Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Psio, kelionės nukeliamos. Keičia vamzdžius laiptinėj. Mūsų buto eilė pirmadienį-antradienį. Kaip ne diena taip šventė )) ir iki to laiko dar nuo ryto iki vakaro be vandens ir be kanalizacijos. Na, nors nuo vakaro iki ryto įjungia )

Atsakyti



QUOTE(saintlina @ 2023 08 03, 17:51)
<p>Psio, kelionės nukeliamos. Keičia vamzdžius laiptinėj. Mūsų buto eilė pirmadienį-antradienį. Kaip ne diena taip šventė )) ir iki to laiko dar nuo ryto iki vakaro be vandens ir be kanalizacijos. Na, nors nuo vakaro iki ryto įjungia )</p>


Nu nezadeta. biggrin.gif biggrin.gif Gal ir gerai,man tai butu zenklai nevaziuot niekur. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Saintlina, man būtų gaila jei atostogas pavogtų 4u.gif
Vakar patikrinom miškelį, dvi saujos lepepškų, vienas sukirmyjęs baravykutis. Reikia lietaus .
Kaugonių girioje daugiau palyjo negu pas mus .
Žada rytoj ir poryt daug lietaus . Kažin nemeluoja ?
Mukute kaip pailsėjai ? Kaip pavyko operacija ?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 04, 09:20)
Saintlina, man būtų gaila jei atostogas pavogtų  4u.gif



šiaip tai taip, be ryšio. Kam aš tų atostogų prašiau? Galėjau dirbt. Ir karščių nežada kitai savaitei.
Atsakyti

Saintlina, tai jei gali, paimk dar kitą pirmadienį - prisijungs Žolinė (antradienį) ir po tų vamzdžių keitimo, šaukit kur nors arti, bet pakeiskit aplinką.

Atsakyti
O aš galvojau , kad į Norgę Saintlina važiuos automobiliu ir su Lesiumi biggrin.gif
Kaip kokie vokiečiai ... Jie visada keliauja su šunimis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 04, 10:25)
<p>Saintlina, tai jei gali, paimk dar kitą pirmadienį - prisijungs Žolinė (antradienį) ir po tų vamzdžių keitimo, šaukit kur nors arti, bet pakeiskit aplinką.</p>


negaliu. Aš nebeturiu kas mane pavaduoja. Ir taip, kad paimti kitą savaitę, sėdėjau visas dienas iki septynių. Grįšiu - vėl sėdėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 04, 07:20)
Labas rytas,
Saintlina, man būtų gaila jei atostogas pavogtų  4u.gif
Vakar patikrinom miškelį, dvi saujos lepepškų, vienas sukirmyjęs baravykutis. Reikia lietaus .
Kaugonių girioje daugiau palyjo negu pas mus .
Žada rytoj  ir poryt daug lietaus .  Kažin nemeluoja ?
Mukute kaip pailsėjai ? Kaip pavyko operacija ?



Labas rytas,

ir pas mus zada rytoj lietu visa diena ir veja gusini,siaip 37km/h,o pas mus net 45km/h.Ir ka daryt,vaziut siltnamio gala uzdaryt?Nervina mane tie vejai.Nu bet siandien grazu,sauleta,mazas vejas,reikia dziaugtis tuom ka turim.
Mano brolis atostogauja Monciskese,prie juros,ten yra zmoniu su negalia stovyklaviete,jie turi neigalia dukra,tai gali ten atostogaut,buvo iseje apie savo nameli pagrybaut,parsineze kasute graziu kazleku.Nu pavydu.
Kokia operacija Mukai?Kazka praleidau?
Kur Alta dingus?
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 08 04, 11:28)

Kokia operacija Mukai?Kazka praleidau?



Tam sužalotam vaikui koją turėjo operuoti .
Ne Mukai .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 04, 09:53)
Tam sužalotam vaikui koją turėjo operuoti .
Ne Mukai .

ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labos,

Operacija trūko vėl 9 valandas, bet lyg pavyko opreavo trijuose vietose ir abi kojas, dėl infekcijos. Su plaučiais lyg viskas jau geriau...tikėkimės Lietuvoje nepasitvirtins tenyksčių prognozė...nevaikščios...
Aš dar Druskininkuose, pervažiavome į kitą viešbutį, tenka ir dirbti nuotoliu, atrodo kaip tyčia smile.gif ale nieko kažkaip. Į miestą nelabai einu, man smagiau prie Nemuno pavaikštinėti, o Eglėje nebuvo kada biggrin.gif
Na įdomu kaip mano šiemet Regal lauke bus, nes skonio jie labai skanūs, bet pasodinau labai nelabai geroje vietoje, kiek bus užteks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 04 rugpjūčio 2023 - 12:48