Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Saintlina,sveikinu. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ačiū labai merginos 4u.gif tik ką jau čia mane sveikint, ne aš gi įstojau ))

Dabar mb apskųsiu. Na jau koks žioplas daiktas.. Zyzė zyzė, kad jam atostogos, kur nors važiuojam (tiksliau - į Norvegiją). Aš čia su tuo nauju diriku, nebuvo kaip, bet vis dėlto gavau tų atostogų. Ir ką? Vakar pasirodė, kad mb pasas iki pirmadienio tegalioja. Tai nebežinau, kur čia be doko jis nuvažiuot gali . Latvijoj bėda su pajūriu, Lenkijoj tikrai bus patikra sustiprinta po paskutinių įvykių.
Atsakyti

ačiū labai merginos 4u.giftik ką jau čia mane sveikint, ne aš gi įstojau ))

Dabar mb apskųsiu. Na jau koks žioplas daiktas.. Zyzė zyzė, kad jam atostogos, kur nors važiuojam (tiksliau - į Norvegiją). Aš čia su tuo nauju diriku, nebuvo kaip, bet vis dėlto gavau tų atostogų. Ir ką? Vakar pasirodė, kad mb pasas iki pirmadienio tegalioja. Tai nebežinau, kur čia be doko jis nuvažiuot gali . Latvijoj bėda su pajūriu, Lenkijoj tikrai bus patikra sustiprinta po paskutinių įvykių.

Saintlina, 200 euro ir padarys per dieną. Už žioplystę tesumoka.

https://migracija.lr...arnybinis-pasas

Atsakyti
MB buvo pasibaigęs pasas,kai į Turkiją skridome.Užsakai ir tą pačią dieną paiimi.Tai mūms iš viso sūnus paėme Vilniuje,nes į mūsų miestą neveža tą pačią dieną.
Oi juokėmės penktadienį per Valinkso laidą.Kaip tik buvo klausimas kiek kainuoja pasidaryti pasą per dieną.Ir iš šešių tik vienas žinojo jaunuolis.Valinskas sako patirtis buvo tokia.Ne sako tėvas skrido į Turkiją ir pasibaigęs galiojimas buvo.Juokėmės abu su mb,mūsų patirtis. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 02, 09:19)
Saintlina, 200 euro ir padarys per dieną.


o dar yra gyva eilė? Maniau, jau tik registruotus priima smile.gif Pasakysiu, jei nori, tegu važiuoja eilėj stovėt.

Ir svarbiausia, čia jau antras kartas biggrin.gif kažkada seniai važiavom motociklais į Krymą. Grįžtant atgal į Baltarusiją neįleido, nes jo pasas buvo pasibaigęs. Tai sukom link Lenkijos, pas juos su Ukraina tik formali siena buvo. Gal tik pasieniečiai pažiūrėjo ir praleido.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 08 02, 09:41)
Oi juokėmės penktadienį per Valinkso laidą.Kaip tik buvo klausimas kiek kainuoja pasidaryti pasą per dieną.Ir iš šešių tik vienas žinojo jaunuolis.Valinskas sako patirtis buvo tokia.Ne sako tėvas skrido į Turkiją ir pasibaigęs galiojimas buvo.Juokėmės abu su mb,mūsų patirtis. biggrin.gif  biggrin.gif


kiek tų tėvų tokių yr, pasirodo ))))
Atsakyti

Saintlina, vadinasi jau tu turi sužiūrėti. Aš saviškio teisių galiojimą pažiūrėjau, kad kitais metais baigiasi, nes jam visi dokumentai begalybę metų galioja... Tai užfiksavau, kad kitais metais tegu jau susirūpina.

Nežinau dėl eilės, kažką lyg dėl Vilniaus praeitą savaitę skaičiau, na bet ką, nežinau. Jei ką, galit gal į kitą artimiausią miestą važiuot.

Atsakyti
Saintlina sveikinimai Tavo vaikui 4u.gif Šaunuolis wub.gif
Norvegija Šengenas. Tikrai reikia paso ? Kortelės neužtenka ? pasitikrink...
Jei turi kortelę rekomenduočiau Lenkijos Gdanską. Man labai ten gražu. Būtinai aplankyti Lebą , smėlio kopas... Gražu ten labai .
Pasus mes darėmės gyvoj eilėj . Internetu reikia laukti 1,5 mėn , gyva eilė Kaune buvo 15 min biggrin.gif Man taip patarė.
Luety labai gražu.
O pomidorų sėklas jei ne hibridas pasispjaudyk pati . Pomidorai savidulkiai .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 02, 09:59)
Norvegija Šengenas. Tikrai reikia paso ? Kortelės neužtenka ? pasitikrink...



tai anas kortelės išvis neturi. Tik pasą.
Atsakyti
Laba ryta,
kokiu ivairiu naujienu ir geru ir blogu si ryta forume. biggrin.gif
Sveikinimai Santlinos sunui,puiku vaika turi,protinga.I mama. 4u.gif
Pasa pasidaryt Lietuvoj greitai-nulis sveiku,tik turek pinigu.
Muka,pailsek,daug vaiksciok po Druskininkus,pratinkis judet,nors zinau tavo busena,mano tokia pat buvo. 4u.gif
Ingrida,mamutei daug daug sveikatos.
Del paso UK ambasadoj greit nepasidarysi.Menesis du,o eile kilometrine vien pridavimui.Mano baigsis kitais metais birzeli,tai apie Naujus jau turiu darytis.Nes,jei reiktu kur vaziuot i uzsieni,reikia,kad but galiojantis bent 6menesius i prieki.Galiu skrist,kad ir su praterminuotu pasu i Lietuva.Daugiau niekur.Jau dabar zvalgausi,kokia skyle rast registracijoj apie Naujus metus.
Prancuzijoj tas patas.Zento pasas pasibaiges galiojimas,tai vien tik eilej laukt,kad uzregistruot,kad padarytu,2-3 menesiai.Kai jau uzsiregistruoji,padaro per 2-3 savaites.Margo ID pasibaige,jei reikia nauja daryt,dukra paima vyro ID-nebegalioja.Tai reiskia,kad su vaiku negales isvykt i UK,pas mus.Bande daryt jau LT pasa ambasadoj,tas pats,be tevo ID nedaro.Tai dabar ,ko gero,nematysim anukes sia vasara.Dar ,kol kas nieko gero,nepriejo eile.
Lyja vel,lijo nakti.Lietus dar neatgrasus darzui,bet man jau.
Atsakyti

Girtis atėjau smile.gifĮstojo mano vaikis į pirmą pasirinktą vietą. Tai bus informacinių sistemų inžinerija VU. Vis dėlto programų sistemas į antrą vietą buvo perkėlęs smile.gif

Šaunu 👍. Tik kuo šios specialybės skiriasi, tai turbūt ne man suprast 😂. 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 08 02, 10:58)
Tik kuo šios specialybės skiriasi, tai turbūt ne man suprast 😂. 


tai ir aš nesuprantu ))) bandžiau klaust, tai sakė, kad dėstomais dalykais )) Čia brolis programistas konsultavo iš praktikos, kas realiai reikalinga bus.
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 08 02, 10:29)
Sveikinimai Santlinos sunui,puiku vaika turi,protinga.I mama. 4u.gif



ačiū, Luety 4u.gif Protingi vaikai visad į mamas ))) gražūs irgi ))
Kaip pas mus kaime viena moteris sakydavo apie savo vaikus (11 turėjo) - va tas geras, protingas, tai in mūs giminę. O va tas netikęs, tai in tėvo biggrin.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 02 rugpjūčio 2023 - 11:02
Dėl vaikų visada sakau protingi į mamą, gražūs į tėtį. Lengviau gyventi šeimoj kai pareigos pasidalintos biggrin.gif
Saintlina , o Norgegijon pas draugus ? Ar tik pakeliauti ? Prie brangesnių šalių kas liečia maistą. Netgi lietuviams.
Atsakyti