Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Ex @ 2023 08 03, 13:49)
Dusia, jazaw  wub.gif kokie faini pomidorai, kokie gražūs wub.gif Taip, ten Mildos tos gražios kekės, storuliai, nupenėti geros šeimininkės biggrin.gif


Pas Dusią Mildos, o Pou fotkėj pomidoro apačia kitokia.
Dėl derlingumo tai pas mane visi derlingi, peresortas irgi ))) bet manau, kad pas mane ne pereseortas likęs )
Atsakyti
Dėkui wub.gif
Pou aš šiemet dar auginau ridikėlius REBEL . Irgi puikūs. Tos pačios fimros sėklos, BS .

Rudeniop nebeužsiauginu , sukirmyja ...
Atsakyti

Man nėra skanesnių geltonų už Dotnuvinius. Labai džiaugiuos juos atradus. Čia tradicinė veislė Dotnuvos geltonieji. Bet kitaip gi ir negalėjau - Tėčio tėviškė. Šįmet su gimine sėdėjom, kalbėjau, pasirodo - jie neturi tokių. Sakiau, reiks ištaisyt klaidą. Tikrai derlingi, galingi krūmai. Visuomet geltonus mėgstantiems siūlau juos auginti.

Muka, kaip jie pas tave gyvena?

Ex, jei tik nori - padarysiu sėklų. Ar gal kuri kita, jei tau patogiau, auginanti padarys. Ir kitoms ne pirmą pavasarį siūlau jų. Ir tpu, tpu, tpu - jie pakankamai atsparūs ir dėmėtligei.

Atsakyti

Pas Dusią Mildos, o Pou fotkėj pomidoro apačia kitokia.
Dėl derlingumo tai pas mane visi derlingi, peresortas irgi ))) bet manau, kad pas mane ne pereseortas likęs )

Pas Dusią mano Mildos, taip kad pas mane tie patys, tik gal egzempliorius ne visai tinkamas...

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 03, 13:53)
Pas Dusią Mildos, o Pou fotkėj pomidoro apačia kitokia.
Dėl derlingumo tai pas mane visi derlingi, peresortas irgi ))) bet manau, kad pas mane ne pereseortas likęs )

Tai sakai, kad pas tave Mildos yra tos tikrosios?
Pou pomidoro fotkė gera, tos Mildos ir nėra visos kaip viena. Pas Dusia tai jo, kaip iš reklaminio katalogo pomidorai. Fotošopas biggrin.gif

Pou, dėkui, aš dar pagalvosiu ar man norėt kažko. Čia tas Dusios pomidorų šou iš koto išvertė ir protas aptemo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 03 rugpjūčio 2023 - 13:15

Ex, jei tik sugalvosi - pyptelk!

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 03, 14:47)
<p>Ex, jei tik sugalvosi - pyptelk!</p>

lotuliukas.gif
Atsakyti

lotuliukas.gif

Nu, pameni, kaip anąkart pyptelėjai  :bigsmile: , kai man mazgius pomikus perdavinėjo. Gi apsipažinau  :oh:  :lol: 

Atsakyti
Norėjau nupjauti žolę aplink moliūgus ir bulbas. Sutikau mažą kiškutį žolėj pasislėpusi. Paco dydžio . Nebepjausiu ... gamta yra gamta. Po kokios savaitės eisiu pjauti , kai paaugs ir pabėgs tolyn į pievas.
Atsakyti

Norėjau nupjauti žolę aplink moliūgus ir bulbas. Sutikau mažą kiškutį žolėj pasislėpusi. Paco dydžio . 

:wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Sveikos,

čiurliai kad duodasi, pasaka...

Sode sausa taip pat, nors Raudondvary nušnioja lietus kaip reikalas - o tik porą kilometrų  toliau. Tam pačiam mieste, vienam gale lyja, kitam - saulė vartosi. Sode laistom.

Auginu šįmet Atomic - užpuolė vytulys, silpnai dera, išroviau jau gal 10 daigų, liko taip pat gal dešimt, na bet visai silpnai dera. Tik tiek, kad agurkiukai labai skanūs, saldūs - šiuos aš raugiu. Anksčiau iš tokio ploto būdavo bet kibiras skinant, dabar viena dviems litriniams stiklainiams paraugti... Juokas. 

Kitam laukelyje Meringue. Dygliuoti, kaip velnias. Dvi poros žingsnių lysviukės - vienoj daigais sodinau, kitoj sėjau. Sėti dar laikosi. Daigais sodintus kvaraba užpuolė. Ar tai erkutė, ar dar koks š. Na tai po puskibirį, kibirą kas tris - keturias dienas. Kodėl kas tris - keturias? Todėl kad MB mėgsta ūgtelėjusius agurkus, juos nusiskuta ir su medum. Dirbtiniu. Ir neklauskit kodėl. Man nesuprast. Na o man ir mažiukų būna per tą laiką.

Šparaginės - špyga taukuota, kelis kartus atsėtos. Svogūnai kasdien nudvėsta dėl svogūninės musės, o rauti dar anksti. 

Na ir pomidorai - nėr baisaus pertekliaus, dar po trupinį tik rausta. Pirmąkart apturėjau baltasparnius. Tai rudenį kiba tą šaškę reiks dūmyt ar ką?

Šparaginių butinai reik pasilikt sėklų  - daug geriau sudygsta. Aš turiu tokių vijoklinių nuo senų laikų (pupelės violetinės, ankštys geltonos plokščios). Tos dera visada. Jei nesausa ar laistomos, tai iki rudens gali derėti. Galėsiu pasidalinti sėklomis 😊

Šiemet pasisodinau dar ir žemaūgių violetinių. Irgi visai neblogai auga.

Atsakyti

Man nėra skanesnių geltonų už Dotnuvinius. Labai džiaugiuos juos atradus. Čia tradicinė veislė Dotnuvos geltonieji. Bet kitaip gi ir negalėjau - Tėčio tėviškė. Šįmet su gimine sėdėjom, kalbėjau, pasirodo - jie neturi tokių. Sakiau, reiks ištaisyt klaidą. Tikrai derlingi, galingi krūmai. Visuomet geltonus mėgstantiems siūlau juos auginti.

Muka, kaip jie pas tave gyvena?

Ex, jei tik nori - padarysiu sėklų. Ar gal kuri kita, jei tau patogiau, auginanti padarys. Ir kitoms ne pirmą pavasarį siūlau jų. Ir tpu, tpu, tpu - jie pakankamai atsparūs ir dėmėtligei.

Ir pas mane auga tiek tie geltonieji, tiek dryžuoti, tiek skariai ir slyvukai. 

AČIŪ LABAI už sėklas 😊

Atsakyti