Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 14, 13:55)
Jei kokia nuoma užsiimčiau , tai  nuoma būtų interneto ir teliko smile.gif  Populiarėja labai skaitmeninis detoksas  biggrin.gif
https://www.sardegna...ninis-detoksas/

Tu žinai jaunimas tv jungia,dėl mtv muzikos,vyresni dar pažiūri ir nemažai rusiškų kanalų.Pas mus home3 tv,internetas tik telia traukia,bute mezonas,labai pigiai,gaila čia netraukia. ax.gif Telefone iš senų laikų internetas,su ne daug mb,bet aš telefone neprimatau,man turi būti didelės raidės,tai ir nesinaudoju.Ne daug manau kas susitiktų su detoksu?
Atvažiuoja kai kas visą vakarą terasoje prasėdi telefone įnikę. bigsmile.gif
Vėsu senoje troboje,noriu noriu šiaurinėje pusėje miegamąjį įsirengti iki žiemos.Gal nepaves betonuotojai po žolinės? mirksiukas.gif
Planuose pavakarę mišką aplankyti.Vakar nuvažiavau,stovi mašiną,ne tiek to miško,kad dviese stumdytumėmės,tai vantų prisipjoviau ir gana. ax.gif
Atsakyti
Luety, mano šiltnamis tada beveik teisingai stovi . Pietūs - šiaurė galai . Lauke paprikos visad gerai augdavo pietiniame šlaite. Kur vasara pekla būna saulėtą dieną. Bet lauke matyt kitaip?
Saitlina, pas Jus prabangi pirtis wub.gif 4u.gif
Ingrida, aš kompe naudoju telefono kortos internetą - o ne telefone naršau ar dirbu . Taip galima . Kai vaikai atvažiuos paprašyk , parodys kaip pasijungti . Jei kada reikės - turėsi nepriklausomą internetą.
Skaitmeninis detoksas yra naujiena, bet tikrai populiarėja . Mačiau jau ne vieną reklamą, kur skelbiasi , kad pas juos nėra interneto smile.gif tik gamta... Tuo bus ant bangos. Keletas mano sekamų įdomesinių žmonių ( ne grožio pramonės žmonės ) tai propaguoja . Netgi po 14 dienų ax.gif
Mano vaikai MTV muzikos neklauso smile.gif Spotify pas juos smile.gif Jį galima ir per teliką pasileisti, jei telikas gudresnis ...
Važiuoti į gamtą ir žiūrėti teliką ? Baisiai ne pagal mane biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kažkada , kai buvome Alpėse aš stebėjau danų pensininkų porą. Atvažiavo , pasistatė kemperį ir niekur nėjo... Bobutė tai dar kažką gamino , trepsėjo , savo kemperines kvietkas laistė. O diedukas aklai spoksojo į teliką ... Mes praeidavome pro juos eidami pasivaikščioti . Kaip zombis.



Atsakyti
Labos,
Vaikis prieš pusantros valandos panasei, nusileido į Lietuva, daugiau žinių neturime. Mano jaunimas irgi prieš dvi valandas į Lietuva grįžo lanke Olandija ir draugus smile.gif
Aš paėmiau dar viena laisva, kazkaip prireikė o ir patiko niekur neskubėti. Arbatai padžiovinau, pomidorai irgi, dar keptu koks 8 litrai, MB alembika uždėjo levandų, parinkau pelyno, bus hidrolatui ir džiovinimui. Dar laukia svogūnai rauti. Va taip kazkaip smile.gif
Buvome grybauti tai į umede, lepsiukas ir baravykas sukirmyjas oi dar gruzdaa ar kaip jis ten vadinamas praeita pasak MB 5000.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 08 14, 13:09)
Labos,
Vaikis prieš pusantros valandos panasei,  nusileido į Lietuva, daugiau žinių neturime. Mano jaunimas irgi prieš dvi valandas į Lietuva grįžo lanke Olandija ir draugus smile.gif
Aš paėmiau dar viena laisva, kazkaip prireikė o ir patiko niekur neskubėti. Arbatai padžiovinau, pomidorai irgi, dar keptu koks 8 litrai, MB alembika uždėjo levandų, parinkau pelyno, bus hidrolatui ir džiovinimui. Dar laukia svogūnai rauti. Va taip kazkaip smile.gif
Buvome grybauti tai į umede, lepsiukas ir baravykas sukirmyjas oi dar gruzdaa ar kaip jis ten vadinamas praeita pasak MB 5000.

Nu faina,Muka,as dar tiek nenuejau,as tik siandien 4119.Kol kas tai mano rekordas.Per kancias,skausmus,visa slapia,nes labai karsta.Laikomes susikibe ir i prieki.
Smagu,jog ligonelis jau namie.Namuose ir sienos gydo,zmoniukei vis lengviau,artimieji salia.Isivaizduoju,ka jie iskentejo.
Turiu priklausomybe kompui.Sunku atsisakyt kuriam laikui,bet reikia kazkaip iveikt save Tai dar vienas isbandymas man bus
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 08 14, 16:30)
Nu faina,Muka,as dar tiek nenuejau,as tik siandien 4119.Kol kas tai mano rekordas.Per kancias,skausmus,visa slapia,nes labai karsta.Laikomes susikibe ir i prieki.
Smagu,jog ligonelis jau namie.Namuose ir sienos gydo,zmoniukei vis lengviau,artimieji salia.Isivaizduoju,ka jie iskentejo.
Turiu priklausomybe kompui.Sunku atsisakyt kuriam laikui,bet reikia kazkaip iveikt save Tai dar vienas isbandymas man bus

matai Luety man dzin po teisybei kiek, MB čia skaičiuoja tongue.gif
Atsakyti

Labos,
Vaikis prieš pusantros valandos panasei, nusileido į Lietuva, daugiau žinių neturime. Mano jaunimas irgi prieš dvi valandas į Lietuva grįžo lanke Olandija ir draugus smile.gif
Aš paėmiau dar viena laisva, kazkaip prireikė o ir patiko niekur neskubėti. Arbatai padžiovinau, pomidorai irgi, dar keptu koks 8 litrai, MB alembika uždėjo levandų, parinkau pelyno, bus hidrolatui ir džiovinimui. Dar laukia svogūnai rauti. Va taip kazkaip smile.gif
Buvome grybauti tai į umede, lepsiukas ir baravykas sukirmyjas oi dar gruzdaa ar kaip jis ten vadinamas praeita pasak MB 5000.

O, parskraidino vis tik pagaliau. O kaip jo būklė? Sąmoningas?

Atsakyti
Muka smagu , kad Jūsų pastangos ne veltui wub.gif 4u.gif
O dabar laukia daug skausmo , daug darbo ax.gif Stiprybės reikės abiems.
4000 -5000 žingsnių yra labai mažai...

Atsakyti
Atėjo ir į mūsų kiemą šventė. wub.gif Prie miško stovėjo mašina,tai ėjau iš paskos kažkokio žmogaus,bet radau ,24 baravykiukus prisilaupiau,3 raudonikiai.Nuėjo pagaliau lietus iki grybienos. wub.gif
Dusia,pernai skaičiau atsiliepimą apie vieną namuką neigiamą.Atvažiavo kompanija ir vyrai negalėjo žiūrėti krepšinio,tai oi oi kaip negerai,tv nebuvo.Tai jau geriau tegul stovi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 14 rugpjūčio 2023 - 18:23

Tai kaip ir sakiau. Atvažiuoju į kaimą - name karšta, pirty karšta. Durys ir langai plačiai atlapoti ir paremti, kad gink dieve neužsidarytų. Klausiu mamikės, kuriems galams  prileido karščio ten, kur dar buvo galima kvėpuot. Tai pasirodo, ten ŠALTAA buvo!!! 

Jau net aš susinervinau.

Atsakyti

Tai kaip ir sakiau. Atvažiuoju į kaimą - name karšta, pirty karšta. Durys ir langai plačiai atlapoti ir paremti, kad gink dieve neužsidarytų. Klausiu mamikės, kuriems galams  prileido karščio ten, kur dar buvo galima kvėpuot. Tai pasirodo, ten ŠALTAA buvo!!! 

Jau net aš susinervinau.

Važiuok pas mane 😁. Lauke dabar 16, viduj 24. Tobulas oras

Atsakyti

Važiuok pas mane 😁. Lauke dabar 16, viduj 24. Tobulas oras

Pas jus ten ryt 34 žada. Ar poryt? Bet sakei, kad niekad nebūna taip, kaip pažada :) 

Tai jei ir toliau lauke bus 16, atvarysim )))

Atsakyti

Pas jus ten ryt 34 žada. Ar poryt? Bet sakei, kad niekad nebūna taip, kaip pažada :) Tai jei ir toliau lauke bus 16, atvarysim )))
Netikiu kažkaip. Nu bet patikrinsiu 😄. Buvo karšta Snd dieną kokias 2-3 val. O  visumoj  lb komfortiska 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 14 rugpjūčio 2023 - 20:56