Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kulnakaulio atauga gali sukelti plantarini fascita, pado fascijos uždegimą. Ir jei ji yra, tai niekur ir nedings. Gali tik uždegimą pagydyti, o atauga visam lieka. Reikia nešiot individualiai pagamintus vidpadzius. Juos dalinai kompensuoja vlk kartą per metus su traumatologo siuntimu. Jei nenesiosi, skausmai kartosis.

Atsakyti

Saintlina, o kodel jus jokio ugniakuro lauke iki siol neturit? Gi visokios bulves pasarines verdamos? Ir isvis ,gyvenimas sovietiniuose daugiabuciuose jus per daug islepino.Nieks nebturi nei gamybos priemoniu nei salygu biggrin.gif
Mes turim kazano pečių ir patį puodą, dar keptuvę. Troškinius, sriubas tobula virt, bet pomidorams...net nežinau..o gal 🙄
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 16 rugpjūčio 2023 - 20:18

Aga,sita turejau galvoje.Man rentgenas irgi rode atauga,irgi nesiojau gerus kedus ir i gzyma ejau su spec kedais,o padejo tik ideklas ortopedinis visur,batuose,tapkese,basutese,kol praejo.Dabar jau neskauda,bet,kai tik pajauciu,tuoj deduosi vel visur.
Prasiejom pajuriu.Viskas ruosiasi sventei,visur uztvarai,apsitveria kavines,aludes,palapiniu aikstele.Palapinese buna maistas,alus,visokie suvenyrai susije su aviacija ax.gifir buna palapines aviacijos buriu,pagal lektuvu kategorijas,jie dalina savo plakatus,posterius,buna eiles net.
Padariau rekorda 6528.Gryzau jau mirusi biggrin.gifbiggrin.gifbet va,pasedejau ir atsigavau.MB net mango sukirto,as tai nieko nenorejau,tik vandens.
Kavinukej ant juros kranto uzsisakem kavos,jis late,as amerikano,dar tipsu daviau,amerikano negeriama,vanduo su pienu,late dar dar.Daugiau kava tik namie,arba nestis savo.Nu taip nupuso jau kava visur,kad neimanoma,ismetem 6 pinigus su virsum,o malonumo tik tiek,kad pasedejom ant kedes ju aikstelej prie stalelio. unsure.gif
Bet siaip smagu buvo.Imeciau kelias foto i fb.nors siaip nesu megeja rodyt kazka,bet cia neimanoma sukelt greit ir smagiai,tai idejau ten.Fotografe as ne kokia. ax.gifax.gif

Bet gi americano neturi būt su pienu. Lyg...

Atsakyti

Kulnakaulio atauga gali sukelti plantarini fascita, pado fascijos uždegimą. Ir jei ji yra, tai niekur ir nedings. Gali tik uždegimą pagydyti, o atauga visam lieka. Reikia nešiot individualiai pagamintus vidpadzius. Juos dalinai kompensuoja vlk kartą per metus su traumatologo siuntimu. Jei nenesiosi, skausmai kartosis.

Ortopediniai padukai arba batai yra wow! 

Mama gauna kompensuojamus, tai negali atsidžiaigt. Visai kita vaikščiojimo kokybė. 

Tiek, kad pas ją ne tik ta atauga, bet ir su pėda kažkas...

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 08 16, 18:18)
<p>Kulnakaulio atauga gali sukelti plantarini fascita, pado fascijos uždegimą. Ir jei ji yra, tai niekur ir nedings. Gali tik uždegimą pagydyti, o atauga visam lieka. Reikia nešiot individualiai pagamintus vidpadzius. Juos dalinai kompensuoja vlk kartą per metus su traumatologo siuntimu. Jei nenesiosi, skausmai kartosis.</p>


skamba profesionaliai. Man kitoj kojoj kažkada buvo, bet po kokių metų visiškai dingo skausmai ir nebesikartojo. Net neužsiminė man gydytoja apie jokius individualius vidpadžius..
O kas gamina individualius vidpadžius? Turbūt gi galima ir be siuntimo užsisakyt?
Nors šiaip praeina po truputį. Vakar jau visai normaliai koncertą atstovėjau smile.gif

Koncertas super buvo thumbup.gif labai labai patiko wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
5 tik užmigau,vat kažkas nepadėjo nei tabletė. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Apsiniaukęs ir vėsesnis negu vakar. Bet diena karšta žadama, vis tiek 32 mano kaime.
Dėl įdėklų gal Pirmas žingsnis, UAB ?
Man niekad nieko nereikėjo ax.gif

Ingrida, grybų pavydžiu baltu pavydu . Tvarkymo tai ne biggrin.gif

Šaip tai sunkiausias metu laikas. Derliaus dorojimas, bičių tvarkymas ir tt.
Tokiu metu laiku visada sakau - kitais metais nieko nebesodinsiu tongue.gif

Luety taigi ne viena kavinė Jūsų miestuke. Kaune aš žinau kur verda skanią kavą . O jei kelionėse tai irgi žiūriu pagal reklamas , puodelius , koks aparatas stovi ... Jei puodeliai , skėčiai ir kt reklaminiai niekalai geros rūšies kavos, tai 99 pr bus ir tos pupelės.
Žinau , kad Starbuck-e negalima gerti amerikano , neskani . Nors šiap kava skani .

Pirmas karantinas man buvo tas laikas kai labai daug vaikščiojau . Kitaip būtų stogas nučiuožęs. Kiekvieną vakarą po 10-12 km . Po darbų . Kai kas nors man aiškina , kad negalima norisi daryti priešingai smile.gif Liepdavo neiti iš namų , retai į parduotuves vaikščioti . Tai aš kas dieną į parduotuvę ir vakarais į ilgus žygius .
Ingrida 4u.gif Ko gi nerviniesi ?
Jau vėl kokius projetus suplanavus , kad naktimis mintimis dirbi biggrin.gif wub.gif 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 17, 08:59)

Ingrida  4u.gif  Ko gi nerviniesi ?
Jau vėl kokius projetus suplanavus , kad naktimis mintimis dirbi  biggrin.gif  wub.gif  4u.gif

Pirma įspūdžiai iš miško,užsimerkiu ir einu mišku,renku,renku...........
Antra dvi savaites su betonuotojais bendravome,vis žada žada,nusikelia.Vakar trūko kantrybė,aš ne mb tikėti pažadais,įdėjau skelbimą,kad ieškome,pridėjo betonuotojų.Sutarėme lygtais su vienais šeštadienį po pietų.Šiandien turi žvyrą atvežti.Ne duok dieve statybos.Pagaliau žalos agentas atvažiuos per pietus.Rūpeščių sočiai,dvi tabletės nesuveikė. ax.gif
Šiandien pavakary vėl važiuosiu miškan.Jei bobulės nepaskleis žinią,vakar irgi grybavo kaime,kad eina baravykai.Gali būti grybautojų daugiau nie grybų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 08 17, 09:07)
Pirma įspūdžiai iš miško,užsimerkiu ir einu mišku,renku,renku...........
Antra dvi savaites su betonuotojais bendravome,vis žada žada,nusikelia.Vakar trūko kantrybė,aš ne mb tikėti pažadais,įdėjau skelbimą,kad ieškome,pridėjo betonuotojų.Sutarėme lygtais su vienais šeštadienį po pietų.Šiandien turi žvyrą atvežti.Ne duok dieve statybos.Pagaliau žalos agentas atvažiuos per pietus.Rūpeščių sočiai,dvi tabletės nesuveikė. ax.gif
Šiandien pavakary vėl važiuosiu miškan.Jei bobulės nepaskleis žinią,vakar irgi grybavo kaime,kad eina baravykai.Gali būti grybautojų daugiau nie grybų. ax.gif


Oj kaip suprantu dėl remonto 4u.gif
Aš labai noriu antrą pusę namuko susitvarkyti rudenį ...
Atsakyti

skamba profesionaliai. Man kitoj kojoj kažkada buvo, bet po kokių metų visiškai dingo skausmai ir nebesikartojo. Net neužsiminė man gydytoja apie jokius individualius vidpadžius..
O kas gamina individualius vidpadžius? Turbūt gi galima ir be siuntimo užsisakyt?
Nors šiaip praeina po truputį. Vakar jau visai normaliai koncertą atstovėjau smile.gif

Koncertas super buvo thumbup.giflabai labai patiko wub.gif

Kažkada užeis vėl tie skausmai. Iš nieko kulnakaulio ataugos nesusiformuoja, jos rodo kad yra netaisyklinga pėdos skliauto padėtis. 

Vidpadzius pagamintų turbūt bet kokia ortopedijos įmonė. Pvz aš galiu😄, tik tau per toli. Jei norėsi plačiau, parekomenduosiu vilniečius. Aišku ir be siuntimo gali. Is bėdos galima kažkokius ir standartinius ortopedinius padukus nešiot, geriau nei nieko.

Atsakyti

Pirma įspūdžiai iš miško,užsimerkiu ir einu mišku,renku,renku...........
Antra dvi savaites su betonuotojais bendravome,vis žada žada,nusikelia.Vakar trūko kantrybė,aš ne mb tikėti pažadais,įdėjau skelbimą,kad ieškome,pridėjo betonuotojų.Sutarėme lygtais su vienais šeštadienį po pietų.Šiandien turi žvyrą atvežti.Ne duok dieve statybos.Pagaliau žalos agentas atvažiuos per pietus.Rūpeščių sočiai,dvi tabletės nesuveikė. ax.gif
Šiandien pavakary vėl važiuosiu miškan.Jei bobulės nepaskleis žinią,vakar irgi grybavo kaime,kad eina baravykai.Gali būti grybautojų daugiau nie grybų. ax.gif

Ką statot? Pas mus praeitą sav polius terasai isbetonavo. Tai tikiuosi jau greit turėsim 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 08 17, 10:42)
Ką statot? Pas mus praeitą sav polius terasai isbetonavo. Tai tikiuosi jau greit turėsim </p>

Šimtametę trobą renovuojame.Antrą galą namo,išplėšėme grindis dabar betonuosime,dėsime grindis,keisime langus.Užteks šiemet jau. ax.gif
Atsakyti