Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Nu ir nuotykiai, saintlina 🤣. Tikrai kad ramybės oazė.
Aš irgi rezgu mintį pirmadienį nedirbti. Pažiūrėsim ar pavyks.
Rytoj vakare MB darbo baliun esu priversta eit. Jau kaip tingiu tai ne tas žodis. Nekenčiu tokių vakarėlių. O dar dar laukė ant pievos prie prie miško. Nei kur prisėst bus

Atsakyti

Saintlina, pagarba TB, kad pasėdėjo lauke dėl tos merginos. Ir tau, už tą kryptį. Bučkis.

Foto nuostabios.

Man vakar buvo ragai. Akmuo užkimšo šlapimtakį. Galvojau mirsiu.

Atsakyti

Saintlina, pagarba TB, kad pasėdėjo lauke dėl tos merginos. Ir tau, už tą kryptį. Bučkis.

Foto nuostabios.

Man vakar buvo ragai. Akmuo užkimšo šlapimtakį. Galvojau mirsiu.

Ojej, laikykis. O kaip supratai, kad būtent tai? 

Atsakyti
Labas rytas,
Rudeniu man jau senai kvepia tongue.gif Tokia rudeninė vasara ax.gif
Saintlina, labai "pagavo " judvieju su Lesiumi nuotaiką dailininkas biggrin.gif
O apie skandalus... Kai boba durna , tai ir lupa . Rusiškai čia , muša , vadinasi myli . Kitaip nematę žmonės. Bet čia mano nuomonė.
Gražiaus ketvirtadienio 4u.gif




Atsakyti

Ojej, laikykis. O kaip supratai, kad būtent tai? 

Turiu šią bėdą. Bet jau l. Seniai buvo toks stiprus, kad užkimštų.

Atsakyti

Saintlina, pagarba TB, kad pasėdėjo lauke dėl tos merginos. Ir tau, už tą kryptį. Bučkis.

Foto nuostabios.

Man vakar buvo ragai. Akmuo užkimšo šlapimtakį. Galvojau mirsiu.

Oi, Pou, kaip užjaučiu dėl akmenuko..  :4u:  :4u:  :4u:   jau pajudėjo? Greitoji buvo? Kaip šiandien jautiesi?

Maniškis visada lekia gelbėti jei kam reik pagalbos. Stengiuosi ir aš, bet jo galimybės didesnės )

Atsakyti

Saintlina, labai "pagavo " judvieju su Lesiumi nuotaiką dailininkas biggrin.gif
O apie skandalus... Kai boba durna , tai ir lupa . 

 Tikrai pagavo ) ir bruožus jis pagauna, nors ir šaržuoja ) yr piešęs ir vaiką mano, ir mb. Ir taip greit nupiešia. Smagu šiaip. 

Nežinau.. jei ir durna, tai vistiek joks parazitas neturi teisės kelt ranką prieš silpnesnę. O ten tokia jauna mergaitė, gaila jos.. siūliau ateit pernakvot pas mus, bet 'viskas gerai' ir viskas. 

Atsakyti
Laba ryta,
pas mus sauleta,grazu,rudens nei pedsako,pas mus vasara.
Vakar pasivalkiojom pajuriu,gryzom miestu,visa nakti sanarys kairys kelenas zvimbe,miegot nedave.

Viesbutis grazus,maciau,o uz lango visko buna naktimis.
As gyvenu centre ,pries biblioteka,salia policijos stotis,o naktim buna visko.I durnu sukaliojimus nekreipiu demesio,bet,jei kokia mergina klykia,lekiu ziuret ir saukt,MB pyksta,sako langus durniai isdauzys.O dar skaudu klausyt,kai lape pagauna koki ziopla pauksti,o tas klykia agonisku klyksmu.Tada jau miego nera.
O su tais naktiniais atsitiktiniais pokalbiai visose salyse pavojingi gali but.Cia daug atveju,kad senolis iseina is draugo nakti i savo nama uz keliu namu,pavakarojes pas drauga,ir negryzta,sutinka pakely koki nelabaji,kuris ji sutalzo,kaip obuoli.Visko buna,musu amziuje,naktim geriau nekist nosies i lauka.O ir su masina gryzes,pastatai ja tolokai nuo namu,tai tas kelias irgi:tai pacanai sklaidosi,tai koks benamis girtas,visko pasitaiko.
Vaziuosim sodan turbut,jei sunus gales ateit,jei ne,atidesim rytdienai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 10 rugpjūčio 2023 - 09:47

Rytoj vakare MB darbo baliun esu priversta eit. Jau kaip tingiu tai ne tas žodis. Nekenčiu tokių vakarėlių. O dar dar laukė ant pievos prie prie miško. Nei kur prisėst bus

Oi, kaip aš tave suprantu.. ir aš labai nenorėčiau.

Atsakyti

lotuliukas.giflotuliukas.giflotuliukas.giflotuliukas.gifkur čia tokia oazė tongue.gif

 Prie jūros )))

Atsakyti

Oi, Pou, kaip užjaučiu dėl akmenuko..  :4u:  :4u:  :4u:   jau pajudėjo? Greitoji buvo? Kaip šiandien jautiesi?

Maniškis visada lekia gelbėti jei kam reik pagalbos. Stengiuosi ir aš, bet jo galimybės didesnės )

Greitoji į ligoninę nuvežė pripumpavus vaistų. Ten prileido visko. Ištyrė, kur užsikišęs. Pakeliui jis.

Visokių vaistų tirpdančių, plečiančių, nuo skausmo, uždegimo.

Spaudimas šokinėja. Per priepuolį užkyla, galvą plešia, ištinus, bet jau sysioju čiut. Skauda.

Labai geri jūs žmonės. Išties.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 10, 10:47)
Nežinau.. jei ir durna, tai vistiek joks parazitas neturi teisės kelt ranką prieš silpnesnę. O ten tokia jauna mergaitė, gaila jos.. siūliau ateit pernakvot pas mus, bet 'viskas gerai' ir viskas. </p>


Nesusidūrusi vadinasi artimiau su tokiom mušamom... Nepadėsi .
Mano aplinkoj buvo . Ir labai artimoj. Aukos sindromas?
Tai kartasi man norisi vožtelti papildomai ax.gif Gal atsitokės ?
Argumentai myliu , pati prisikalbėjau ir tt... Brrr. Nu bet patinka ? Nepatiktų - pabėgtų ? Aš taip galvoju ...

Dėl inkstų akmens , tai mano draugės jaunam vaikui (26 m.) visai nesenai išoperavo Vilniuje , Santariškėse.
Pou kodėl Tau nieko nedaro , jei žinai , kad turi ?
Sveikatos 4u.gif wub.gif 4u.gif


Mano MB darbinis balius buvo prieš savaitę. Gerai , kad be antrų pusių . O mano senosios firmos baliuose MB atidirbo 15 metų , du kartus metuose. Kalėdos ir vasara biggrin.gif Nepasiilgstu nei darbo , nei balių . Be sentimentų aš žmogus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 10 rugpjūčio 2023 - 10:21