Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sveikos,

vėl iš ryto baisus priepuolis buvo. Išgėriau vaistų, karštoj vonioj sėdėjau. Davar išgėriau mažą buteliuką šampano. Gal gi išspjaus. Nes vėl po lašiuką sisioju. Naktį atsikėliau visa šlapia, net plaukai. Gal temperatūra buvo užkilus.

Pavargau nuo skausmo jau 😔

Dusia, kartais iš smurto žmogus nesugeba pats išeiti, reik pagalbos šalia.

Turiu giminėj du atvejus. Nemoku apsakyt, kokio stiprumo moterys. Ir kaip buvo įbaugintos, pamažu, pamažu. Terorizuojant. Abu vyrai nusižudė. Tik taip jos išsisuko iš tų pragaro ratų. Moterys nepriklausomos nuo vyrų finansiškai, o gražios, o protingos, turtingos, savo verslus turinčios... nežinau. Joms nereikėjo briliantų, jos pačios galėjo/ gali nusipirkti. Jas gerbia visuomenėje. Jos savo vardą pačios susikūrė. Aš nesu tokia drąsi teigti taip kaip Dusia. Kažkas yra, ko nežinau. Giminė iš skirtingų pusių. O smurto mechanizmai panašūs vienam atvejui nieko nežinant apie kitą.

Labai pati daug skaičiau. Pati turėjau psichologinį smurtą santykiuose, iš kurio pavyko ištrūkti. Kitoms nepavyksta.

Atsakyti

Pou, kaip aš tave užjaučiu..  :4u:  :4u:  :4u:  gerk ir sėdėk vonioj, kai priepuolis praeina. Sako, dar gerai laiptais vaikščiot. Bet kai skauda kur ten vaikščiosi.. 

Dėl smurto  visiškai tau pritariu. Nėr taip paprasta. Jautresnį žmogų lengva užspaust psichologiškai. 

Atsakyti

Pou , širdele, sveik greičiau wub.gif 4u.gif

Ir kaip padėti žmogui kuris nenori ?
Mačiau tai artimoj aplinkoj. Pirmus 10 metų bandai padėti , paskui atbunki . Jei žmogus pats nenori?
Susakai kelius kaip pabėgti nuo smurtautojo , paremi finansiškai - net nebando .
Šiap tai moterys tobuliau įvaldžiusios psichloginį smurtą.
O savižudybė man labai baisu, nei tai išsilaisvinimas, tai bausmė ... kleimas visam gyvenimui .

Jūs čia visos tokios valdingos ... Kaip pasakėt, taip Jūsų MB ir daro biggrin.gif

Parsivežiau karnikos mamas. Laukia sunkus darbas pakeisti . Tobuliausia keisti su maitinimu , bet tikiuosi ir dabar priims ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 11 rugpjūčio 2023 - 09:25
Mūsm avlių stogus aplamdė kruša,ypač naujų.Vienas avilys ar nesutranės mb sako. ax.gif
Dar vis randu krušos nuostolius.Buvo prie šiltnamių numesti laistytuvai ir tuos sudaužė,reikės bent vieną naują nusipirkti,mb užlituoti žada,bet kiek laikys?Namuko pietinės pusės dažus nuvarė dėmėmis,laukia dažymas. bigsmile.gif
Prasideda melionų era,jau iš šiltnamio skinu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 08 11, 10:28)
Mūsm avlių stogus aplamdė kruša,ypač naujų.Vienas avilys ar nesutranės mb sako. ax.gif
Dar vis randu krušos nuostolius.Buvo prie šiltnamių numesti laistytuvai ir tuos sudaužė,reikės bent vieną naują nusipirkti,mb užlituoti žada,bet kiek laikys?Namuko pietinės pusės dažus nuvarė dėmėmis,laukia dažymas. bigsmile.gif
Prasideda melionų era,jau iš šiltnamio skinu. wub.gif


Su tranine šeima yra reikalų .
Jei mama nepavaisinta, deda traninius perus - tai greitas reikalas pakeisti į gerą.
Bet jei mama žuvusi ir prarastos bitės vaidina mamas tai normalios mamos neįduosi .
Kratyti tik . Bet yra rizikos ...
Atsakyti
Laba ryta,
Pou,nuskambes ne mediciniskai,bet sampe turi but su noshpa ir judejimu,kratymusi.Nu gal ir karstoj vonioj kas gausis,duok Die.Siaubas kokie nemalonus skausmai.Kad kuo greiciau jie pasibaigtu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dusia,ne taip lengva iseit is toksisku santykiu,ypac palikt smurtautoja.Kiek esu domejusis,tai moterys,vadinamos rusisku zodziu ODNOLIUBES.Kur myli viena karta.Antra,auklejimo problemos,nu kaip cia dabar skirsies...trecia ,visada iesko zmoguje ne blogo,o gero.Pvz.ai nu jam uzeina,bet koks darbininkas,kaip myli vaikus,negeria,atnesa alga,gera alga.Kaip cia dabar viska palikt.Dar yra turto surisimai,kad isejus liks basa,oi ,visokiu tu priezasciu.Kitos taip ie senatves sulaukia,o senatvej smurtautojai pavargsta,paliegsta,ju paciu toksiskumas juos ima zudyt.Yra ir stipriu ,kurie sulaukia gilios senatves,bet buna jau apsilpe psichologiskai.Tie smurtautojai,kur taoi daro isgere,buna labai geri visapusiskai blaivus,tai ir atperka moterims ju kancias,nors,kazin ar taip imanoma,bet taip buna.
Jaunos dabar emancipuotos,dazniausiai nesizenija ilgai,tai ir pabegt nuo tokiu santykiu kiek lengviau,jei neigauna aukos sindroma.Svietas margas...
Ex,kaip tavo pupytei/uogytei gyvenasi su tavim?Ar jau pripratot viena prie kitos?Jei nenori neatsakyk ir nepagalvok,jog lendu i dusia,tiesiog atvejas ne extraordinarus,tai kazkaip idomu man.Nesakau,kad ir kitom,cia man taip tik.Ir ar tu jautiesi laimingesne tame reikale bent siuo metu?Nepriimk uz izuluma.Neatsakyk jei nenori. ax.gif ax.gif ax.gif bigsmile.gif
Na o pas mus dangus uztusuotas per nakti,nesimato jokios melynos demeles danguje,bet 20 silumos.Butu vejas,tuo prapustu nuo juros,bet stilis pas mus.
Atsakyti

Ui, geriu šampaną ir gimdau. Tikras gimdymas 4400 g lengviau ėjo.

Dusia, smurtas yra baisu, baisiau nei baisu. Man vis sakė, kad nusižudys, jei išeisiu. Nesinori to nešiot. Baisi kaltė slegia. Bet išėjau...

Atsakyti
Kažkodėl pasijaučiau smurtautojų gynėja ax.gif Tikrai nei vieno nepateisinu .

Yra daug lygčių ir nežinomųjų kiekvienoj šeimoj . Kas tinka mano šeimoj netinka kitoj.

Pou 4u.gif Ne mažais buteliukais šampe gerk wub.gif
Atsakyti
Kaip vel cia gydotes?
Gi sampanas viska sutraukia.Net sveikiems gi reikia sampana gert baliaus pradzioje , o paskui gerimai turi stipreti,kad kraujagysles plestusi.Ir negert salto sampano ant dvylikos ,jei esi prigeres stipriuju.
Na bet jusu valia.
Atsakyti

Sidras gerai varo į wc. Ir arbūzas 

Atsakyti

Alta, šampanas - urologų rekomendacija. Ir ne vieno. Labai stipriai skatina šlapimo išsiskyrimą. Karštoj vonioj, išgėrus antispazminių vaistų, reik sėdint gert.

Vakar arbūzą valgiau.

Atsakyti

Alta, šampanas - urologų rekomendacija. Ir ne vieno. Labai stipriai skatina šlapimo išsiskyrimą. Karštoj vonioj, išgėrus antispazminių vaistų, reik sėdint gert.

Vakar arbūzą valgiau.

O kažin ne alus tada geriau? 

Atsakyti