Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kad Lietuoje plastikos chirurgija ne iš lietuvaičių laikosi . 90 ar 95 pr. užsienietės ( -čiai ).

Mukute wub.gif
Aš apie tai irgi pagalvojau , nes stuburas pažeistas...
Reikia neprarasti vilties 4u.gif
Sunkus ir skausmingas laikotarpis laukia wub.gif

Ania?🧐 čia oficialus skaičiai? Nes gyvenime tai aš daug matau tokių klienčių lietuvaičių. 

Atsakyti

Kokie soc tinklai? Pedagoges mums cia zinomos teigia,kad pjaustyta mesa ir isorinis apvalkalas,yra viskas ka zmogus is saves pristato biggrin.gif

Mums žinomos pedagogės tai nėra joks autoritetas niekur, nei darbe, bei visuomenėj, nei viešumoj. Greičiau jau pačios tu soc tinklų aukos 

Atsakyti
Svarbiausia ,kad ir as tose grazuolese itakingose soc tinklu moteryse matau blogio sekla.Ir ja mato agresyvus ir nekontroliuojantys saves individai.Tas grozis toks prazutingas,destruktyvus ir gniuzdantis.Tai nieko gero nezada.Tik koki nors umini totalu talibana.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 04 rugpjūčio 2023 - 18:31

Siaip tai jos visai gerai atsyla,gali uzsaldyt.
Vakar gervuogiu privalgiau ,irgi iki apsiteliavimo.Bet nuo krumo miske biggrin.gif

Nepatinka man šaldytos šilauogės. 

Gervuogės pas mus sudžiūvo ant šakelių. Tai gervuogėm apsiteliuot nesigaus ))

Atsakyti

Nepatinka man šaldytos šilauogės. 

Gervuogės pas mus sudžiūvo ant šakelių. Tai gervuogėm apsiteliuot nesigaus ))

Aš jokių šaldytų uogų nemėgstu. Nebent sutrinti į kokį kokteilį 

Atsakyti

Svarbiausia ,kad ir as tose grazuolese itakingose soc tinklu moteryse matau blogio sekla.Ir ja mato agresyvus ir nekontroliuojantys saves individai.Tas grozis toks prazutingas,destruktyvus ir gniuzdantis.Tai nieko gero nezada.Tik koki nors umini totalu talibana.

Tai jau tikrai. Draugės 13 m mergaitė susirgo anoreksija ir depresija dėl patyčių mokykloj, kad neva ji per stora. Nors ji visai ne stora. Iš vis jokių nereikalingų riebalų. Tik figūros tipas toks ne etaloninis - žema ir plačiais klubais. Tai neduok dieve, kiek reikalų visai šeimai, gydytojai, psichologai ir Co. O mergaitė protinga, gabi be galo, mokosi tik lb gerai, rašo apsakymus. Tiesiog nuostabi.bet va ir jos neaplenkė tas grožio kultas ir jo talibanas 

Atsakyti
Operacijos tai skausmas... Jei po kokios avarijos, nudegimo ar ligos gal operuočiausi . Nesakau , kad ne . O jaunesnei man atrodyti ar gražesnei nėra prieš ką . Darbe reikia smegenų , diedas ne dėl grožio vedė bigsmile.gif . Taigi jis pas mus šeimoj gražus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Teko lankytis vienoj plastinės chirurgijos klinikoj šiemet, lydėjau konsultacijai . Tai mačiau , kad dauguma pacientų ne iš Lietuvos. Pigu jiem čia.
Visiškai neseku jokių blogio sėklų nei FB nei instagrame . Žiūrėti ir piktintis tai ne man . Jei jos niekam neidomios būtų , tai gal ir dergtis nereiktų ?
Geriau mezgėjas sekti smile.gif

Pas mane gervuogė labai pilna. Jei bledės neras tai galėsiu karviuotis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 04, 16:12)
<p>Atvažiuoju kaiman, o mama šiluoges nuskynus. Du didžiausius praustbliūdžius. Nes lietų praneša. Na kas tom šilauogėm nuo lietaus atsitiks? Kabėtų sau ant krūmų, nuvalgytume po truputį. Dabar ką su jom daryt? Aš tas uogas tik šviežiam vartojimui pripažįstu. Reiks ėst iki apsiteliavimo.. ))</p>



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kas cia pas jus,naujas dauginimosi budas ir transformacija i zemesne kasta?Dusiami vyriska,Saintlina su Alta i moteriska??
O as skalbiausi,kiemeli tvarkiau,geles tvarkiau kiemeli,kalija nuskyniau visus lapus,nes per lietus isvirto lapai.Apsigrazinau,atnese siuntini....siulu.Buvau uzsakius uz gimkes dovanotus pinigus.Dabar ieskau ka megzt,nert. bigsmile.gif bigsmile.gif Ryt zada lietu,bet jeigu ne,tada sodan.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 04, 19:51)
Visiškai neseku jokių blogio sėklų nei FB nei instagrame . Žiūrėti ir piktintis tai ne man . Jei jos niekam neidomios būtų , tai gal ir dergtis nereiktų ?
Geriau mezgėjas sekti smile.gif



Labas rytas.Tu manai ,kad as seku tokias moteris kazkur ir dergiuosi?
Ta tema dabar vyksta dideli mitingai ir priimtas parlamento istatymas del atsakomybes uz smurta buityje.
Dusia,va cia tai stambaus kalibro izeidimas.Pagarba.
Atsakyti
Labas rytas,
Ingridėl mamą išleido namo ?
Tai jau taip Luety , užsimanėm daugintis netinkamai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kas belieka mūsų metuos ax.gif
Kam siūlus pirkai ? Kojinėms ar dideliems mezginiams ?
Gražaus savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
Išleido Dusiuk,mamą. 4u.gif Bet pasikeitė mamaitė,nežinau kaip reikės toliau?Labai pasijautė metai. bigsmile.gif
Atsakyti