Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

o kokio amžiaus vaikiukai?
Papildyta:

oo, kur neprisiminsi. Kaime kaip tik buvom smile.gifBūtent mus kliudė tik krašteliu, bet aplink baisiau nei baisu buvo. Savaitę elektros nebuvo ne tik kaimuose, bet ir miestelyje. Parduotuvėse kalkuliatoriais skaičiavo )

6 ir 14m :)

Atsakyti

Pamenu ... Ažuolyną išvartė .
Bet krušos nebuvo .
Jei nuo senuko namo nuplėšia kelis lapus šiferio - gali prisikalti . O jei kruša suvarpo , skylės, pats nepasiremontuosi ...
Kai stogas buvo senas mus yra nuplėšę ne kartą. Pati esu lipusi MB padėti sutvarkyti biggrin.gifO aš taigi aukščio bijau. Pasirinkimo nebuvo , bijai ar ne ...

Dusia, tai 4 žmonės tuomet juk žuvo. Pažįstamos vyrą palapinėje suknežino užvirtusi pušis. Poilsiavo Varėnos raj. prie ežero. Ji šalia gulėjo... Ir kitą vyrą taip pat, merginą Prienų rajone užmušė palapinėj medis, o ketvirtą moterį užspaudė kelias tonas sverianti melžimo įranga, kurią vėtra pakėlė. 

Tuomet baisu buvo. Mes su vaiku po kaldra prabuvom. Šalia pievoje didžiulį metalinį reklaminį stendą vėtra nulenkė iki žemės. Gerai, kad nenulaužė, nes būt į langus kažkam. Visi kieme medžiai sulaužyti buvo, mašinas užvirto. Ir kruša buvo ledokšniais didžiausiais, ir sūkurinis vėjas, kuris tiesiog viską trupino susukęs, stogus, medžių kamienus, juk net ant ratų namelius kėlė į orą ir sutriuškindavo paleidęs žemyn. Pilna straipsnių buvo, reportažų. Visas Panemunės šilas prie Kauno marių nulaužyti kaip degtukai, šuorais išsukti medžiai, kaip kamienas susuktas atplaišom, prie Kauno miškelis prie Lado, tik dabar atsodintas auga. Ėjo juosta juk to škvalo Kaunas, Prienai, Trakų raj., Dzūkijos vis apačia... 

Gal vis tik nepameni, Dusia...

Stogai stogais, o žmonės... Šįkart viena moteris Žagarėj žuvo :( Baisu, ką gali padaryti gamtos stichijos.

Atsakyti
Vėjo baisumą pamenu ... Namie po kaldra tupėjau ir bijojau , kad stiklintas balkonas su paprastu langu pas mane į lovą nepareitų. Vėjas tikrai didesnis buvo negu dabar. Mano direktorius buvo prie to ežero , kur vyras žuvo ... Jei pabėgo į mašiną ir pradrebėjo mašinoje. Pusę daiktų net nerado ryte. Ir buvo davęs pažadą nenakvoti palapinėje ...
Bet tokios krušos kur šiferius sudaužytų nepamenu . Šiltnamius taip . Nuneštų stogą taip.
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Man mažai nepsirodė . Važiuoti ar stovėti nežinai. Dievas saugojo , kad tik tiek žuvusiu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 08 rugpjūčio 2023 - 10:52
Labos :0
Paskaitau o parašyti net nežinau ką...po ale atostogų apskrapščiau darbus ax.gif
Vaiki jau bando sodinti, bet labai silpnas:( visi deda pastangas, kad tik greičiau Lietuvon...šiaip psihologiškai labai abu palūžę...duok die jiems abiem stiprybės ...draugai labai stengiasi padėti visi kas kuom...jau lietuvoje ir psihologus ir psihiatrus berods surado ...
Dukra su žentu į olandiją išlėkė, katę prižiūrėti atvežė, žodžiu MB turi ką veikti biggrin.gif
Dėl vėtros kaip pamačiau Ingridos nuotraukas blink.gif
O toliau viskas ratu 4u.gif
Atsakyti

Muka, kada tau pas endokrinologą?

Vyras mėgsta kates? Savaitgalį vis šuniukai kaimynų atlėkdavo. Aš noriu šuniuko. Vyras sako - laikom katytę. O aš tai šuniuko noriu...  Kaimynė savo mini bultiką per lietų vos ištempia pasivaikščiot, tinginys juodas. Tai vyras prisižiūri vaizdelių ir juokiasi, kad jis tai tikrai nevedžios, o aš ne visuomet galiu. O ir vaikas mano su šunimis nelabai draugauja kartais ir žinok, tiks tas šuniukas jam ar ne.

Gaila tos jaunos šeimos. Iškart tokie išbandymai, galų gale, net finansiniai, kuriuos jau turės dengti kaip šeima. Aš jau nešneku apie emocinį, psichologinį krūvį, kai atrodo buvo patys laimingiausi pasaulyje tuo metu ir viskas griuvo.

Taip, jei kas po tokiu ledokšniu gautų į galvą ir ne su vienu, galvos stogą taip pat galėtų subarabanyt. 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 08, 13:52)
<p>Muka, kada tau pas endokrinologą?</p><p>Vyras mėgsta kates? Savaitgalį vis šuniukai kaimynų atlėkdavo. Aš noriu šuniuko. Vyras sako - laikom katytę. O aš tai šuniuko noriu...  Kaimynė savo mini bultiką per lietų vos ištempia pasivaikščiot, tinginys juodas. Tai vyras prisižiūri vaizdelių ir juokiasi, kad jis tai tikrai nevedžios, o aš ne visuomet galiu. O ir vaikas mano su šunimis nelabai draugauja kartais ir žinok, tiks tas šuniukas jam ar ne.</p><p></p><p>Gaila tos jaunos šeimos. Iškart tokie išbandymai, galų gale, net finansiniai, kuriuos jau turės dengti kaip šeima. Aš jau nešneku apie emocinį, psichologinį krūvį, kai atrodo buvo patys laimingiausi pasaulyje tuo metu ir viskas griuvo.</p><p></p><p>Taip, jei kas po tokiu ledokšniu gautų į galvą ir ne su vienu, galvos stogą taip pat galėtų subarabanyt. </p>

Skambins rugsėjo vidurį, tyrimus padariau tai laukiu atsakymo.
Gyveno katė su mumi 8 metus smile.gif o dar sode jau trys katinai blink.gif ta katė lyg mislinau išsivedė "agurkėlį", šiandiena MB nuotrauką atsiunčia iš šiltnamio... guli pukuotukas, katė aplink duodasi jau pauksčiukų negyvų atnešta sklype.... jazau veislyną tuoj užveisiu verysad.gif
Atsakyti

Skambins rugsėjo vidurį, tyrimus padariau tai laukiu atsakymo.
Gyveno katė su mumi 8 metus smile.gifo dar sode jau trys katinai blink.gifta katė lyg mislinau išsivedė "agurkėlį", šiandiena MB nuotrauką atsiunčia iš šiltnamio... guli pukuotukas, katė aplink duodasi jau pauksčiukų negyvų atnešta sklype.... jazau veislyną tuoj užveisiu verysad.gif

Dar mėnesiuką reik palaukti. O ką sakė, patarė?

Prajuokinai - Kačių motina!

Atsakyti
Mukute , katės ne pas visus eina smile.gif Geras žmogus esi wub.gif
Šaip tai katė toks moteriškas, raganiškas gyvūnas, šuo vyriškas. Man taip atrodo .
Luety , žinok savo rajono siūlų parduotuvėje gryno storo akrilano neradau . Tik tie pliušiniai siūlai ax.gif Neprekiauja net . Internetinėse mačiau , pigu ..16 pinigų kg gautusi .
Nes tai ką nunėriau pasidarysiu pagalvytę. Siūlai likučiai su vilna buvo ... Nelabai tiks pavėsinės pašikniukui , jei sulis ilgai džius.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 08, 14:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73093549" data-time="1691489132"><div><p>Skambins rugsėjo vidurį, tyrimus padariau tai laukiu atsakymo.
Gyveno katė su mumi 8 metus vartotojo įkelta nuotraukao dar sode jau trys katinai vartotojo įkelta nuotraukata katė lyg mislinau išsivedė "agurkėlį", šiandiena MB nuotrauką atsiunčia iš šiltnamio... guli pukuotukas, katė aplink duodasi jau pauksčiukų negyvų atnešta sklype.... jazau veislyną tuoj užveisiu vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Dar mėnesiuką reik palaukti. O ką sakė, patarė?</p><p></p><p>Prajuokinai - Kačių motina!</p>

nieko, tyrimą pasidaryti kraujus priduoti ir viskas laukite atsakymo.
Oi geriau jau nebūtų tų katinukų paskui žiemą širdis plyšta verysad.gif jaučiuosi kaip svoločius verysad.gif
Atsakyti

nu labą dieną.. drėgna ir tamsu nebent nuo lapkričio. Ruduo gražiausias būna, šviesus ir spalvotas. O gruodį sninga, ir vėl netamsu ir gražu )) Rūbai ir batai šiais laikais net žieminiai nėr sunkūs smile.gifAišku, vasarą patogiau - atsikėlei kaip stovi, į tapkes įsispyrei ir išeini.
Sėdėjimo tarp sienų pas mane nėr nė vienu metų laiku ) Nu nes yra šuo )
Papildyta:

pas mane kaime džipuko akumas buvo nusėdęs, kažkaip vis nereikėjo miškan. Sekmadienį paprašiau mb, kad sutvarkytų, nes gi gryyybai. Atidarė kapotą - o ten trys vapsvų lizdai blink.gifGavo kailin. Gerai, kad nealergiškas.
Papildyta:

buvau ryte ) voveruškos ir kazlėkai. Baravykų anei raudonikių nėr. Nu ir gerai. Varysim link jūros bigsmile.gif

Kukuska, ačiū už sveikinimus 4u.gif

Radau 2raudonikius 😃

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 08, 08:13)
<p>Myliu rudenį  wub.gif​  </p>

Ir aššš wub.gif Labai patinka vėsuma ir megztinis, lietus ir skėtis, čežantys lapai po kojom, o kiek spalvų rudenį! Džiaugiuosi kai baigiasi dulkėta, tvanki, karšta kaip pekla vasara. Įgaunu gyvybės ir jėgų.
Visus metus galėtų būti rudens oras bigsmile.gif

Džipe po kapotu širšės? Šiaip baisu. Bet tu dar džiaukis kad ne po sėdynėm jos apsigyveno biggrin.gif ar įsivaizduoji linksmybes atsisėdus ant širšių lizdo? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 08 rugpjūčio 2023 - 13:30

Bet tokia pilka diena nei darbingumo prideda,nei nuotaika pakelia man.Zinau,Saintlinai patinka.Man ne.

Darbe tai tokia diena ir yra darbinga )) koks ten džiaugsmas dirbt, kai lauke gražu? (Arba karšta)  ))

Atsakyti