Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Taigi sakau - kazkokia retroactive - pakankamai sena prisiminti ir jauna viska zinoti. biggrin.gif
Nors is esmes tai saintlina kazkiek ivykde tradiciju ir paprociu.Pas ja yra viesniu ,na kazkas panasaus i atlaidus visgi.
Saturnui va tikrai atlaidai po atlaidu.Priaugo bent svorio pagaliau,per tuos atlaidus po stalu gyvendamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 16, 09:39)

Nors is esmes tai saintlina kazkiek ivykde tradiciju ir paprociu.Pas ja yra viesniu ,na kazkas panasaus i atlaidus visgi.
Saturnui va tikrai atlaidai po atlaidu.Priaugo bent svorio pagaliau,per tuos atlaidus po stalu gyvendamas biggrin.gif


aš netgi į tikrus atlaidus būčiau viešnias nuvežus, jei jos būtų pageidavusios smile.gif Bet ir be bažnytinių atlaidų tikrai šventė kieme buvo biggrin.gif
O mano šuo dabar svorį praranda.. per karšta jam, ėda labai mažai.
Atsakyti
O sita ,kodel bitininkes medovyj spas(taip ta svente vadinasi )proga nieko grazaus ir gero nepasake ir kaip atlaidai vyko pas jas?
Atsakyti
šiandien karščio pliatstva bus.. neįsivaizduoju, kaip aš tą koncertą atlaikysiu unsure.gif 20 val dar +29 rodo. Ir žmonių jūra..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 16, 10:14)
šiandien karščio pliatstva bus.. neįsivaizduoju, kaip aš tą koncertą atlaikysiu  unsure.gif 20 val dar +29 rodo. Ir žmonių jūra..

Kam reikia gyvent ten kur tavo karstis juokingas ,isranda budu ,kaip .Galiu pasakyt ,jei oficialiai apsispresi ir pagaliau ivardinsi ,kokiai amzius grupei priklausai ,saintlina biggrin.gif
Atsakyti

Paskitinė diena pajūry...Ryt laukia pomidorų konservavimas 😁

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 16, 11:23)
Kam reikia gyvent ten kur tavo karstis juokingas ,isranda budu ,kaip .Galiu pasakyt ,jei oficialiai apsispresi ir pagaliau ivardinsi ,kokiai amzius grupei priklausai ,saintlina biggrin.gif


manau, kad tie, kurie gyvena tokiose sąlygose, kažkaip aklimatizuojasi ir jiems nėr tokio šoko, kaip kad tiems, kur tokie orai nėra kasdienybė.
Tai jau prisidavus esu savo metus )) pernai pusė amžiau suėjo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Amadėja* @ 2023 08 16, 11:37)
<p>Paskitinė diena pajūry...Ryt laukia pomidorų konservavimas 😁</p>


aš tai nutariau, kad tegul dar panoksta tie pomidorai. Sodresni konservai bus )) Tokiu oru papildomai namų nekaitinsiu. Gerai daba būtų turėt tokią lauko virtuvę kaip AA turi wub.gif
O kaip oras pajūry?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 16 rugpjūčio 2023 - 10:49

manau, kad tie, kurie gyvena tokiose sąlygose, kažkaip aklimatizuojasi ir jiems nėr tokio šoko, kaip kad tiems, kur tokie orai nėra kasdienybė.
Tai jau prisidavus esu savo metus )) pernai pusė amžiau suėjo smile.gif
Papildyta:

aš tai nutariau, kad tegul dar panoksta tie pomidorai. Sodresni konservai bus )) Tokiu oru papildomai namų nekaitinsiu. Gerai daba būtų turėt tokią lauko virtuvę kaip AA turi wub.gif
O kaip oras pajūry?

Man tai reiks... jau prieš savaitę buvo prinokusių. Kažkiek nuskyniau, bet liko dar.

Oras geras. Karštoka, bet įsitaisėm prie pat vandens, tai vėjas gaivina. 

Atsakyti
Kai labai karsta ir dar slegio svyravimai ,tada reikia isgert kad ir puse tabletes kokiu plecianciu - as geriu irbesartana,vien todel kad pas kazkokia baba kaimynysteje radau ir nuknisau tablete.
Bet labai mazai ir jei reikia dalyvaut.Vistik ausinimo sistemos vamzdziai labai svarbu karstu oru.
Paskui valgau daug citrinu ,laimu ,na dabar persiku.Nevartoju nieko nei saldaus nei suraus,zodziu palaikau optimalu elektros tekejima,kraujo sudetis kad butu naturaliai izotonine ,kad nebutu apkrovos inkstams ,sirdziai,daug gazuoto mineralinio vandens.
Kartais isgeriu karstos arbatos su pienu,irgi visai gerai vesina.Svarbiausia vengti alko kai karsta ,kava irgi nelabai.
Dabar analizuoju virgin kokteilius,tai virgin hugo niekuo nesiskiria nuo virgin mohito biggrin.gif
Atsakyti
Bitininkė aš viena. Ingrida bitiniko žmona.
Pas mane Žolinė visad bičių ruošimas žiemai . Nuo 6 ryto pas bites rudeniop tenka eiti. Dieną tvarkant plėšikavimas prasideda. Iki 8 reikia apsisukti . Šiemet ypatingai sunkus metas bitėms , tuo pačiu ir bitininkams, badas mergoms. Dauguma jau maitina. Aš dar truputi turiu palaukti, ne visi perai išsirito. Pagyvens su kandi tešla. Gerai , kad tos užsipirkus, bent nebadauja. PS kandi į korius kaip syrupo nesuneša. Vakar nuo 6 iki lietaus dirbau , šiandien nuo 7. Reikėjo anksčiau , sujudo.

Saintlina, koks koncertas?
Tokiu oru mane labai gelbėja teisinga apranga . Turiu lininių suknelių , jos laisvos. Vėsinančios smile.gif

Pomidorų labai daug . Gal į džiovyklę sumesiu. Kaime man sunku konservus padaryti , Kaune orkaitė atidirbs. Reiktų poros partijų (2*12) Atės recepto , ir pasibandyti pagal Muką keptus su graikiškais.
O pomidorų tai daugiau bus ...
Atsakyti
Saintlina, o kodel jus jokio ugniakuro lauke iki siol neturit? Gi visokios bulves pasarines verdamos?
Ir isvis ,gyvenimas sovietiniuose daugiabuciuose jus per daug islepino.Nieks nebturi nei gamybos priemoniu nei salygu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 16, 12:02)
Kai labai karsta ir dar slegio svyravimai ,tada reikia isgert kad ir puse tabletes kokiu plecianciu - as geriu irbesartana,vien todel kad pas kazkokia baba kaimynysteje radau ir nuknisau tablete.
Bet labai mazai ir jei reikia dalyvaut.Vistik ausinimo sistemos vamzdziai labai svarbu karstu oru.
Paskui valgau daug citrinu ,laimu ,na dabar persiku.Nevartoju nieko nei saldaus nei suraus,zodziu palaikau optimalu elektros tekejima,kraujo sudetis kad butu naturaliai izotonine ,kad nebutu apkrovos inkstams ,sirdziai,daug gazuoto mineralinio vandens.
Kartais isgeriu karstos arbatos su pienu,irgi visai gerai vesina.Svarbiausia vengti alko kai karsta ,kava irgi nelabai.
Dabar analizuoju virgin kokteilius,tai virgin hugo niekuo nesiskiria nuo virgin mohito  biggrin.gif


plečiančių neišeis išgert, nes neturiu tokių. O ir taip pas mane spaudimas labai krenta karštoj aplinkoj, tai gal nereik papildomai jo nuleist? Jei gerai suprantu veikimo pricipą ))
Bet persikų ir citrusinių tikrai galiu rast. Kavos ir taip negeriu. Šaltmėčių arbata turbūt irgi turėtų tikt? Mineralinio nusipirksiu.
O mohito tinka? ) Eisim į kabakėlį prieš koncertą, tik galvojau špricą paimt. Bet gal tada mineraliniu apsiribosiu.
Ačiū už patarimus 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 16, 12:09)
Saintlina, o kodel jus jokio ugniakuro lauke iki siol neturit? Gi visokios bulves pasarines verdamos?



turėjom tokį agregatą bulvėms ir pan virt lauke. Ale kad su laiku pradegė šonai, reik naujo ieškot.
Šiaip yra kilnojama dujinė kaitlentė su mažu dujų balionu, ant kurios vištienos konservus darom. Tai gera idėja bigsmile.gif Reiktų išsinešt į lauką, bus gerai ir pomidorams/agurkams.
Atsakyti