Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia, mano buvusi bendradarbė 70+ į tą kalną užsikorė :) ne lenkė )  Papasakosiu aš jums baiką. Vakar atvežiau mamai vieną draugę. Šian atvežė kitą. Buvo planas, kad anas sūnus vakare išsiveš savo mamą ir kartu antrą draugę. Tai maktelėjo likeriuko ir abi liko nakvot ) sėdi visos trys, likeriuką 35 laipsnių gurkšnoja. Ir staiga viena, kuri su lazduke vaikšto, sunkiai, į autobusą neįlipa, aštuoniasdešimtmetė, ir sako - kur čia tas arklys, kur vienas visam kaime, noriu pajodinėt! )))

Po kiek laiko kita, tokių pat metų, irgi sunkiai einanti, pasilenkt negalinti, per pačią šutrą +34 - Einam grybaut!! ))

O tai realiai yra tas arklys, ar jai nuo likeriuko arkliai rodosi?😆

Atsakyti

Yra :) vakar pasakojom, kad visam kaime nėr nė vienos karvės ir tik vienas arklys

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 15, 13:04)
wub.gif  4u.gif  wub.gif

Luety gal rašei pamiršau:
DROPS FABEL siūlai kojinėm geri ar nelabai ?
Kaina pasirodė nebloga. Aš jų nebandžiusi  ax.gif


Nepatiko man Dusia drops fabel.Jei pirkt kojinems is drops ka bnors,tai tik drops Nord.Man patys geriausi,isplovus atsiskleidzia siulas,su nedideliu pukeliu,kojines minkstos,mezgimui labai smagus siulas.
Fabel man kazkoks per plonas,kliuna uz virbalo,skaidosi,negrazus mezginys is ju.
Atsakyti
Saintina,nemirtingos Tavo bobulės.
Pradėjau juoktis ,skaitydama,mb klausia iš ko juokiesi?Perskaičiau ir anam.Sakau,va kaip reikia GYVENTI. biggrin.gif biggrin.gif
Nesulaukiame draudimo agento,sugadino visą vakarą.Dabar sakys kitą dieną,nu mežinau nežinau,turėsime taikytis.Gal dar atvažiuos? bigsmile.gif
Atsakyti

Ingrida, tai paskambink jam ir pasakyk, kad laukiat.

 

Mamos viešnios pradžioj tabletes skaičiavosi, ar pakankamai pasiėmė, turbūt pritrūks. Daba jau nutarė, kad Napoleonas vietoj tablečių kur kas geriau )) gėrimas, ne tortas ))

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 15 rugpjūčio 2023 - 19:09
QUOTE(saintlina @ 2023 08 15, 20:07)
<p>Ingrida, tai paskambink jam ir pasakyk, kad laukiat.</p>
<p> </p>
<p>Mamos viešnios pradžioj tabletes skaičiavosi, ar pakankamai pasiėmė, turbūt pritrūks. Daba jau nutarė, kad Napoleonas vietoj tablečių kur kas geriau )) gėrimas, ne tortas ))</p>

Rtyoj nuo ryto skambinsiu,kad nesugadintų rytoj dienos.

Aš Joms pritariu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Saintlina, kaip prajuokinai:) Balsu kvatoju :)

Bet čia faktas, kad garbaus amžiaus būnant, stipraus gėrimo makniukas retą artą nepamaišo.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Karšta nuo ryto. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Supratau ,kad nesant anuku,jus nesuvokiat ,kad pacios jau esat bobuciu amziaus.O siaip as cia prisiziuriu pensininku tevu ir vaiku santykiu biggrin.gif
Bet ,kad ir nesuvokiat jums tas puikiai sekasi but senoms davatkoms- cituot evangelija,apkalbinet kitus,zodziu viskas kaip kaime iprasta.
Vakar buvo diena,kai gimimas prasideda nuo mirties.Krikscionybeje tas pasireiskia zemkenciu seklos pasventinimu pries sejant i zeme.Paskutiniai didesni atlaidai ,beje gerai prisimenu ,kad jie budavo svenciami ir atseit prie sovietu,kai baznycios nei religiniu apeigu atseit nebuvo ,laisves ir demokratijos irgi.Aisku ,saintlina su pou ,kaip labai senos bobutes tuoj prades aiskint ,kaip mes prie sovietu gyvenom.Jos gi dar pakankamai jaunos ,kad viska zinotu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 16 rugpjūčio 2023 - 07:21
Kaimų kaimas ta Lietuva. Ale sava ką padarysi wub.gif mirksiukas.gif biggrin.gif O mes čia Lieuvoj gyvendamos teisiog kaimietės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Luety dėkui už atsakymą dėl siūlų. Išmetė man reklamą. Nei man tų siūlų reikia smile.gif
Saintlina Tavo Bobulytės šaunios . Pavydu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 16 rugpjūčio 2023 - 07:59
Kaimas ,mentalitetas ,ne geografija.Nors irgi kazkaip kreivai skamba. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 16 rugpjūčio 2023 - 08:28
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 16, 08:19)
Aisku ,saintlina su pou ,kaip labai senos bobutes tuoj prades aiskint ,kaip mes prie sovietu gyvenom.Jos gi dar pakankamai jaunos ,kad viska zinotu biggrin.gif


pakankamo amžiaus prisiminti, kaip mes tuo metu gyvenom ) ir atlaidus prisimenu, būdavo tikrai dideli.
Atsakyti