Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia, čiurliai išskrenda per Žolinę. Gaila, man jie labai patinka.

Atsakyti
Muka , gal esi džiovinusi špinokus ? Labai daug turiu. Jei sudžiovinti , sumalti ir naudoti kokiai kiaušinienei ar sriubai ?
Jie pas mane patys sudygsta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 08 10, 11:09)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="73094000" data-time="1691657493"><div><p> Manau, tokie įkala į galvą, jog auka niekam tikus, o moteris ir būna su žema saviverte, tad ir galvoja, jog kitaip ir būti negali.</p></div></blockquote><p>Dar vaikystėj tokioms moterims sunaikina savivertę. Todėl ir pasirenka gyvent su psichais. Nes tai įprasta ir pažįstama. Kitokios moterys tiesiog greit pabėga nuo jų. </p><p>Ir gaila, ir pikta stebint iš šalies. Bet tokiose porose toks supratimas - muša, reiškia myli </p>

Kad vaikysteje sunaikinama saviverte ir ikalama i galva tai taip.Man taip buvo ir net dabar yra.Bet nei su visam ikale, nei diedas ranka kele.Zinojo,kad gaus atgal.
Bet psichologinis smurtas irgi egzistuoja, o pojo nei dovanu nei atsiprasymu. biggrin.gif
O kad luety nupiese ta kurorta kaip AL FALUDZA,tai manau gerokai perdejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 10, 13:53)
<p>Dusia, čiurliai išskrenda per Žolinę. Gaila, man jie labai patinka.</p>


Ir aš jų pasiilgstu .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 10, 16:09)
Muka , gal esi džiovinusi špinokus ? Labai daug turiu. Jei sudžiovinti , sumalti ir naudoti kokiai kiaušinienei ar sriubai ?
Jie pas mane patys sudygsta  ax.gif

Manau o kodel gi ne . Aš tikrai nebandžiau nes neauga pas mane. O va į arbata pridziovinau levandų ir petrusku žiedu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 08 10, 15:58)
Manau o kodel gi ne . Aš tikrai nebandžiau nes neauga pas mane. O va į arbata pridziovinau levandų ir petrusku žiedu  tongue.gif

Reikės išbadyti , parašysiu kas gausis. Šaldytų jau turiu.

Atsakyti

Muka , gal esi džiovinusi špinokus ? Labai daug turiu. Jei sudžiovinti , sumalti ir naudoti kokiai kiaušinienei ar sriubai ? Jie pas mane patys sudygsta ax.gif
Gal geriau šaldyt? Jei kiaušinienei. 

Sriubai gal ok ir džiovinti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 10 rugpjūčio 2023 - 16:25

Gerai , kad gerai viskas baigėsi , ir Saintlinos MB neteko įsikišti . Nes pasekmės gali būti nemalonios .

Taip, tu teisi. Bet mane paauglystėj yr išgelbėjęs svetimas praeivis, tai tikrai nežiūrėsim abejingai tokiose situacijose ir mes.

Ir šiaip mb jau buvo įvertinęs situaciją, ko nepadaryt perdaug :)

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 10, 08:50)
Ziurekit ,vel dergiuosi ,anot dusios.Ingrida su sita citata gali pabandyt savo mama itaisyt kaip nors i ta skyriu ,unikaliai.Nes serga jau nuo velyku gi.


Ačiū AA,skaičiau.Tikrai mamos nepajudinsiu iš namų.Ji dar svaigsta apie mišką,sakiau nevešiu,net negalvoja,pyksta.Jau buvo sode,išsiretino morkas,iki gydytojos nuėjo pati.o maistą neša dar sesuo.Galvoju naudojasi savo padėtimi šiek tiek. ax.gif
QUOTE(Muka @ 2023 08 10, 15:58)
Manau o kodel gi ne . Aš tikrai nebandžiau nes neauga pas mane. O va į arbata pridziovinau levandų ir petrusku žiedu  tongue.gif

Petruškų žiedai ir skanu?Kaip tik žydi.
Pou,aprašei tai kraupiai.Sveik Brangioji. 4u.gif 4u.gif
Kiek sakyta,sūnui nesikišk,negali jis.Preaitą savaitę užstojo IKI kasininkę nuo durnelio.Tai siūlėsi mušis lauke,apsauginis nesikišo,tik stebėjo,kai jo darbas užstoti. ax.gif Vis jis stoja,kažką ginti,teisuolis.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Labos,

Žadėjo giedra,  bet lyg nori lynoti.

Smurtas artimoj aplinkoj skiriasi nuo šiaip smurto... neišgelbės, jei pats žmogus nenori.

Pou kaip sveikata šiandien?

Atsakyti
Kas ten pas jus kaunietės per stebuklų vieta Karalgiris.Pernai grybus vežė,šiemet jau pradeda?
Pas mus vakar antplūdis gandrų buvo,ant ūkinio mūsų,kaimyno,ant stulpų kaip žvakės.13 priskaičiavau.Šiandien prie karvės 5 matau.Jau ruošiasi?Kaip ir ankstoka?Arba šaltos naktys subalamutino?
Pou ,tikrai kaip?
Laukiu šiandien atvežant langus,po žolinės betonuotojų,tvarkome antrą pusę namo.Draudimas tyli.Dar laukia stogo keitimas.Nežinau kaip išeis su draudimu susikalbėti? blink.gif
Atsakyti