Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Anidanda, siųsk į vidurio Lietuvą tuos savo 22 laipsnius. Ne man tas karštis. Namuose, ką galėjau, tą užtraukiau ant langų.

Saintlina, kokiam geram konce buvot.. Ech.

Ateis ir nesiųsti 😁. Ruduo jau ant nosies. 

Man pagaliau atostogos. Vakar kokia sunki diena darbe buvo, siaubas. Grįžau namo 9, ir tai sugebėjau 1 pacientą pamiršt ligoninėj 🤣. Gaus kentėt dabar gipse 10 d, vargšas. Nu bet jau pervargau juodai, nebenoriu net galvot apie kokį nors darbą. Sekmadieni išplaukiam į kruizą po Šiaurės jūra 👍

Atsakyti

Reikės žinok ir prie tų paduku priprast. Kokias 2 savaites yra prisitaikymo laikotarpis, gali pradžioj atrodyt nepatogu, netgi skauda. Tiesiog tą etapa reikia praeit, paskui net nejausi jų, kad įdėti 

Suprantu apie ką tu kalbi. Mano dveji kedai su supinatoriais ar kaip jie ten. Pradžioj jautėsi truputį po skliautu, paskui visiškai nieko.

Atsakyti

Man pagaliau atostogos. Vakar kokia sunki diena darbe buvo, siaubas. 

Sekmadieni išplaukiam į kruizą po Šiaurės jūra 👍

 Vakar ir man sunki diena buvo iki vakaro. Fui. 

Kaip faina :super: koks maždaug maršrutas?  Kiek laiko?

Atsakyti
Mano pievose karvių banda ganosi . Išnuomavę. Yra mažas veršiukas kokių 2-3 sav, limuziniukas. Jatau koks grožis wub.gif Gal pavyks nufotkint. Saugo banda labai palikuonis .Tik arčiau prieinu - iš karto susirikuoja. Mama šalia vaiko prisistato . Kaubojai ( mes taip vadinam savininkus ) sakė net vilkai nepaima...
29 ir jokio debesėlio . Ryte buvo 21 ir paniukę . Tai nuo 3 iki 5 bus pekla net man smile.gif Trioboj pakenčiama, bet į daržą nenueisi ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 17 rugpjūčio 2023 - 11:35

Pas mus nulijo, 22 šilumos db, pats tas man

 Oho.. prabangiai.. bet tai koks temperatūrų skirtumas tokiu nedideliu atstumu  :unsure:  pas mum daba 32. Kad aš grįžau pusę dviejų nakties 26 buvo ir atsikėlus po penkių tiek pat.  Ir iki pirmadienio tokią peklą rodo. 

Atsakyti

Saintlina, kokiam geram konce buvot.. Ech.

Aha  :yahoo:  net pati nesitikėjau, kad toks geras bus  :D  mano vaikis šian atsikėlęs nenutyla, įspūdžiai per ausis veržiasi )) 

o dar baika - kur įdėjau video į fb, Deimantė parašė, kad priešais kadre matosi jos vyras su mažąja ant pečių )) 

Atsakyti

saintlina, 17 Rug 2023 - 12:31, parašė: Vakar ir man sunki diena buvo iki vakaro. Fui. Kaip faina :super: koks maždaug maršrutas? Kiek laiko?
Savaite. Va maršrutas : [font="Azo Sans Bold"] Uostas[/font][font="Azo Sans Bold"] Atvykimas[/font][font="Azo Sans Bold"] Išvykimas[/font] 1 Kopenhaga, Danija – 18:00 2 Diena jūroje – – 3 Halesiltas/Geirangeris, Norvegija 09:00 20:00 4 Alesundas, Norvegija 07:00 17:00 5 Maloy arba Flamas, Norvegija 08:00 16:00 6 Diena jūroje – – 7 Kylis, Vokietija 09:00 19.00 8 Kopenhaga, Danija


Pridėta:

Atsakyti

saintlina, 17 Rug 2023 - 12:35, parašė: Oho.. prabangiai.. bet tai koks temperatūrų skirtumas tokiu nedideliu atstumu :unsure: pas mum daba 32. Kad aš grįžau pusę dviejų nakties 26 buvo ir atsikėlus po penkių tiek pat. Ir iki pirmadienio tokią peklą rodo.

Dabar dar nukrito 😳

 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 08 17, 12:44)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="73095250" data-time="<a href=">saintlina, 17 Rug 2023 - 12:31, parašė: Vakar ir man sunki diena buvo iki vakaro. Fui. Kaip faina thumbup.gif koks maždaug maršrutas? Kiek laiko?</blockquote> Savaite. Va maršrutas : Uostas Atvykimas Išvykimas 1 Kopenhaga, Danija – 18:00 2 Diena jūroje – – 3 Halesiltas/Geirangeris, Norvegija 09:00 20:00 4 Alesundas, Norvegija 07:00 17:00 5 Maloy arba Flamas, Norvegija 08:00 16:00 6 Diena jūroje – – 7 Kylis, Vokietija 09:00 19.00 8 Kopenhaga, Danija


Va tokia kelionė būtų mano MB smile.gif Vėsi ...
Man geriau Viduržemio jūra mirksiukas.gif

Mukute ar negaila katės atiduoti ? Jatau kaip aš savos pasiilgstu biggrin.gif
Jei turėsi kokių žinių apie vaiką parašyk ... Skaudžiai taip jiems gavosi .
Atsakyti

Va tokia kelionė būtų mano MB smile.gifVėsi ...
Man geriau Viduržemio jūra mirksiukas.gif

Mukute ar negaila katės atiduoti ? Jatau kaip aš savos pasiilgstu biggrin.gif
Jei turėsi kokių žinių apie vaiką parašyk ... Skaudžiai taip jiems gavosi .

Vasarą man Viduržemio jūra niekaip netinka.  Seniau varydavom ir kentedavom. Paskui pasimokėm ir vykdavom rudenį. Pernai užsimiršom ir vėl nuvykome rugpjūtį į Ispaniją. Nu tai prasikeikem, visiška nesąmone, 35-40 visas dvi savaites. Tai nieko normaliai negali nuveikt tik gulėt po skėčiu 🤣. Nebenoriu

Atsakyti

Aha  :yahoo:  net pati nesitikėjau, kad toks geras bus  :D  mano vaikis šian atsikėlęs nenutyla, įspūdžiai per ausis veržiasi )) 

o dar baika - kur įdėjau video į fb, Deimantė parašė, kad priešais kadre matosi jos vyras su mažąja ant pečių )) 

Einu žiūrėt :)

 

Radau :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 17 rugpjūčio 2023 - 13:05
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 17, 13:19)
Va tokia kelionė būtų mano MB smile.gif Vėsi ...



aha, ir man pats tas )) Viduržemio regioną rinkčiausi vis dėlto pavasarį, kuo anksčiau smile.gif
Atsakyti