Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 01, 10:46)
Saintlina, nenuleisk rankų dėl direktoriaus  4u.gif
Naujas - tai ne iš savos komandos ? Iš kitur atėjo ?  Pas jus nedirbęs? Tokį lengviau auklėti , negu tą kuris žino visus užkaborius .



naujas visiškai, absoliučiai nieko nežino. Man net gaila jo, aš 15 metų pradirbus dar visų užkaborių nežinau )) Bet valdybos pirminiinko brolis, tai suinteresuotas inovacijom ir pelnais.
Sekretorė buvo nulindus, informavo apie mūsų pusiau laisvą grafiką, tai lyg sakė, kad kol kas nieko nekeis?

O šakės, kokios vynuogės blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 rugpjūčio 2023 - 10:05
QUOTE(saintlina @ 2023 08 01, 08:34)
Dusia gi tik juokauja, žino ji tuos 'karininkus' kaip nuluptus ))

Tai ir as juokauju,zinau,kad ji nepasimaus. bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
Apziurejau ta vynuogyna FB,nuostabu,kiek darbo ideta,koks grozis.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 01, 11:03)
naujas visiškai, absoliučiai nieko nežino. Man net gaila jo, aš 15 metų pradirbus dar visų užkaborių nežinau )) Bet valdybos pirminiinko brolis, tai suinteresuotas inovacijom ir pelnais.
Sekretorė buvo nulindus, informavo apie mūsų pusiau laisvą grafiką, tai lyg sakė, kad kol kas nieko nekeis?

O šakės, kokios vynuogės  blink.gif  blink.gif  blink.gif


Jei nekvailas pirma pasišniukštinės... Po kokio pusmečio pakeitimus gali pradėti.

Man tai protu nesuvokiama kaip tokius plotus dviese susitvarko ax.gif nuo 45-50+ metų žmonės. O mes čia verkiam dėl savo kelių arų .

O čia jei atsidarys :
https://www.facebook...583328872143564

Neįsižeiskit tik ...
Dažnai gydytojo kabinete taip ir jautiesi , tik neįgarsinta smile.gif Gerai , kad retai ten reikia ax.gif Ne kiekvienais metais ...
Papildyta:
Luety man dar labai patinka mezginiai arnhildskatvedt Instagrame...
Taip smagai juos pateikia . O mezgėja jau metuose ...
Atsakyti

Aš taip pat gėrėja. Man nesunku 3 l skysčių suvartoti, nes man skanu. Reabilitologė primygtinai sakė gerti reabilitacijos metu - aš jai sakiau, jokio vargo, palaimingai pliumpinu vandenį.

Pas vyresnius žmones dažniai sutrinka alkio, troškulio instinktas, - dažnai reik primint. O trūkstant skysčių, galimas ir delyras, dezorientacija visiška.

Ingrida, kaip gerai, kad pagavo gydytojai bėdą. Galėjo gi ir širdis sustoti, nes tikriausiai, kad kalio kiekis l. didelis buvo.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 01, 09:40)
Jei nekvailas pirma pasišniukštinės... Po kokio pusmečio  pakeitimus gali pradėti.

Man tai protu nesuvokiama kaip tokius plotus dviese  susitvarko  ax.gif  nuo 45-50+ metų žmonės. O mes čia verkiam  dėl savo kelių arų .

O čia jei atsidarys :
https://www.facebook...583328872143564

Neįsižeiskit tik  ...
Dažnai gydytojo kabinete taip ir jautiesi , tik neįgarsinta  smile.gif Gerai  , kad retai  ten reikia  ax.gif  Ne kiekvienais metais ...
Papildyta:
Luety man dar labai patinka mezginiai  arnhildskatvedt Instagrame...
Taip smagai juos pateikia . O mezgėja jau metuose ...

sventa tiesa sako tas gydytojas.Jei visi taip kalbetu savo kabinetuose,ligoniu but maziau,daugiau mastyt imtu zmones apie profilaktika.
Tai norvege dizainere,labai jos grazus darbai.Bet ant megztiniu as neturiu kantrybes.Siulu jiems turiu daug,nu bet kaip numegzt,kai darbas toks ilgas.Dar is storu siulu dar dar,imanoma,nu bet is plonu,kur virbalai 2 ar 3 nr,tai ubijstva gryna man.
Atsakyti
buvo naujasis vadas. Ką aš žinau, gal visai ir nieko. Net grafiką pusiau laisvą bent kol kas paliko. T.y. į darbą einam nuo pirmadienio iki trečiadienio )) kitos dienos tipo nuotolinis. Ir net atostogų kitai savaitei mane išleido, nes mb atostogauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 01, 11:44)
<p>Ingrida, kaip gerai, kad pagavo gydytojai bėdą. Galėjo gi ir širdis sustoti, nes tikriausiai, kad kalio kiekis l. didelis buvo.</p>

Per velykas,kai bažnyčioje nualpo,greitoji nuvežė į ligoninę,sulašino svarbiausia kalio. bigsmile.gif
Atsakyti

Per velykas,kai bažnyčioje nualpo,greitoji nuvežė į ligoninę,sulašino svarbiausia kalio. bigsmile.gif

Ingrida, greičiausia jo tuo metu ir trūko. Nes ligoninėj padaro visus tyrimus, prieš skiriant bent minimalų gydymą. Tikrai ir kreatininą turėjo daryt - tuo metu ir inkstų veikla buvo norm. greičiausiai. Kalis pradeda kauptis, kai sutrinka inkstų veikla. Reikėjo ir dabar į ligoninę vežti vienareikšmiškai, kai blogai pradėjo darytis. Ilgiau ratas sukosi, nes gydytojai skiria tyrimus, o šeimyna šaudo, gerai, kad pataikėt ir vieną tyrimą užgriebėt.

Atsakyti

 Su tokiu daktaru  gerbėju is JAV mano viena draugė buvo uzsisvaigus neįtikėtinai. 47 m moteris, turi vyrą, 2 nedidelius vaikus, nu bet ant tiek įsimylėjo, skraidė ant sparnų visa švytinti. Net vyras pradėjo kažką įtarti 😁. Jetau, kol mes jai ten smegenis į vietą grąžinom, niekaip ji negalėjo patikėti, kad čia ne tikra meilė 😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 01 rugpjūčio 2023 - 13:05
QUOTE(saintlina @ 2023 08 01, 12:23)
buvo naujasis vadas. Ką aš žinau, gal visai ir nieko. Net grafiką pusiau laisvą bent kol kas paliko. T.y. į darbą einam nuo pirmadienio iki trečiadienio )) kitos dienos tipo nuotolinis. Ir net atostogų kitai savaitei mane išleido, nes mb atostogauja smile.gif


O Tu bijojai biggrin.gif tongue.gif
wub.gif

Luety , aš galiu megzti didelius ir mažus mezginius, taigi ne dėl rezultato man mezgimas, dėl proceso...
Siūlų kiek turiu tai pačiai negera. Gerai būtų pasimažinti ax.gif O šiuo metu laiku taip sunku atsilaikyti ... prasidena naujienų reklama ( rūpi išbadyti ) ir vasarinių išpardavimas rolleyes.gif
PVZ naujiena :
https://www.siuludam...rb7XODM9U_Y9fNM

Sako siūlai dar brangs ...
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 08 01, 14:03)
<p> Su tokiu daktaru  gerbėju is JAV mano viena draugė buvo uzsisvaigus neįtikėtinai. Jetau, kol mes jai ten smegenis į vietą grąžinom, niekaip ji negalėjo patikėti, kad čia ne tikra meilė 😂</p>


bet tai gerai, kad pavyko įtikinti.
Atsakyti

bet tai gerai, kad pavyko įtikinti.

Bet žinok įdomu net stebėt buvo, kaip taip žmogui gali užgrot emocijos. Išsilavinus, protinga moteris, itin orientuota į šeimą, ne kokia padraika, bet va, vyro dėmesio trūksta, jis toks ūkiškas, ne romantikas, bet tikrai geras, darbštus. Ir susisuko galvelė nuo gražių žodžių 

Atsakyti