Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Netikiu kažkaip. Nu bet patikrinsiu 😄. Buvo karšta Snd dieną kokias 2-3 val. O  visumoj  lb komfortiska 

Žada pajūry ryt 28...matysim

Atsakyti

Žada pajūry ryt 28...matysim
28 pajūryje yra visai normaliai. Juk visada yra vėjas. Bent man ištverti čia aukštas temperatūras yra lengviau. Aišku, kai jau virš 30, tai visur daugmaž sunku...

Nusipirkom Snd čiužinį, lono harmonija, šeštadienį atveš. 30 d bandymą duoda, tipo galim grąžint jei nepatogu. Nu bet lovos nepagamino dar, vėluoja belekaip, prieš Velykas užsakėm 😁. Tai turbūt liksim nebande 😆

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 14 rugpjūčio 2023 - 21:09

Netikiu kažkaip. Nu bet patikrinsiu 😄. Buvo karšta Snd dieną kokias 2-3 val. O  visumoj  lb komkomfortiska

Šian ir pas mus gyvent galima buvo. Nuo rytdienos peklą žada. 

Pažėjau - ir pas mus daba 16. Lauke. Viduj nežinau kiek ) atidariau viską, įjungiau uodų vaikytoją, gal per naktį bent kiek pravės. 

Atsakyti

28 pajūryje yra visai normaliai. Juk visada yra vėjas.  Nusipirkom Snd čiužinį, lono harmonija, šeštadienį atveš. 30 d bandymą duoda, tipo galim grąžint jei nepatogu. Nu bet lovos nepagamino dar, vėluoja belekaip, prieš Velykas užsakėm 😁. Tai turbūt liksim nebande 😆

 

 

 

Ui, 28 ir pajūry kaaaršta.  Man ir 24 karšta, jei saulė spigina )  Lono geri čiužiniai. Iki Kalėdų gausit lovą ir išbandysit ) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 rugpjūčio 2023 - 21:16

Šianduen turėjo būt iki 22 ir saulėta. Buvo tooobulas oras. 28jau karšta....

Atsakyti
Labos,
Sąmoningas jis jau senai, kaip jaučiasi dar nieko nežinome. verysad.gif
Dusia kaip per valanda man užteko tu žingsniu biggrin.gif tiesa kazkur skaičiau užtenka ir 3000, kad išvengti širdies ligų ax.gif ai aš nesivaikau žingsniu smile.gif
Ryte taip rudeniu dvelkia unsure.gif
Atsakyti
Užuojauta bijančioms karščio wub.gif 4u.gif
Man būna blogai kai -20. Skauda oda , pleiskanoja...
Mukute čia Tau žinoti kiek Tau žingsnių reikia nueiti :wub
Aš esu kito kirpimo žmogus , jei MB turėtų man padėti vaikščioti numirčiau iš gėdos blink.gif . Iš viso nemoku sirgti ar negalėti .Ir priimti pagalbos nemoku ... Mano nuomone judesys yra sveikata, kol judu tol sveika.
Kaime mano plotai dideli , tai nuo 7 iki 12 km suvaikščioti nieko nėra (ne žingsnių, o km). Kartais į kalną . Kai MB teta atvažiuodavo ( turi sodą) tai visada sakydavo pavargau. Neturiu sveikatos tiek vaikščioti .
Vakar sukaičiavau - 50 litrų suraugtų agurkų ir 20 puslitriukų marinuotų šparaginių . Šparaginės į Vilnių , agurkus teks man valgyti tongue.gif Čia vadinasi NiekoŠiemetNedarysiu:)
AA su Tavo diena birthday.gif
Laimės, meilės ir viso kito ko širdelė trokšta.
Jei FB nemeluoja. Jei meluoja atsiprašau ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Dusiuk,aš irgi nemoku sirgti,bet kartais gydytojai neleidžia kitaip,liepia sustoti. ax.gif Nebūčiau net pgalvojųsi,kad gali būti kitaip.
Karštis dėjo ,išėjus į lauką veidan jau.
Būtume važiavę miestan po pietų,paskambino draudimo brokeris,vakare atvažiuos,teks laukti,kad ir išeiginė. blink.gif blink.gif
AA,su Tavo diena. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Niekas nežadėjo lietaus. O taip pila . Palaistys agurkus . Ir pikdžoles.
Aš jau nurovėt svogūnus ? Mano dalis dar nenurauta. Negerai jiems tas lietus ...

Ingridėl 4u.gif dėl daktarų 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Svarbu viskas į gera, reikia kartais sustoti .
Tu sirgdama tiek nudirbi, kiek ne visi sveiki sugebėtų mirksiukas.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 15 rugpjūčio 2023 - 09:04

Jokio lietaus. Ryte dar buvo nieko oras, pavaikščiojom miške. Radau vienutėlį baravyką )) na, visokių ten lepeškų ir ūmėdžių neskaičiuoju. 

Šuo užsikniso vaikščiot miške, tai pabaigoj jau nėjo nuo keliuko į mišką iš paskos )) laukė, kol aš atgal išlįsiu )

Mamikė dar vieną draugę užsikvietė. Jei atvažiuos, tai man gal nereiks pirmosios atgal namo vežt. Norėčiau ryt iš ryto į darbą iš kaimo važiuot. 

Atsakyti

tiesa kazkur skaičiau užtenka ir 3000, kad išvengti širdies ligų 

 Nelabai tikėčiau. Kad tie 3000 per dieną tai išvis nėr judėjimas. 

Per valandą 5000 neblogai, geras visai tempas. Dar vakare tiek, ir jau puiki pradžia :super:

Atsakyti

Kaime mano plotai dideli , tai nuo 7 iki 12 km suvaikščioti nieko nėra (ne žingsnių, o km). 

Vakar sukaičiavau - 50 litrų suraugtų agurkų 

Kaime ir aš daug privynioju vien po sklypą )) o dar šunį bent triskart vedu pasivaikščiot. Kai normalus vėsus oras, mes iki pusryčių 7 km praeinam. Bet čia jau turbūt tik rugsėjo antroj pusėj tokia laimė sugrįš..

O kažkas vis sakė - ne agurkų metai, prastai auga.. ))))

Atsakyti