Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Amadėja* @ 2023 08 08, 13:54)
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Radau 2raudonikius 😃</p>

Trys raudonikiai,du baravykai jau nemaži,6 nedideli ir voveraitės.Rytoj laukiu dukros,tai kepu ant sviesto,reikės kokį cukinijų apkepą su grybais sumarmaliuoti rytoj. mirksiukas.gif
Atsakyti

Ir aššš wub.gifLabai patinka vėsuma ir megztinis, lietus ir skėtis, čežantys lapai po kojom, o kiek spalvų rudenį! Džiaugiuosi kai baigiasi dulkėta, tvanki, karšta kaip pekla vasara. Įgaunu gyvybės ir jėgų.
Visus metus galėtų būti rudens oras bigsmile.gif

Džipe po kapotu širšės? Šiaip baisu. Bet tu dar džiaukis kad ne po sėdynėm jos apsigyveno biggrin.gifar įsivaizduoji linksmybes atsisėdus ant širšių lizdo? biggrin.gif

Va,.gimininga siela :sutinku: 

Džiaugiuosi ))) kad ne aš pirma joms pasipainiojau )))

Atsakyti

Važiuojam link jūros ) per Tauragę ir Šilalę :) 

Atsakyti

Man labiausiai patinka pavasaris, kai jau atsiranda jo kvapas ir šiluma, vasara, kai ne daugiau 25 šilumos, na ir ruduo. Rudens fainumas baigiasi po Bobų vasaros, kai prasideda lietūs ir tamsa. Na ir tarpušvetis patinka, kai balta ir viskas alsuoja švente.

Kai daugiau nei 25, šiku maku, lendu kaip vampyras į pavėsį.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 08, 11:32)
Mukute , katės ne pas visus eina smile.gif Geras žmogus esi  wub.gif
Šaip tai katė toks moteriškas, raganiškas  gyvūnas, šuo vyriškas. Man taip atrodo .
Luety , žinok savo rajono siūlų parduotuvėje gryno storo akrilano neradau . Tik tie pliušiniai siūlai  ax.gif  Neprekiauja net . Internetinėse mačiau , pigu ..16 pinigų kg gautusi .
Nes tai ką nunėriau pasidarysiu pagalvytę. Siūlai likučiai  su vilna buvo  ... Nelabai tiks pavėsinės  pašikniukui , jei sulis ilgai džius.


O man negrazu is storo akrilo tie kvadratukai.Graziausia,kai 100g/350-370m.As labiau megstu cottona/medvilne.Labai patinka DMC Petra3,neblogai ir is Shypjes Catona gaunasi.O siuo metu neriu is storo cottono/medvilnes Knit craft firmos,cotton blend plain,100g/210m.Man tokio reikia siuo metu.Noriu toki krepsi nusinert https://youtu.be/BQSnfDY5ryI tik mano spalvos bus kitokios.
Atsakyti

Labas rytas iš Tauragės :)  Apėjom su Lesium miestuką iš pat ryto, aisim pusryčiaut ir važiuosim į Šilalę. Jei neužeis lietus, lipsim į Medvėgalį :) 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Saintlina,kuo daugiau įspūdžių. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Saitlina , smagios kelionės 4u.gif
Muka , kaip dera Tavo agurkai ?
Vakar MB du krepšus priskynė , vieną išdalinau , kitą reikės sutvarkyti šiandien . Savaitgalio šiluma ir lietus patiko. O dabar vėl sustos augimas.
Luety , tokių firmų siūlų pas mus nėra . Aš norėjau 210-210 /100 gr akrilo siūlų ir nunerti pašikniukus į pavėsinę. Kad sulijus greitai išdžiūtų. Grynos sintetikos vienžo. Radau kas prekiauja internetu , parsisiųsiu. Ir kaina pigiau grybo -16 Eur kg.

Nebemyliu rudens .
Nes jis kvepia pabaiga ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 09, 09:55)
Labas rytas,
Saitlina , smagios kelionės 4u.gif
Muka , kaip dera Tavo agurkai ?
Vakar MB du krepšus priskynė , vieną išdalinau , kitą  reikės sutvarkyti šiandien .  Savaitgalio šiluma ir lietus patiko. O dabar vėl sustos augimas.
Luety , tokių firmų siūlų pas mus nėra . Aš norėjau 210-210 /100 gr akrilo siūlų ir nunerti pašikniukus į  pavėsinę. Kad sulijus greitai išdžiūtų. Grynos sintetikos vienžo.  Radau kas prekiauja internetu , parsisiųsiu. Ir kaina  pigiau grybo  -16  Eur kg.

Nebemyliu rudens .
Nes jis kvepia pabaiga  ax.gif

Labos,

Nelabai dera...ai ir nereikia pavalgymui turime o raugtų nuo pernai likę. O adr nėra ukvatos ir kažką makaluoti, nors pomidorus jau verkiant džiovyklėn, kitus į orkaitę kepti...tingiu kaip cucikas rolleyes.gif
Ingrida jeigu teiksi prašymą savivaldybei dėl kompensacijos, tai mano siūlytas variantas netinka. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 09 rugpjūčio 2023 - 08:26
QUOTE(Muka @ 2023 08 09, 09:23)
Labos,
Ingrida jeigu teiksi prašymą savivaldybei dėl kompensacijos, tai mano siūlytas variantas netinka.  4u.gif

Supratau Mukute.Ačiū.
Vėsu,žolinei +28 žada. bigsmile.gif
Parsinešiau vakar sudaužytą arbūzą,dieve dieve ir patį skaniausią su geltonu vidumi,beveik jau saldus buvo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 08 09, 10:37)
Supratau Mukute.Ačiū.
Vėsu,žolinei +28 žada. bigsmile.gif
Parsinešiau vakar sudaužytą arbūzą,dieve dieve ir patį skaniausią su geltonu vidumi,beveik jau saldus buvo. unsure.gif

va ko ko arbūzų nei melionų negaliu valgyti, man jie labai smirdi .... ir keista lyg visaėdė esu o čia tokio dalyko nė į burną ir net arti nesėdžiu kaip valgo blink.gif
Atsakyti
Šiandien paskutinė diena prašymą pildyti ? MB išvažiavo į gimtinę, bo nėra kam pasirūpinti ...
Suvaryti visi stogai , namas , tvartas, daržinė. Paliksi be stogo - supus. Kažkada reiks parduoti unsure.gif
Kažkoks karminių skolų atidavimo laikotarpis MB . Tarp Vilniaus ir gimtinės teka rūpintis...
Pasikūriau krosnį. Niekam nieko blogo nepadariau , kad šaltyje prie kompo sėdėčiau . Vasara vadinasi ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 09 rugpjūčio 2023 - 08:56