Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

 Į sveikatą ))) super, kad daigios po tiek metų :)

Mildas aš ir paleidau iš tiesų. Gavau kadaise iš latvės ir pasidalinau šen bei ten :) tuomet paprašė sėklų, foto ir aprašymo viena prekiautoja sėklom ir tuomet jau plačiai pasklido :)

Man tai Ponia Lylia atsiuntė, jei neklystu Mildas. Ar Atė? Na žodžiu, iš savų gavau.

Bet paimi į ranką vaisių ir smagus toks, pailgai apvalainas, sunkus ir skanus. Nors aš ir į Skarių nespjaunu. Man ji panašūs.

Aš buvau avietinius bulvialapius paleidus. Iš kolegės gavau perduodamus iš kartos į kartą, bet kažkaip pas mane jie neprigijo. Gonzikui sakė labai gerai vedė. Reiks gal vėl pabandyt - pas mane labai žiedus mėtė.

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 08 03, 09:53)
Tai tuoj ir bus pomidorams pabaiga, jei baltasparniai karaliaus. Apdergs visus vaisius, nenugramdysi to juodumo niekuo. Šlykščiai atrodo, lipnūs. Kažkada seniai vienais metais buvo ir pas mane baltasparnių invazija, teko visą derlių išmest.
Nors jei baltasparnių dar nedaug, tai gal spėsi iki rudens gražius pomidorus nusiskint.
Buvo čia kalba apie Mildos pomidorus. Saintlina man kadaise 5 sėklas užfundijo. Tai šįmet pasisėjau, gyvybingos labai, tai visos sudygo biggrin.gif Pomidorai liuks, labai gražūs, panašūs į Skarius,  bet stambesni. Derlingi. Skanūs. Dar išvaizda irgi labai panašūs į Podsinskoje Čiudo pomidorus. Netgi galvoju ar tik nebus pavogtas autorinis pavadinimas iš Mildos.
Dėkui, Saintlina.. po daugelio metų padėka biggrin.gif

Luety, ačiū už orų prognozes. Labai jas mėgstu. Netgi Šulijos klausau, nors juo netikiu biggrin.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ar tokia Mida?Vienas nuluzo beplesant lapus,neissirpes,bet jau sirpsta namie.
vartotojo įkelta nuotrauka

Tie virsutiniai ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 03 rugpjūčio 2023 - 11:42

Taip, Luety, tie skaisčiai raudoni, pailgi. Pailgos slyvos formos, dideli.

Atsakyti

Priedas  20210529_173406.jpg   199,21KB   2 Parsiųsta kartų

Jei kas dėl Rover dar abejojat.

Priedas  20210828_144922.jpg   172,24KB   1 Parsiųsta kartų

O čia Milda.

Atsakyti

Bet mano Milda kitokios formos iš tikrųjų... neturiu foto naujam telefone, bet maniškės į apačią smailėjančios. Didelės, pailgos, sausoko vidaus. 

 

Ridikėliai nuostabūs. Dėl Rover neabejoju, auginu juos kasmet :) bet vasarą nebandžiau sėt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 03 rugpjūčio 2023 - 12:02

Bet mano Milda kitokios formos iš tikrųjų... neturiu foto naujam telefone, bet maniškės į apačią smailėjančios. Didelės, pailgos, sausoko vidaus. 

Ridikėliai nuostabūs. Dėl Rover neabejoju, auginu juos kasmet :) bet vasarą nebandžiau sėt.

Čia Milda išsipūtėlė. Bet taip, jie panašūs į Skarius, tik apvalesni ir didesni. Ant to pačio krūmo ir smailėjančių yra ir apvalių pailgų. 

Jei Milda pernokinsi, tai miltingumo gali turėti kiek, bet šiaip tai nesausa.

Reik gal dar kokia foto rasti geresnę.

Roveris čia užpernykštis pavasarinis. Vasarą neauginu taip pat. Tik šiaip foto radau.

Atsakyti

https://geliunamai.l...omidoras-milda/

Va čia kažkas pardavinėja sėklas. Ant krūmo ir smailesni ir apvalesni. Bet va tokių trūkinėjimų pas mane nebūna. Tik Fejerverkas turėdavo. Skanus labai, bet va atsisakiau aš jo, nes taip dryžiavo, plius augino tuos baisius žiedus labai.

 

Mildos lapai tai tokie kaip Skarių, nelaimingi, dideli, nusileidę.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 03 rugpjūčio 2023 - 12:22
Jei šiemet nesumaišiau tai čia Milda ?
vartotojo įkelta nuotrauka

O čia Dotnuviečiai

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Ir visai tų pomidorų pas mane nesimato smile.gif
Lapių daug ...
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Dusia, taip :) Labai gražiai auga!

Pas mane taip pat lapų daug, bet derlingumas mažesnis. Bet mamos gi augo, MB sodino pagal mano nurodymus. Aš tik pirmus 8 spėjau pasodinti. Paskui mėnesiui atguliau. Tie labai gražus. O va MB vėliau sodino, tai ir daigai jau peraugę kiek buvo, plius ant kaitros žydėjimas. Dabar, kai vėsiau, kekės mezga geriau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 03 rugpjūčio 2023 - 12:45
QUOTE(saintlina @ 2023 08 03, 13:01)
<p>Bet mano Milda kitokios formos iš tikrųjų... neturiu foto naujam telefone, bet maniškės į apačią smailėjančios. Didelės, pailgos, sausoko vidaus. </p>
<p> </p>
<p>Ridikėliai nuostabūs. Dėl Rover neabejoju, auginu juos kasmet smile.gif bet vasarą nebandžiau sėt.</p>

Dabar supratau kodėl sakei, kad Milda tavęs nesužavėjo. Turbūt pas tave ne ta veislė auga. Originalą išdalinai, o sau kaži kokį peresortą pasilikai. Kaip ir sakė Pou, Mildos vaisiai pailgi ovalūs, nelabai smailėjantys, lapai nusvirę "nusiminę". Mildos vidus visai ne sausas. Ir ne šlapias. Normaliai mėsingas. Labai derlingas pomidoras. Man labai skanus. Pou foto tiksliai atitinka Mildos veislę.
Turbūt reiks tau atsiųst sėklų bigsmile.gif arba pomidorą paštomatu biggrin.gif

Pou, liuks tavo ridikai wub.gif neįtikėtina kad per tokius karščius gražūs, sveiki užaugo.
Atsakyti

Ot, suklaidinau su ridikais. Foto ankstesnių metų, ieškodama Mildos radau. Galvojau, gal kuri neaugina Rover, tai tegu pamato, kokie anie geri. Ne, čia pavasariniai ir ne šiemetiniai, nes pas mane šįmet ne daržininkų rojus. Vyras gi daug ką sėjo, sodino - išgriuvus patale buvau. Bet jei jau rimtai, Rover pas mane ilgai dera, išraunu jau įvasarojus.

Atsakyti
Dusia, jazaw wub.gif kokie faini pomidorai, kokie gražūs wub.gif Taip, ten Mildos tos gražios kekės, storuliai, nupenėti geros šeimininkės biggrin.gif O Dotnuvos... nai-nai.. stebuklas tiesiog wub.gif Reiks kaulyt sėklų pas kažką biggrin.gif
Aš geltonus įsikliopinusi Zlato, bet man jie jau nusibodo šiek tiek.
Atsakyti