Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety ,dusia,jus suabejojot mano poziuriu ,elgesiu ir isvadinot - na gerai dusia tiesiai sviesiai - besidergiancia boba,luety - nelabai supratau kuo,netinkamu dauginimusi,kad ir ka tai reikstu.
Sveikatos linkiu ,nuostabutes jus mezgejos.
Ingrida ,tau kokios bedos, gi geriatrijos centra atidare panevezyje.https://aina.lt/a-dulkys-panevezio-ligonineje-atidarys-geriatrijos-skyriu/?fbclid=IwAR2Xo30xNPEMRRACSbn2jK3Kj7jpvwRnCWZ4JO5-CHmCQkNYE7WMJQiRO0g
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 05 rugpjūčio 2023 - 09:10
Ingrida, metai daro savo 4u.gif
AA neisižeisk 4u.gif Tai kas atsitiko žiauru ...
Apie kitką kalbėjau. Nieko neižeidinėjau.
Atsakyti

AA, čia Luety mūsų apsiteliavimą turėjo galvoje )) turbūt )))

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 05, 08:24)
<p>AA, čia Luety mūsų apsiteliavimą turėjo galvoje )) turbūt )))</p>



Laba ryta,

tik tai ir nieko daugiau. biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Siaip tai as nemoku kalbet kazka,po kuom eina paslepta mintis.As tiesmukas zmogus.Seku tik mezgimo influencerius,o kokiu ancialupiu tai jau ne,man neidomios jos.Net mezgejas ne visas seku.O kas ima sekt mane,neisbraukiu vien todel,kad but daugiau sekeju,as irgi busiu influencere biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ...oi,nukrisiu is juoko.
Dusia,buvau pradejus megzt tas kojines,kur ieskojau rasto,kur sakiau yra tik vokiskai.Bet radau pati,o paciu kojiniu mezgimo man schemu nereikia,man tik rasto...zodziu ,atrode turiu daug siulu dar tokios spalvos ir sast,abieku kojiniu vienas elementui pritrukau siulu.Nors buvau davus zodi nebepirkt daugiau,nu bet,o ,taciau...Kadangi siuntimas nemokamai nuo £30,tai ir pripirkau kojiniu siulu drops Nord ir dar cotono reikalingu spalvu,po truputi juda tie tasiukai is dvieju elementu,ypac su balta spalva.Tai vel neriu i vieta ir nereikia nieko keist dedant i ebay,tik revisini ir viskas.Per menesi 2-3 nuperka.
Tai va,pas mus lyyja,niuruma,slapia,norisi lyst po patalais ir miegot.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Seniai nebuvo tokio trankymosi,žaibavimo.Linksma naktis buvo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 08 06, 07:16)
Labas rytas.
Seniai nebuvo tokio trankymosi,žaibavimo.Linksma naktis buvo. mirksiukas.gif

Įdomiai. Rašo, kad Vilnius skęsta, kitur irgi kažkas. Pas mane tai turbūt kaip niekur kitur - beveik nieko. Naktį be jokių fejerverkų palijo, trumpai. Kažkur toli toli vos girdėjosi dundėjimas. Miegojau prie atviro lango ir, matyt, pramiegojau visus stebuklus.

Ieškojau kas čia A.Altą užkabino, įžeidė, bet taip ir neradau. Saintlina gi kasmet teliuojasi biggrin.gif Luety pritaria orkestrui, o Dusia ten savose minčių sultyse verda ir visus vaišina. Prie kavos tinka. Žodžiu, priimam bajeriukus ne už tikrą pinigą, einam toliau, neišardom karavano ritmo.

Šiai dienai pažadėta +34. Pavėsyje. Tai kiek saulėje? Kepsim kiaušinius ant smėlio..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 06 rugpjūčio 2023 - 08:03
Labos,
Kaune neorastai palyjo ir patriukšmavo . Neturiu naminio interneto , tik mobilus . Skambinau , sakė kažkas atsitikę, patys dar nežino gedimo .
Vakar užsikabinau ant babos kvadratukų nėrimo . Nerti smagu, bet sujungimas tai nervina .
Gražaus sekmadienio 4u.gif
Atsakyti
Pas mus didelę maximą uždaro.Tai galvojau dirba nuo 8 atvažiuoju prieš 8,o pasirodo dirba nuo 7.Na ir šlavimas,pramonines jau vidury savaitės šlavimas buvo.Šiandien maistas. bigsmile.gif Žmonės gėrimų pilnus vežimus prisikrovė ir laukia 10 valandos.Na viskis po 7 eurus litrinis,Alita šampanas po 2.60 apsimoka.Bet laukti dvi valandas nepasirašiau. ax.gif Aliejų,mėsos ,malkų pasipirkau,tris kartus reisavau į mašiną. blink.gif Gaila kurasanų nebe gavau,spurgyčių ,cinamoninių bandelių šaldytų,gal kada prisireiks,šaldiklyje vietos yra. mirksiukas.gif Pieno produktai pusę kainos.apsimoka kažkiek į priekį. ax.gif
Kaitina nuo ryto.Pikas bus apie 18 valandą,gerai sodyboje miegosime,vėsu,ne butas.
Atsakyti

3ee6021927a46cf0c2d30e8790e25ae9.jpg
Labas rytas.
Seniai nebuvo tokio trankymosi,žaibavimo.Linksma naktis buvo. mirksiukas.gif

Pajūry 7 ryto audra buvo. Pažadino griaustinis su žaibais. Tai užsidarė langus ir toliau miegojom

Įdomiai. Rašo, kad Vilnius skęsta, kitur irgi kažkas. Pas mane tai turbūt kaip niekur kitur - beveik nieko. Naktį be jokių fejerverkų palijo, trumpai. Kažkur toli toli vos girdėjosi dundėjimas. Miegojau prie atviro lango ir, matyt, pramiegojau visus stebuklus.

Ieškojau kas čia A.Altą užkabino, įžeidė, bet taip ir neradau. Saintlina gi kasmet teliuojasi biggrin.gifLuety pritaria orkestrui, o Dusia ten savose minčių sultyse verda ir visus vaišina. Prie kavos tinka. Žodžiu, priimam bajeriukus ne už tikrą pinigą, einam toliau, neišardom karavano ritmo.

Šiai dienai pažadėta +34. Pavėsyje. Tai kiek saulėje? Kepsim kiaušinius ant smėlio..

Nesimato kad bus taip karšta. Vėsu kol kas ir vėjas didelis

Atsakyti

Pas mus gerokai palijo. Miške šlaaapia. Lepeškų sočiai prisirinkom. Jau ir kazlėkai pradeda lįst. 

Naktį diskoteka danguj buvo, griaudėjo nedaug. Ir nuo ryto jau kaista.

Atsakyti

Pas mus nieks nekaista, 22. O taip norėjau dar pasideginti šią vasarą, bet jau grynai ruduo ateina 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 06 rugpjūčio 2023 - 10:09
QUOTE(Ex @ 2023 08 06, 07:00)
Įdomiai. Rašo, kad Vilnius skęsta, kitur irgi kažkas. Pas mane tai turbūt kaip niekur kitur - beveik nieko. Naktį be jokių fejerverkų palijo, trumpai. Kažkur toli toli vos girdėjosi dundėjimas. Miegojau prie atviro lango ir, matyt, pramiegojau visus stebuklus.

Ieškojau kas čia A.Altą užkabino, įžeidė, bet taip ir neradau. Saintlina gi kasmet teliuojasi biggrin.gif Luety pritaria orkestrui, o Dusia ten savose minčių sultyse verda ir visus vaišina. Prie kavos tinka. Žodžiu, priimam bajeriukus ne už tikrą pinigą, einam toliau, neišardom karavano ritmo.

Šiai dienai pažadėta +34. Pavėsyje. Tai kiek saulėje? Kepsim kiaušinius ant smėlio..


Labas rytas,
Pavydziu pazadeto karscio,svarbu,kad istesetu. biggrin.gif
Pas oras,kaip pas Anidanda.Vejas,salta,zmones eina,kaip rudeni,su striukem.O naktis kokia salta buvo,tai net nosis salo is po patalu prie atdaro lango.Kas gali augt.Raso 10 silumos tebuvo.Greiciau ateitu laikas i Ispanija skrist.
Vakar vargau home office puslapyje,MB pasikeite pasa,tai reikejo ji atnaujinti skiltyje prie settled statuso,nu bet siaip,netaip pavyko.Jau gavom konfirmacija,kad atnaujinta.


QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 06, 07:32)
Labos,
Kaune neorastai palyjo  ir patriukšmavo . Neturiu naminio interneto , tik mobilus . Skambinau , sakė kažkas  atsitikę, patys dar nežino gedimo .
Vakar užsikabinau ant babos kvadratukų nėrimo . Nerti smagu, bet sujungimas tai nervina .
Gražaus sekmadienio  4u.gif

Koks sujungimas?Kvadratuku?Nieko nera lengviau.Jei tasiukui,turiu viena buda,jei nerta paskutine eilute trys stulpeliai su uzmetimu i kiekviena terpeli,kitas,jei nerta paskutine eile zemais stulpeliais,turiu du budus.Jei noresi imesiu video is instagramos,turiu pasidejus i savo papke.Nesakyk,smagu nert,ypac keliaujant,kai nera kas veikt kur nors.Ka nersi is kvardatuku?
Atsakyti