Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Bet žinok įdomu net stebėt buvo, kaip taip žmogui gali užgrot emocijos. Išsilavinus, protinga moteris, itin orientuota į šeimą, ne kokia padraika, bet va, vyro dėmesio trūksta, jis toks ūkiškas, ne romantikas, bet tikrai geras, darbštus. Ir susisuko galvelė nuo gražių žodžių 

Maniau tik vyrams taip būna 😃😃😃

Atsakyti
Dusia,gerai,kad musu mieste ir salia esanciame nera normaliu siulu parduotuviu,tokiu,kaip Lietuvoj,Vokietijoj,Italijoj,Estijoj,Suomijoj,Turkijoj ir kt.normaliose salyse.Prasipirkciau juodai,visa pensija sudeciau.Internetu ne tas,negali paciupinet,pauostyt.O tai didelis minusas.
Sandnes garn esu girdejus daug,tai labai puikus siulai.
Kad siulai brangs,nera ko stebetis,viskas brangsta.
Buvom sode.Labai grazus Milda ir Lithuanian.Dideli,apatines kekes buvo labai dideles ir daug,i virsu kiek maziau.Man labai skanus,visiems patinka.Dar Baltarusijos sirdis patinka.Zinoma vel isigijau Jablania Rosii.Labai patinka del savo klasikinio issidestymo ir gausiu kekiu.Taip,kaip is vadovelio kekes,gana ankstyva ir man skani.Kitu dar neistyrinejau pilnai.
Antrosios bulves jau zydi,ziurkiu nematyt.Skabiau lapus siltnamio pomidorams,nes daugelio pirmosios kekes jau nuvalgytos,o kai kuriu ir antrosios,vistik mano anksti sodinti buvo.
Agurkais nesidziaugiu,nors patikrintos veisles Atomic ir Dirigentas,bet is naujo pirkimo.Senosios vede didesni derliu,non stop.Lyg ir tas pats vaisius,nu bet derlius gal net 60% mazesnis.Trestas siltnamis meslu,laisciau agurkus,maitinau,nezinau,kas jiems netinka.Is dalie gerai,kad nera daug,nes ,kai atsiranda pomidorai,agurkams paklausa sumazeja.
Dovanotasis flioksas labai dziugina,o ir chrizantema visa suzydejo,isbujojo,tik ,kai perzydes jau bus amen,as jos nepakartoju daugiau.Nemoku turbut.
Atsakyti

Dusia,gerai,kad musu mieste ir salia esanciame nera normaliu siulu parduotuviu,tokiu,kaip Lietuvoj,Vokietijoj,Italijoj,Estijoj,Suomijoj,Turkijoj ir kt.normaliose salyse.Prasipirkciau juodai,visa pensija sudeciau.Internetu ne tas,negali paciupinet,pauostyt.O tai didelis minusas.
Sandnes garn esu girdejus daug,tai labai puikus siulai.
Kad siulai brangs,nera ko stebetis,viskas brangsta.
Buvom sode.Labai grazus Milda ir Lithuanian.Dideli,apatines kekes buvo labai dideles ir daug,i virsu kiek maziau.Man labai skanus,visiems patinka.Dar Baltarusijos sirdis patinka.Zinoma vel isigijau Jablania Rosii.Labai patinka del savo klasikinio issidestymo ir gausiu kekiu.Taip,kaip is vadovelio kekes,gana ankstyva ir man skani.Kitu dar neistyrinejau pilnai.
Antrosios bulves jau zydi,ziurkiu nematyt.Skabiau lapus siltnamio pomidorams,nes daugelio pirmosios kekes jau nuvalgytos,o kai kuriu ir antrosios,vistik mano anksti sodinti buvo.
Agurkais nesidziaugiu,nors patikrintos veisles Atomic ir Dirigentas,bet is naujo pirkimo.Senosios vede didesni derliu,non stop.Lyg ir tas pats vaisius,nu bet derlius gal net 60% mazesnis.Trestas siltnamis meslu,laisciau agurkus,maitinau,nezinau,kas jiems netinka.Is dalie gerai,kad nera daug,nes ,kai atsiranda pomidorai,agurkams paklausa sumazeja.
Dovanotasis flioksas labai dziugina,o ir chrizantema visa suzydejo,isbujojo,tik ,kai perzydes jau bus amen,as jos nepakartoju daugiau.Nemoku turbut.

Šiemet sunkiai su tsis agurkais...

Dirident šiaip labai geri, bet ne šiemet 😁

Auginat lietuviškus pomidorus? Gal turit ft kaip  atrodo 😊

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 08 01, 18:50)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73092031" data-time="1690905678"><div><p>Dusia,gerai,kad musu mieste ir salia esanciame nera normaliu siulu parduotuviu,tokiu,kaip Lietuvoj,Vokietijoj,Italijoj,Estijoj,Suomijoj,Turkijoj ir kt.normaliose salyse.Prasipirkciau juodai,visa pensija sudeciau.Internetu ne tas,negali paciupinet,pauostyt.O tai didelis minusas.
Sandnes garn esu girdejus daug,tai labai puikus siulai.
Kad siulai brangs,nera ko stebetis,viskas brangsta.
Buvom sode.Labai grazus Milda ir Lithuanian.Dideli,apatines kekes buvo labai dideles ir daug,i virsu kiek maziau.Man labai skanus,visiems patinka.Dar Baltarusijos sirdis patinka.Zinoma vel isigijau Jablania Rosii.Labai patinka del savo klasikinio issidestymo ir gausiu kekiu.Taip,kaip is vadovelio kekes,gana ankstyva ir man skani.Kitu dar neistyrinejau pilnai.
Antrosios bulves jau zydi,ziurkiu nematyt.Skabiau lapus siltnamio pomidorams,nes daugelio pirmosios kekes jau nuvalgytos,o kai kuriu ir antrosios,vistik mano anksti sodinti buvo.
Agurkais nesidziaugiu,nors patikrintos veisles Atomic ir Dirigentas,bet is naujo pirkimo.Senosios vede didesni derliu,non stop.Lyg ir tas pats vaisius,nu bet derlius gal net 60% mazesnis.Trestas siltnamis meslu,laisciau agurkus,maitinau,nezinau,kas jiems netinka.Is dalie gerai,kad nera daug,nes ,kai atsiranda pomidorai,agurkams paklausa sumazeja.
Dovanotasis flioksas labai dziugina,o ir chrizantema visa suzydejo,isbujojo,tik ,kai perzydes jau bus amen,as jos nepakartoju daugiau.Nemoku turbut.</p></div></blockquote><p>Šiemet sunkiai su tsis agurkais...</p><p>Dirident šiaip labai geri, bet ne šiemet 😁</p><p></p><p>Auginat lietuviškus pomidorus? Gal turit ft kaip  atrodo 😊</p>

Siemet turiu dvi veisles,Milda irLuthuanian.Foto turiu,bet tik sios dienos ir virsutines kekes,kurios jau negausios,bet pomidorai dideli ir skanus man labai.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Mano vaistine ezuole,jau apskabytaus ziedais
vartotojo įkelta nuotrauka

Chrizantema,flioksas -violetiniai,o gazania ryza

vartotojo įkelta nuotrauka


Mazas kampelis geliu Gladijoles zydi&rudeniu kvepia

vartotojo įkelta nuotrauka

Siaip daug foto dariau siandien,bet tas sukelimas i foruma per part.lt toks ilgas,mizernas,kad nera kantrybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 01 rugpjūčio 2023 - 21:17

Siemet turiu dvi veisles,Milda irLuthuanian.Foto turiu,bet tik sios dienos ir virsutines kekes,kurios jau negausios,bet pomidorai dideli ir skanus man labai.

5b4d54a3b59707278d9b9c16d5a64ee5495.jpg

98e1539493d3bab974f58a7d99c98e77981.jpg

Mano vaistine ezuole,jau apskabytaus ziedais
05e3bec64e4d1118f2063a048b706a87282.jpg

Chrizantema,flioksas -violetiniai,o gazania ryza

196a7bb4bbc00e7c6603048258a0f2bc698.jpg


Mazas kampelis geliu Gladijoles zydi&rudeniu kvepia

733a1fead6d46fb01c6af699f35a50b5730.jpg

Siaip daug foto dariau siandien,bet tas sukelimas i foruma per part.lt toks ilgas,mizernas,kad nera kantrybes.

Pomidorai net iš foto skaniai atrodo 😃

Kokia graži chrizsntema 🥰

Ir kardeliai žydi jau. 

Viskas labai gražu 😊

Atsakyti

Luety, Milda yra latviška veislė. Pomidorai stambūs, pailgi, panašūs į Skarius, tik apvalesni.

Gražiai labao susitvarkę su vyru ❤️

Atsakyti
ciu uz info.turiu foto ir tokiu pailgu,dideliu,labai skaniu,matyt susimaisiau.O geras,nezinojau,kad Milda latviska veisle.As galvojau,kad ten Baltarusiska sirdis,nes ir tokiu turiu.
Nesam idealiai susitvarke,bet stengiames.Siandien daug darbavomes,atrodo nedaug,tris valandziukes,bet as begom visa laika,tai gryzus dar baigiau pietus pasidaryt,jauciau jau pavargima labai.
Beja,labai patiko cukiniju ryziu apkepas,man skaniau uz bulviu,cukinijos kugeli.
Atsakyti
Labos,

Šiandiena vaikį operuoti turėtų, koją pabaigti tvarkyti, bet didelė infekcija,na matysma. Šiaip šnekėti negali intubuotas, bes su žmona raides rodydamas kažkaip susišneka.
Luety vaizdai tavo sodo nerealūs wub.gif
Saintlina na va jeigu protingas direktorius perestroijkų nedarys mirksiukas.gif
Ingrida tu tik padabok jos kojeles, labai greitai ištinsta o pamaęžčius triūbyk per visą ligoninę 4u.gif
Aš Druskininkuose, na kažkaip vėdinu galvą, na žinoma ir dirbu nuotoliu.... biggrin.gif
Visom gražios dienos. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 02 rugpjūčio 2023 - 05:53
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū Mukute.Dabar kasdien būsiu ligoninėje,pamiršau vakar patikrinti kojeles.
Gražu Luety.Pas mane kardeliai įvairiausiomis spalvomis sužydo.Kažkaip labai rudenėja,jurginai visi sužydo vienu metu. ax.gif
Norėčiau šiandien po lietaus miškan pakliūti.
Pamačiau nuotrauką,putinas ir pas mus jau rausta.Kur vasara?
Muka,gero poilsio. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 02 rugpjūčio 2023 - 07:06
Girtis atėjau smile.gif Įstojo mano vaikis į pirmą pasirinktą vietą. Tai bus informacinių sistemų inžinerija VU. Vis dėlto programų sistemas į antrą vietą buvo perkėlęs smile.gif
Atsakyti

Girtis atėjau smile.gifĮstojo mano vaikis į pirmą pasirinktą vietą. Tai bus informacinių sistemų inžinerija VU. Vis dėlto programų sistemas į antrą vietą buvo perkėlęs smile.gif

Suuuuuuuper, sveikinu  :yahoo:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 02, 09:32)
Girtis atėjau smile.gif  Įstojo mano vaikis į pirmą pasirinktą vietą. Tai bus informacinių sistemų inžinerija VU. Vis dėlto programų sistemas į antrą vietą buvo perkėlęs smile.gif

sveikinimai 4u.gif

Ingrida ačiū wub.gif
Atsakyti