ispanijoj balandy pries 3 metus,tai jura vesi,oras 27 Dabar skrisim rugsejo pabaigoj,spalio pradzioj.Oropesa del Mar.Iki juros 15-20 min kelio peskom.Pliazas baltas smelis.
Vanduo bus tobulas. Oras bus kokie 25-30 tam regione 

Aš rezgu mintį lapkritį dar savaitei į marbela palekt, turėtų būti šilta dar ten. Lb myliu Ispanija, pati geriausia šalis man, visais metų laikais buvus

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 17 rugpjūčio 2023 - 14:21

Esam buvę ir pavasarį. Tai maudytis būna per vėsu. Spalio pradžioje idealu, oras gaivus, o vanduo šiltas. Žmonių mažai 

Ai, aš gi nesu vandens mėgėja :) tai man ir kovas turbūt labai tiktų :) balandį gal jau net per šilta..

Atsakyti

Ai, aš gi nesu vandens mėgėja :) tai man ir kovas turbūt labai tiktų :) balandį gal jau net per šilta..

Nu šiemet mes buvom per Velykas Atėnuose ir peloponese. Tai vaikščioti idealu tikrai. Kartais lyja. Bet pliaže tai jau nepabūsi. O vakarais vėsu, striukių reikėjo. Nors aš ne salcmire tikrai 

Atsakyti

sveikos, na ir karšta šiomis dienomis, ar geriau sakyti paromis

Saintlina, ortopedijos dalykus daro idemus klinikoj viršuliškių 34, vedžiau vaiką su siuntimu, padare nemokamai, manau mokamai irgi daro,

grybuku vakar ir aš radau prie namų Ispanija man irgi patinka, varysim spalį gal į cullera, pavasarį buvom kovo gale, tai oras buvo 30, vanduo šaltas, bet vistiek įšokome trumpam, sako jūrmaloje šiuo metu 13, mes buvom savaitgalį, tai buvo gal 18, bet šaltas  Pou, sveikatos tau

Luety, šauniai judi, taip ir toliau

jei puslapį ištampysiu tai sakykit


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kukuska007: 17 rugpjūčio 2023 - 16:11
https://scontent.fso...amp;oe=64E2D4B4
Pas mus kazkoks Sydney ,Bondi beachius paskutinem dienom.Ot man patinka. biggrin.gif
Atsakyti

Nu šiemet mes buvom per Velykas Atėnuose ir peloponese. Tai vaikščioti idealu tikrai. Kartais lyja. Bet pliaže tai jau nepabūsi. O vakarais vėsu, striukių reikėjo. Nors aš ne salcmire tikrai 

Super :super: :D:

Atsakyti

gražus AA beachius 👍

Atsakyti

Ačiū, Kukuška  :4u:  

Aš šian miške nebuvau, bet nežinau kas ten gali augt tokiu oru ir be lietaus ) ryt kokią penktą ryto gal pabandysiu nosį kyštelt kur samanos didesnės.

Atsakyti