Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 08 15, 10:58)

</p></div></blockquote><p>Kaime ir aš daug privynioju vien po sklypą )) o dar šunį bent triskart vedu pasivaikščiot. Kai normalus vėsus oras, mes iki pusryčių 7 km praeinam. Bet čia jau turbūt tik rugsėjo antroj pusėj tokia laimė sugrįš..</p><p></p><p>O kažkas vis sakė - ne agurkų metai, prastai auga.. ))))</p>


Kažkada nešiojau laikroduką, tai žinau kiek km suvaikštau . Aš taigi mėgstu skaičiuoti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Dėl agurkų , tai dabar jau sakau - ačiū dievui , kad tik tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 14, 14:56)
Muka smagu , kad Jūsų pastangos ne veltui  wub.gif  4u.gif 
O dabar laukia daug skausmo , daug darbo  ax.gif  Stiprybės reikės abiems.
4000 -5000 žingsnių yra labai mažai...



QUOTE(saintlina @ 2023 08 15, 08:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73094760" data-time="1692072949"><div><p>tiesa kazkur skaičiau užtenka ir 3000, kad išvengti širdies ligų 
</p></div></blockquote><p> Nelabai tikėčiau. Kad tie 3000 per dieną tai išvis nėr judėjimas. </p><p>Per valandą 5000 neblogai, geras visai tempas. Dar vakare tiek, ir jau puiki pradžia thumbup.gif</p>



Labas rytas,

ateinu su savo nuomone,kitokia,nei jusu ,artimesne Mukai.Cia apie vaiksciojima.
Visi trimituoja-judejimas sveikata.Taip,bet gi zmones visi skirtingi.Mano tete jaunas daug judejo,bet mes visi jauni judrus,as net 5km distancijas begdavau. biggrin.gif Nuo 70 m amziaus,tetukas budavo daugiau lovoj,nei vaiksto.Nuo 80m,isvis nevaiksciodavo,tik lova-WC-virtuve,o kartais tik iki savo kambaryje esancio stalelio,pavalgyt.Sulauke 96 ir mano giliu isitikinimu,kad but sulaukes ir simto,jei ne cvd skiepas ir ne vienas.Po jo ir prasidejo griuvimas.Kuo ligoninej gyde,nesuzinosi,o UK yra tendencija atsisakyt seniu.
Apetita turejo,bet valge kada norejo.Budavo dienu,kad net neatsikeldavo pavalgyt visa diena,nenoredavo.miegas budavo stipresnis uz nora valgyt.
As pati-nesu megeja eit.Galiu eit,bet tik iki komfortines ribos.Zinia svoris irgi nera geras variklis eit,sunku.MB be sporto ,be mankstu,be eityniu mirtu,jam kaip vanduo.Sanariai abieju eme skaudet vienu metu.Suletejo judesiai abiem vienu metu.Matau skirtuma tik svoryje.Nu bet prasiau jo,kad krapstytu mane is komforto zonos ir vestusi prasieit.Ir man visai negeda del to,nes gi kam tada mudu dviese senatvej,jei ne paremt,padet vienas kitam silpnumo valanda.Po vakar vaikstyniu buvau uzmusta.Kelenas,ir tromboflebitas,abu ant vienos ir tos pacios kojos.Tai einant nejauciau jokio malonumo ar komforto.Bet reikia eiti ir einu.Bet mano isitikinimu,jei tai man teikia kancias,ar man reikia to?Po to priverte padaryt kelenus tausojancia manksta-dariau,lyg ir geriau vakare buvo.Nakti skausmuose.Bet eisiu toliau.Tik del visu kalbejimo judejimas-sveikata. bigsmile.gif bigsmile.gif
Cia tiek issisakiau,bet netaikau nei vienam,nesakau,kad tai gerai ar blogai,cia tik tai ka as jauciu,kaip galvoju,ka matau,maciau.
Ai tiesa,zento tevas sportiskas zmogus,lakstydavo distancijas,nenutrauke ir isejes i pensija,suletino tempa,bet begiojo.Pasekoje priesinfarktine -i ligonine,suntavimas.Pankreo vezys ir amen.Nu kaip visa tai suprast,kam reikia to judejimo,kam ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 15 rugpjūčio 2023 - 10:38
Luety , man visai ne rodiklis yra metų kiekis. Svarbu kokybė. Be vaistų , daktarų, skausmų ... Savam prote . Tokia yra mano siekiamybė . Ir vien tik sportas tai nepadės.
Pirma galva
Paskui maistas
Ir tik trečioje vietoje judesys

O judesys tai ne tik vaikščiojimas.
Jei jau susivarei sąnarius tai koks vaikščiojimas gali būti naudingas ?




Papildyta:
https://www.facebook...591351228059853
Gal atsidarys ?
Atsakyti
Pykstamės su mamaite kasdien.Ji pyksta,kad aš į mišką važiuoju,o aš bijau ją vežtis. smile.gif Bijau,kad išgrius man paskui miške.Ji pasiruošųsi bruknių važiuoti,pasilenkus rinkti? ax.gif Na tikrai bijau.
Dusia,nebūk abžora,atsiūsk lietaus,nesusigriebk viso. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 08 15, 12:15)
Pykstamės su mamaite kasdien.Ji pyksta,kad aš į mišką važiuoju,o aš bijau ją vežtis. smile.gif Bijau,kad išgrius man paskui miške.Ji pasiruošųsi bruknių važiuoti,pasilenkus rinkti? ax.gif Na tikrai bijau.
Dusia,nebūk abžora,atsiūsk lietaus,nesusigriebk viso. mirksiukas.gif


Du kartus po 15 ar 20 min. nulyjo . Stipriai . Kaime .
Sako Kaune irgi lyja ? ax.gif
Atsakyti

Luety, keista tavo logika tikrai.

 "Nuo 70 m amziaus,tetukas budavo daugiau lovoj,nei vaiksto.Nuo 80m,isvis nevaiksciodavo,tik lova-WC-virtuve,o kartais tik iki savo kambaryje esancio stalelio,pavalgyt.Sulauke 96 ir mano giliu isitikinimu,kad but sulaukes ir simto"

 

Ar čia gyvenimas, 26 m lova-wc- virtuvė? Siaubas čia. Geriau juk trumpiau, bet aktyviau, nu koks įdomumas toj lovoj gulėt 

Atsakyti
Aha laikrodukas ant rankos telefonas rankoje ir pirmyn… be tikslo ale va judu …tokia kaip sakoma sportišką. Aš vaiką vėžiodama vežimėlyje be tikslo neidavau, na mano natūra ir viskas. Kodel Dusia manai taip ir bus, pamiršti dar aukščiausiojo režisieriaus sumanymus, lyg kantickas skaitome panašias.
Lijo Kaune su griausmu kaip rozas po kardinolo pamokslo taip nugriaudėjo biggrin.gif visa katedra sudrebėjo unsure.gif
AA o tavo gimtadienis ne lapkritį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 15 rugpjūčio 2023 - 13:11
QUOTE(Muka @ 2023 08 15, 13:59)
Aha laikrodukas ant rankos telefonas rankoje ir pirmyn… be tikslo ale va judu …tokia kaip sakoma sportišką. Aš vaiką vėžiodama vežimėlyje be tikslo neidavau, na mano natūra ir viskas. Kodel Dusia manai taip ir bus, pamiršti dar aukščiausiojo režisieriaus sumanymus, lyg kantickas skaitome panašias.
Lijo Kaune su griausmu kaip rozas po kardinolo pamokslo taip nugriaudėjo  biggrin.gif visa katedra sudrebėjo  unsure.gif
AA o tavo gimtadienis ne lapkritį?


Telefoną retai naudoju vaikščiodama. Jis man nepatogu . Laikrodukas turi ir kitų funkcijų : miegas, pulsas, kalorijos .
Naudojau, nes man buvo įdomu save "pasimatuoti". Kaune. Kaime. Kelionėse. O ne dėl to, kad jis mane priverstų kažką daryti... Jis man tarnavo , o ne aš jam vergavau .
Mukute aš nežinau kaip bus. Aš žinau kaip yra dabar. Ir galiu norėti , kad nebūtų blogiau . Tik tiek . Pati žinai , kad norai galingi .

Lk 11, 5–13 „Prašykite, ir jums bus duota“
Tad ir aš jums sakau: prašykite, ir jums bus duota; ieškokite, ir rasite; belskite, ir jums bus atidaryta. Kiekvienas, kas prašo, gauna, kas ieško, randa, ir beldžiančiam atidaroma.

Kur jūs matėte tokį tėvą, kad duonos prašančiam vaikui duotų akmenį?! Ar prašančiam žuvies – atkištų gyvatę? Arba prašančiam kiaušinio – duotų skorpioną? Jei tad jūs, būdami nelabi, mokate savo vaikams duoti gerų daiktų, juo labiau jūsų Tėvas iš dangaus suteiks Šventąją Dvasią tiems, kurie jį prašo“.


Kai buvom Egipte kopėm į Mozės kalną. . Užlipau . Mačiau 70+ amžiaus bobučiu ( žinoma lenkės, bo vieta šventa) kurios užlipo lengviau už mane ir 30+ panų kurios neužlipo . Pačio žmogaus pasirinkimas jo gyvenimo būdas. Tai aš norėčiau būti ta bobute kuri gali , jei noro bus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 15 rugpjūčio 2023 - 13:35
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 15, 15:34)
Telefoną  retai naudoju  vaikščiodama. Jis man nepatogu . Laikrodukas turi ir kitų funkcijų : miegas, pulsas, kalorijos . 
Naudojau, nes man buvo įdomu save "pasimatuoti". Kaune. Kaime. Kelionėse. O ne dėl to, kad jis mane priverstų kažką daryti... Jis man tarnavo , o ne aš jam vergavau . 
Mukute aš nežinau kaip bus. Aš žinau kaip yra dabar.  Ir galiu norėti , kad nebūtų blogiau . Tik tiek . Pati žinai , kad norai galingi .

Lk 11, 5–13 „Prašykite, ir jums bus duota“
Tad ir aš jums sakau: prašykite, ir jums bus duota; ieškokite, ir rasite; belskite, ir jums bus atidaryta. Kiekvienas, kas prašo, gauna, kas ieško, randa, ir beldžiančiam atidaroma.

Kur jūs matėte tokį tėvą, kad duonos prašančiam vaikui duotų akmenį?! Ar prašančiam žuvies – atkištų gyvatę? Arba prašančiam kiaušinio – duotų skorpioną? Jei tad jūs, būdami nelabi, mokate savo vaikams duoti gerų daiktų, juo labiau jūsų Tėvas iš dangaus suteiks Šventąją Dvasią tiems, kurie jį prašo“.


Kai buvom Egipte  kopėm į Mozės kalną. . Užlipau . Mačiau 70+ amžiaus  bobučiu ( žinoma lenkės, bo vieta šventa)  kurios užlipo lengviau už mane ir 30+ panų kurios neužlipo .  Pačio žmogaus pasirinkimas jo gyvenimo būdas. Tai aš norėčiau būti  ta bobute kuri gali , jei noro bus  ax.gif

O aš norėčiau žinoti dėl ko lenkiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 08 15, 14:37)
O aš norėčiau žinoti dėl ko lenkiuosi  smile.gif

wub.gif 4u.gif wub.gif

Luety gal rašei pamiršau:
DROPS FABEL siūlai kojinėm geri ar nelabai ?
Kaina pasirodė nebloga. Aš jų nebandžiusi ax.gif
Atsakyti
Paskaiciau dusios posta ir taip baisu pasidare.
Atsakyti

Dusia, mano buvusi bendradarbė 70+ į tą kalną užsikorė :) ne lenkė )  Papasakosiu aš jums baiką. Vakar atvežiau mamai vieną draugę. Šian atvežė kitą. Buvo planas, kad anas sūnus vakare išsiveš savo mamą ir kartu antrą draugę. Tai maktelėjo likeriuko ir abi liko nakvot ) sėdi visos trys, likeriuką 35 laipsnių gurkšnoja. Ir staiga viena, kuri su lazduke vaikšto, sunkiai, į autobusą neįlipa, aštuoniasdešimtmetė, ir sako - kur čia tas arklys, kur vienas visam kaime, noriu pajodinėt! )))

Po kiek laiko kita, tokių pat metų, irgi sunkiai einanti, pasilenkt negalinti, per pačią šutrą +34 - Einam grybaut!! ))

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 15 rugpjūčio 2023 - 17:37