Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kiekvienas pagal savo skonį.

Atsakyti
Sunervavo mūsų svečiai.Patys nepaskaitė rezervacijos patvirtinimo,įsivedė visai kitą adresą.Na aišku ir pagrybavo.Atvažiavo vyriškis valandą pravažinėjęs,matau net garas eina iš ausų.Man matant irgi rankos pradėjo drebėti,juk aš nekalta,kad tokie žiopli.Išvažiavome miestan ne kokia nuotaika.Visus pasitinku su šypsena,aš tą patį irgi gaunu,nu čia............paslaugų sfera,visą gyvenimą vis atsiranda tokių. bigsmile.gif
Grįžau miestan,už krepšio ir miškan išsilieti,va ten mane supranta,17 valandą išvažiavau,pusę aštuonių namie buvau.Prašoliavau apie penkis km.Oras pasaka.
https://www.part.lt/...323ba3b5106.jpg
Vietomis voveraitės jau net peraugę. bigsmile.gif
Grįžtu,žinutė iš svečių,kavos nėra ar mes nerandame?Nu viršūnė,gal dar cepelinų?Pradžioje,kai kava ne tiek kainavo,palikdavome,dabar atsiprašau.Ar visur randate kavos?Gal mes nežinome? ax.gif Tai miške atsiprašiau,parašiau žinutę,atlėgus,jei mes neteisūs buvome,pasiūliau atsidaryti dovanų,mūsų vyno.Jau nusieidau,kaip sūnus sako,žemiau plintuso. ax.gif
Atsakyti

Sunervavo mūsų svečiai.Patys nepaskaitė rezervacijos patvirtinimo,įsivedė visai kitą adresą.Na aišku ir pagrybavo.Atvažiavo vyriškis valandą pravažinėjęs,matau net garas eina iš ausų.Man matant irgi rankos pradėjo drebėti,juk aš nekalta,kad tokie žiopli.Išvažiavome miestan ne kokia nuotaika.Visus pasitinku su šypsena,aš tą patį irgi gaunu,nu čia............paslaugų sfera,visą gyvenimą vis atsiranda tokių. bigsmile.gif Grįžau miestan,už krepšio ir miškan išsilieti,va ten mane supranta,17 valandą išvažiavau,pusę aštuonių namie buvau.Prašoliavau apie penkis km.Oras pasaka. [url="https://www.part.lt/perziura/dba31d5f9453dd3158e7b0cc323ba3b5106.jpg"]https://www.part.lt/perziura/dba31d5f9453dd...323ba3b5106.jpg[/url] Vietomis voveraitės jau net peraugę. bigsmile.gif Grįžtu,žinutė iš svečių,kavos nėra ar mes nerandame?Nu viršūnė,gal dar cepelinų?Pradžioje,kai kava ne tiek kainavo,palikdavome,dabar atsiprašau.Ar visur randate kavos?Gal mes nežinome? ax.gifTai miške atsiprašiau,parašiau žinutę,atlėgus,jei mes neteisūs buvome,pasiūliau atsidaryti dovanų,mūsų vyno.Jau nusieidau,kaip sūnus sako,žemiau plintuso. ax.gif
Tėvai turi sodybą. Būna atvyksta svečių, bet jau dauguma išdresuoti vežtis viską, nes nu...kaimas ten, o šiaip žmonės be jokio supratimo...... kava darže neauga gi 😃😃😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 11 rugpjūčio 2023 - 21:44

Sunervavo mūsų svečiai.Patys nepaskaitė rezervacijos patvirtinimo,įsivedė visai kitą adresą.Na aišku ir pagrybavo.Atvažiavo vyriškis valandą pravažinėjęs,matau net garas eina iš ausų.Man matant irgi rankos pradėjo drebėti,juk aš nekalta,kad tokie žiopli.Išvažiavome miestan ne kokia nuotaika.Visus pasitinku su šypsena,aš tą patį irgi gaunu,nu čia............paslaugų sfera,visą gyvenimą vis atsiranda tokių. bigsmile.gif Grįžau miestan,už krepšio ir miškan išsilieti,va ten mane supranta,17 valandą išvažiavau,pusę aštuonių namie buvau.Prašoliavau apie penkis km.Oras pasaka. [url="https://www.part.lt/perziura/dba31d5f9453dd3158e7b0cc323ba3b5106.jpg"]https://www.part.lt/perziura/dba31d5f9453dd...323ba3b5106.jpg[/url] Vietomis voveraitės jau net peraugę. bigsmile.gif Grįžtu,žinutė iš svečių,kavos nėra ar mes nerandame?Nu viršūnė,gal dar cepelinų?Pradžioje,kai kava ne tiek kainavo,palikdavome,dabar atsiprašau.Ar visur randate kavos?Gal mes nežinome? ax.gifTai miške atsiprašiau,parašiau žinutę,atlėgus,jei mes neteisūs buvome,pasiūliau atsidaryti dovanų,mūsų vyno.Jau nusieidau,kaip sūnus sako,žemiau plintuso. ax.gif
Šiaip tai taip, praktiškai visur būna kabos nuomojamuose apartamentuose. Ne didelis kiekis. Įdėk kokioms 4 porcijoms. Dar kapsulių aparatai daug kur stovi ir kelios kapsulės paliktos 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 11 rugpjūčio 2023 - 22:12
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Amadėja,pas mus nuoma namuko.Atvažiuoja įvairiausių žmonių.
Yra pas mus kavos aparatas,ne kapsulinis,kas nori atsiveža kavą patys.Vieną kartą pamiršę buvo,nunešiau,bet mes buvome vietoje.Dabar aš tikrai neatskrisiu jiems kavos.
Nu ne čia jau problematiški žmonės,jau matau.Tai dar netavykus jiems kur gauti baidarių?Ieško visame problemų,yra tokių. ax.gif Greičiu praeitų tos dvi paros,dabar lauksiu dar kokių žinučių.
Atsakyti

7ee2fa01a450e2fc03f162418e7ca418.jpg
Labas rytas.
Amadėja,pas mus nuoma namuko.Atvažiuoja įvairiausių žmonių.
Yra pas mus kavos aparatas,ne kapsulinis,kas nori atsiveža kavą patys.Vieną kartą pamiršę buvo,nunešiau,bet mes buvome vietoje.Dabar aš tikrai neatskrisiu jiems kavos.
Nu ne čia jau problematiški žmonės,jau matau.Tai dar netavykus jiems kur gauti baidarių?Ieško visame problemų,yra tokių. ax.gifGreičiu praeitų tos dvi paros,dabar lauksiu dar kokių žinučių.

Neišvengiamai atsiranda problematišku klientų, kai dirbi su žmonėmis ir ypač jų aptarnavime. Pas mane per kiekvieną pilnatį plūsta vampyrai visokie 🤣

Laikykis 🌷. Bet ateityje apie nedidelį kiekį kavos namuke aš tavo vietoj pagalvočiau. Patogu žmonėms, kai nereikia apie tokias smulkmenas galvot poilsio metu  

Atsakyti

7ee2fa01a450e2fc03f162418e7ca418.jpg
Labas rytas.
Amadėja,pas mus nuoma namuko.Atvažiuoja įvairiausių žmonių.
Yra pas mus kavos aparatas,ne kapsulinis,kas nori atsiveža kavą patys.Vieną kartą pamiršę buvo,nunešiau,bet mes buvome vietoje.Dabar aš tikrai neatskrisiu jiems kavos.
Nu ne čia jau problematiški žmonės,jau matau.Tai dar netavykus jiems kur gauti baidarių?Ieško visame problemų,yra tokių. ax.gifGreičiu praeitų tos dvi paros,dabar lauksiu dar kokių žinučių.

Supratau. Na, taip, būna tokių nuomininkų...

Atsakyti
Zodziu ,dar kart isitikinu ,kad nuo jusu mergaites reikia per patrankos suvi laikytis biggrin.gif
Atsakyti

Zodziu ,dar kart isitikinu ,kad nuo jusu mergaites reikia per patrankos suvi laikytis biggrin.gif

O ko jau čia taip išsigandai?🤣

Koks oras Snd puikus, ramu, saulėta, nekaršta. Po liūčių mano prūdas vandens prisipildė sklidinai beveik iki liepto viršaus. Tai koks kaifas db ryte buvo nert į šaltą gelmę 😍. 

4 d išeiginių, paskui 1 darbo ir tada atostogos 👍👍👍👍😎

Atsakyti

Ingrida, kiek važiuojam ir nuomuojam tai būna pigios tirpios kavos. Retai būna  kitaip. 

Pou kaip sveikata?

Palauksiu baidarėm Merkiu, tos relaksinis plaukimas laukia.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 12, 13:01)
<p>Ingrida, kiek važiuojam ir nuomuojam tai būna pigios tirpios kavos. Retai būna  kitaip. </p><p>Pou kaip sveikata?</p><p>Palauksiu baidarėm Merkiu, tos relaksinis plaukimas laukia.</p>

Tirpios kavos yra klientų palikta,yra mūsų gysločių,varnalėšų kavos indeliais,arbatžolių,visada šviežių mėtų.Ne reikia būtent . blink.gif
Keista grįžome į butą nieko neveikti.Reikės kojines numegzti vienai draugei,niekada nepraeinu pro šalį ramiai,šiandien prikrovė pilną pintinę brokolių,kalafiorų,porų dovanų.Kiek galima,kažkada skraistę dovanojau,jau seniai už dovanas atsipirko. ax.gif Žiūrėsiu filmus ir megsiu,atsotogos.

AA ,kuo vėl neįtikau?Man mb sako tu savo ligą maitini nervais. ax.gif Per daug kaip tik reaguoju į viską?
Ramaus vakaro.
Kalafiorus,grįžųsi raugsiu,mmmm skanu. wub.gif
Atsakyti

O ko jau čia taip išsigandai?🤣

Koks oras Snd puikus, ramu, saulėta, nekaršta. Po liūčių mano prūdas vandens prisipildė sklidinai beveik iki liepto viršaus. Tai koks kaifas db ryte buvo nert į šaltą gelmę 😍. 

4 d išeiginių, paskui 1 darbo ir tada atostogos 👍👍👍👍😎

Rojus!

Mes iki jūros varom. Panašu, kad orą pataikėm gerą 😃

Atsakyti