Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Visi gerimai yra virgin.Kai karsta ,alko labai kenkia.
Netikiu ,kad pas viesnias plecianciu nerastum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 16, 12:06)

Koks kocertas?
Tokiu oru mane labai gelbėja teisinga apranga . Turiu lininių suknelių , jos laisvos.  Vėsinančios smile.gif



Imagine Dragons.
Apie suknelę galvojau. Bet ten jei norėsiu atsisėst ant žolės (bileitai stovimi), geriau kokiais bridžais autis. Veiksmas užtruks, pats koncertas keturias valandas truks, o nueit gerokai prieš reikia, abo prognozuoja eiles prie praėjimų iki poros valandų blink.gif Va stovėt aš pavargstu, tai ne ėjimas.. be to, turiu ataugą kulne, kuri labai apie save primena tokiais atvejais. Galvojau pleduką kokį pasiimt, bet paskaičiau taisykles, tai įsinešt galima rankinę ne didesnę nei A4 dydžio. Ką ten įsidėsi?


Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 16, 12:27)
Netikiu ,kad pas viesnias plecianciu nerastum biggrin.gif


oi, pas jas tai tikrai rasčiau )) ir pas tėvus rasčiau )) bet jie kaime, o aš jau darbe ir į kaimą iki rytdienos negrįšiu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 16, 10:37)
Imagine Dragons.
Apie suknelę galvojau. Bet ten jei norėsiu atsisėst ant žolės (bileitai stovimi), geriau kokiais bridžais autis. Veiksmas užtruks, pats koncertas keturias valandas truks, o nueit gerokai prieš reikia, abo prognozuoja eiles prie praėjimų iki poros valandų  blink.gif  Va stovėt aš pavargstu, tai ne ėjimas.. be to, turiu ataugą kulne, kuri labai apie save primena tokiais atvejais. Galvojau pleduką kokį pasiimt, bet paskaičiau taisykles, tai įsinešt galima rankinę ne didesnę nei A4 dydžio. Ką ten įsidėsi?
Papildyta:
oi, pas jas tai tikrai rasčiau )) ir pas tėvus rasčiau )) bet jie kaime, o aš jau darbe ir į kaimą iki rytdienos negrįšiu.



Labas rytas,karsta pas mus irgi,nors tik 22. biggrin.gif Ryt aviacijos skraidymu svente ant vandens,tai zmoniu jau daug mieste,sunku kur praeit,o ryt isvis bus uzkista,savaitgalis bua minios.Sekmadieni fejerverkai ant vandens ir prasides musu miestelio ramios dienos.
Einu prie juros,MB sake pavaisins kava bigsmile.gif bigsmile.gif
Saintlina,tau bus ne atauga o kazkaip atrodo fastika ar kaip ten vadinasi,tingiu ieskot.Turejau ta malonuma,duria i kulna iki asaru,eit sunku.Padejo ortopediniai padukai visose avalynese be isimties.kelios dienos ir dingo.Broliui buvo tas pats.Pabandyk.
Lekiu bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 08 16, 13:12)
Saintlina,tau bus ne atauga o kazkaip atrodo fastika ar kaip ten vadinasi,tingiu ieskot.Turejau ta malonuma,duria i kulna iki asaru,eit sunku.Padejo ortopediniai padukai visose avalynese be isimties.kelios dienos ir dingo.Broliui buvo tas pats.Pabandyk.


plentarinį fascitą turi galvoje? smile.gif ne, rentgenas rodo ataugą. Oi, čia ne kelių dienų reikalas.. man jau koks pusmetis yr. Visi mano kedai tam pritaikyti )) Dabar jau kur kas geriau, negreit einant visai normaliai. Tik ilgai stovint ir labai greit einant negerai.
Gražaus laiko pajūry ir skanios kavos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 16 rugpjūčio 2023 - 12:31
Dusiuk,bitės mano vardu,kaip ir savininkė ašai.Bet mb prižiūrėtojas tiktais.Vakar vakare tik prisiminė mb šventę.Užteko man su jomis kovoti prie kriaušių.Ką jos ten randa?Kol rinkau kriaušes,pilnas kbiras buvo bičių su vapsvomis. bigsmile.gif
Tik nesijuokite,sugalvojau nusipirkti internetu climate,na ant tiek padielka,atsiprašau,šampūno kvapu.Įpakavimas,viskas kaip jaunystėje,na norėjau prisiminti jaunystę.Grynai išmetimui,nebent tuaeletui ir tai papurkšti?Nežinau......... ax.gif
Mažoji eina irgi į koncertą.Dičkė išeis iš namų,nes dvi dienas repetavo,toks garsas žemas,sakė darbo kambary baldai drebėjo. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 08 16, 14:16)
Dusiuk,bitės mano vardu,kaip ir savininkė ašai.Bet mb prižiūrėtojas tiktais.Vakar vakare tik prisiminė mb šventę.Užteko man su jomis kovoti prie kriaušių.Ką jos ten randa?Kol rinkau kriaušes,pilnas kbiras buvo bičių su vapsvomis. bigsmile.gif


Jei jau bitės vaisius ir uogas "valgo" vadinasi visiškas badas ir pas Jus .
Per kursus pamokė apie kandi rudeniop . Kad nebadautų ir neperstotų perų auginti .
Ingrida, tu Bičių turėtoja MB Bitininkas tongue.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 08 16, 14:16)

Mažoji eina irgi į koncertą.Dičkė išeis iš namų,nes dvi dienas repetavo,toks garsas žemas,sakė darbo kambary baldai drebėjo. blink.gif


vadinasi nebus tos naujosios garso sistemos, kur garsas toli nesklinda smile.gif Na, jie ir nežadėjo, čia tik aš tokią mintį turėjau, nes paskutiniai keli koncertai tokie gerokai tylesni buvo.
Mano vaikis irgi eina, tik dar nežinau, ar su manim, ar atskirai )))
Atsakyti
visos gatvės užsikimšo, nebespėju net namo parvažiuot iki koncerto.. teks važiuot kaip stoviu tiesiai iš darbo. Troleibusu, jei tie kažkiek juda.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 16, 11:31)
plentarinį fascitą turi galvoje? smile.gif ne, rentgenas rodo ataugą. Oi, čia ne kelių dienų reikalas.. man jau koks pusmetis yr. Visi mano kedai tam pritaikyti ))  Dabar jau kur kas geriau, negreit einant visai normaliai. Tik ilgai stovint ir labai greit einant negerai.
Gražaus laiko pajūry ir skanios kavos  4u.gif


Aga,sita turejau galvoje.Man rentgenas irgi rode atauga,irgi nesiojau gerus kedus ir i gzyma ejau su spec kedais,o padejo tik ideklas ortopedinis visur,batuose,tapkese,basutese,kol praejo.Dabar jau neskauda,bet,kai tik pajauciu,tuoj deduosi vel visur.
Prasiejom pajuriu.Viskas ruosiasi sventei,visur uztvarai,apsitveria kavines,aludes,palapiniu aikstele.Palapinese buna maistas,alus,visokie suvenyrai susije su aviacija ax.gif ir buna palapines aviacijos buriu,pagal lektuvu kategorijas,jie dalina savo plakatus,posterius,buna eiles net.
Padariau rekorda 6528.Gryzau jau mirusi biggrin.gif biggrin.gif bet va,pasedejau ir atsigavau.MB net mango sukirto,as tai nieko nenorejau,tik vandens.
Kavinukej ant juros kranto uzsisakem kavos,jis late,as amerikano,dar tipsu daviau,amerikano negeriama,vanduo su pienu,late dar dar.Daugiau kava tik namie,arba nestis savo.Nu taip nupuso jau kava visur,kad neimanoma,ismetem 6 pinigus su virsum,o malonumo tik tiek,kad pasedejom ant kedes ju aikstelej prie stalelio. unsure.gif
Bet siaip smagu buvo.Imeciau kelias foto i fb.nors siaip nesu megeja rodyt kazka,bet cia neimanoma sukelt greit ir smagiai,tai idejau ten.Fotografe as ne kokia. ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 08 16, 15:58)
Aga,sita turejau galvoje....,o padejo tik ideklas ortopedinis visur,batuose,tapkese,basutese,kol praejo.

Padariau rekorda 6528.Gryzau jau mirusi biggrin.gif  biggrin.gif bet va,pasedejau ir atsigavau.


turiu ir įdėklus, bet jų į ortopedinius kedukus neįdėsi, gaunasi dvigubi išlenkimai. Bandžiau, dar blogiau ) ai, kadangi jau geriau, tai turi praeiti.

Šaunuolė thumbup.gif gera pradžia thumbup.gif
Pas man per atostogas, kai vėsu buvo, po 30 tūkst buvo per dieną, dabar per karščius vos pusę teišspaudžiu.. ir tai pusę penkių ryte einu, paskui vėlai vakare.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 16, 14:15)
turiu ir įdėklus, bet jų į ortopedinius kedukus neįdėsi, gaunasi dvigubi išlenkimai. Bandžiau, dar blogiau ) ai, kadangi jau geriau, tai turi praeiti.

Šaunuolė thumbup.gif gera pradžia thumbup.gif
Pas man per atostogas, kai vėsu buvo,  po 30 tūkst buvo per dieną, dabar per karščius vos pusę teišspaudžiu..  ir tai pusę penkių ryte einu, paskui vėlai vakare.


Man neisivaizduojama kol kas tokie atstumai,o ir nereikia.duok die valios nors tiek kasdiena.Anksciau nueidavau daug,kai buvau jaunesne,bet paskui isejau i sportklubi,nebeteko prasmes vaiksciojimas,po to tevelio ligos,kovidas ir apleidau.Pradedu vel isivaziuot.Kazin ar tas mano tromboflebitas isnyks kada?Bijau,kad cia bus tik blogiau,ir be operacijos gali opos atsirast. unsure.gif
Atsakyti
https://www.part.lt/...0a6ff1f6342.jpg
https://www.part.lt/...b7137782601.jpg
Širdis atsigavo,dygsta. wub.gif wub.gif
Pas mus mašinoje rodo +36. blink.gif
Kiek laukia tvarkymo grybų,gera grybauti. ax.gif
Atsakyti