Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia, pakeliaut. Žinau dėl brangumo. Mane ne brangumas neramina, o kad mb su mocu nori važiuot. O aš jau kratausi tokių kelionių. Bet turbūt gaus atidėt šįkart, abo savaitės gali būt mažoka.

Pasvarsčiau apie Slovakiją ir Čekiją, bet pažiūrėjau orų prognozes ir atmečiau. Tai ar nebus galų gale aktyvus poilsis kaime? )))

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 02, 13:43)
<p>Dusia, pakeliaut. Žinau dėl brangumo. Mane ne brangumas neramina, o kad mb su mocu nori važiuot. O aš jau kratausi tokių kelionių. Bet turbūt gaus atidėt šįkart, abo savaitės gali būt mažoka.</p><p>Pasvarsčiau apie Slovakiją ir Čekiją, bet pažiūrėjau orų prognozes ir atmečiau. Tai ar nebus galų gale aktyvus poilsis kaime? )))</p>


rolleyes.gif
Griežtai ax.gif
Iki Norvegijos 2 paros važiavimo su keltu .
Dar yra iš vėsesnių šalių Estija ir Estijos salos.
Atsakyti

rolleyes.gif
Griežtai ax.gif
Iki Norvegijos 2 paros važiavimo su keltu .
Dar yra iš vėsesnių šalių Estija ir Estijos salos.

Tikrai taip. Estija ir saremu salos idealiai tinka keliaut su mocu 

Atsakyti
Labai sunku parašyt temoj, tai puslapį neprijungia niekaip, tai dingsta rašliava, nebelieka laiko iš naujo rašinėti.

Saintlina, labai smagu ir geras vidinis jausmas kai vaikams sekasi wub.gif Nuostabu, puiku, tėvams širdys žydi ❤

Luety, aš seku kokie orai pas tave, nes maždaug orientuojuosi kokia diena ir mano dukrai biggrin.gif Kartą parašiau SMS jai, sakau o pas tave vėjas stiprus, apsirenk taip, kad nesupūstų. Sako, iš kur žinai biggrin.gif Nu aš ką, nesakysiu kad gi Luety prognozes paskaičiau.. rolleyes.gif

Agurkų šįmet neturiu beveik. Nedera tiesiog. Susimoviau pasėjusi tik vieną veislę. Visad augindavqu 2-3 veisles ir tų agurkų kibirais iš kelių daigų būdavo. Dabar, nu.. O dar tokie neskanūs, išvaizda baisi, tik helouvynui tokie 🤦‍♀️ Niekad tokių striošnų nesu turėjusi.
Pomidorų užtenka. Net dalyboms lieka daug.

Oras apgavikas. Žada ir rodo beveik kasdien lietų, o jo kaip nėra, taip nėra. Bet čia gal tik pas mane? Važiavau kažkurią dieną iš Kauno, nuo Akademijos lijo lijo.. visoj autostradoj lietus ir balos iki pat Elektrėnų, vos tik užsukau link namų - sausa, nei lašo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Ex,aprašei,viskas kas vyksta pas mane.Agurkai derea,kaip ir kasmet,sau tik užtenka.Lyja mieste,kaimuke sausa. smile.gif
Atsakyti

Tikrai taip. Estija ir saremu salos idealiai tinka keliaut su mocu 

Prognozė daug lietaus rodo tai pusei, tai mocą aš išvis noriu atmest ))

Atsakyti

Labai sunku parašyt temoj, tai puslapį neprijungia niekaip, tai dingsta rašliava, nebelieka laiko iš naujo rašinėti.

Saintlina, labai smagu ir geras vidinis jausmas kai vaikams sekasi 

Agurkų šįmet neturiu beveik. Nedera tiesiog. Susimoviau pasėjusi tik vieną veislę. 

 

Taip, senoj versijoj tikrai žiauriai stringa. Aš daba nukopijuoju savo tekstą iškart, o paskui penkiskart bandau tą patį įklijuot, kol įsideda ) nes perrašinėt jau nevesinori ) Bet tai naujoj versijoj telefone normaliai visai, taip nestriginėja.

Išties, dėl vaikų toks geras jausmas širdy :) 

Ir dėl agurkų veislių labai pritariu. Pas mane vienos veislės visi daigai nabagų nabagai. Nupiepę visiškai,  dėmėti, užuomazgos gelsta. Tuo tarpu kiti šalimais puikiai jaučiasi, nors prižiūrimi vienodai. Jei nepereis kokia kvaraba ir tiems nuo kaimynų.

Atsakyti

Sveikos,

čiurliai kad duodasi, pasaka...

Sode sausa taip pat, nors Raudondvary nušnioja lietus kaip reikalas - o tik porą kilometrų  toliau. Tam pačiam mieste, vienam gale lyja, kitam - saulė vartosi. Sode laistom.

Auginu šįmet Atomic - užpuolė vytulys, silpnai dera, išroviau jau gal 10 daigų, liko taip pat gal dešimt, na bet visai silpnai dera. Tik tiek, kad agurkiukai labai skanūs, saldūs - šiuos aš raugiu. Anksčiau iš tokio ploto būdavo bet kibiras skinant, dabar viena dviems litriniams stiklainiams paraugti... Juokas. 

Kitam laukelyje Meringue. Dygliuoti, kaip velnias. Dvi poros žingsnių lysviukės - vienoj daigais sodinau, kitoj sėjau. Sėti dar laikosi. Daigais sodintus kvaraba užpuolė. Ar tai erkutė, ar dar koks š. Na tai po puskibirį, kibirą kas tris - keturias dienas. Kodėl kas tris - keturias? Todėl kad MB mėgsta ūgtelėjusius agurkus, juos nusiskuta ir su medum. Dirbtiniu. Ir neklauskit kodėl. Man nesuprast. Na o man ir mažiukų būna per tą laiką.

Šparaginės - špyga taukuota, kelis kartus atsėtos. Svogūnai kasdien nudvėsta dėl svogūninės musės, o rauti dar anksti. 

Na ir pomidorai - nėr baisaus pertekliaus, dar po trupinį tik rausta. Pirmąkart apturėjau baltasparnius. Tai rudenį kiba tą šaškę reiks dūmyt ar ką?

Atsakyti

Ai, aš naujojoj versijoj - viskas ok kol kas.

Atsakyti
Pou, aš Atomic ir atsisakiau po to, kai vienais metais visus išguldė vytulys. Ir lauke, ir šiltnamy. Tuo tarpu kokie ten muzikiniai tuo pat metu nei nemirktelėję augo toliau. O sodinti buvo tiesiog vieni tarp kitų.
Dėl šaškės - jei pas tave ne polikarbonatinis šiltnamis, dūmink.
Atsakyti
Labos,
Norvegijoje buvau du kartus. Motociklistų ten man gaila. Lyja. Serpantinai . Kalno viršūnėje temperatūra +2 ar +4 . Bet yra važiuojančių. MB sakė, kad šnekins mane važiuoti dar kartą, Lofoteno salų pažiūrėti ... Gal kada nors. Aš serpantinuose nenorėčiau net automobilio vairuoti , motociklu važiuodama apsiverkčiau iš baimės. Nors nesu tokia jau bloga vairuotoja.

Mano kaime žiauriai trūksta lietaus . Jei žada 6 mm tai palyja 1-1,5mm. Jei 1-2mm tai net žolė nesušlampa.
Agurkų turiu kelių veislių. Trečdalis pernykščio derliaus, nors plotai tokie patys. Jei ne penktadalis. Šaltos naktys ir sausra. Tokie metai. Užteks kiek yra, pasiraugiau žiemai ... Pomidorus pavyko sukrauti į Vilnių pirmadienį. Šparagines gavu leidimą konservuoti, vaikas valgo. Vieninteliai konservai ką vežasi. Labai atsivalgėm šaldytų , tai mažai kišiu į šaldiklį.
Atsakyti

Pou, aš Atomic ir atsisakiau po to, kai vienais metais visus išguldė vytulys. Ir lauke, ir šiltnamy. Tuo tarpu kokie ten muzikiniai tuo pat metu nei nemirktelėję augo toliau. O sodinti buvo tiesiog vieni tarp kitų.
Dėl šaškės - jei pas tave ne polikarbonatinis šiltnamis, dūmink.

Bet Atomic man tik šįmet tokį vytulį iškrėtė, rupūžkė. Šiaip labai skanūs agurkai, sėklos neperauga, saldūs. Va su muzikiniais man nesusiklostė santykiai.

O šiaip, kasmet pasiteisina prncipas, kad reik zonuoti. Pas mus pagrindinis daržas yra vienoj pusėj namuko, o kitoj gėlynai, šiltnamis ir dar kelios kelių žingsnių lysvukės, pekeltos lysvės. Pakeltos per sausrą šūdskis, nesėsiu daugiau agurkų. Bet va zonuojant, ligom mažiau dalinasi. Pirštines pasikeičiu vienkartines, eidama į kitą lauką, kad nepernešt.

Dūminsiu, vadinasi, nes ne polikarbonatas. Užpuolė krapus jie, o paskui žiū, jau ant kelių pomidorų yr. Lipčiai tokie.

Atsakyti