Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pou aš buvau savaitgalį Kaune ir Šiaurės Lietuvoj... krapijo, o ne lijo. 

Mamas lankėm tai kapus teko gerai palieti, žemė sausa. 

Tai Dievulis leido pasidžiaugti kelionėmis, dėl to ne stipriai raudojo, grūmojo, o tik ašarėlę varvino :)

Iš kitos pusės, ketvirtadienį Šilainiuose buvom, Milikonių pakalnė visas plaukė, o Baltijoj jau visiškai sausa buvo. Sode sausa, laistėm, o už puskilometrio matėm kaip pylė lietus. Juostomis lyja.

Atsakyti

Pasirinkau vasarinių kazlėkų šalia namų 😃😃😃

Net nesitikėjau

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas iš ryto smile.gif
Pas mus permainos - šian pirma diena su nauju direktoriumi.. nieko gero nesitikiu..

Šian FB Lesių į draugus kviečia ne šiaip Amerikos karininkas, o kariuomenės chirurgas-ortopedas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 rugpjūčio 2023 - 08:01

Saintlina, kaip prajuokinai  :lol: 

Labas rytas  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Labas iš ryto smile.gif
Pas mus permainos - šian pirma diena su nauju direktoriumi.. nieko gero nesitikiu..

Šian FB Lesių į draugus kviečia ne šiaip Amerikos karininkas, o kariuomenės chirurgas-ortopedas lotuliukas.giflotuliukas.gif

Tarnaujantis Sirijoje? 😂

Atsakyti
Labas rytas,
Saintlina, išsimokysit tą naują direktorių biggrin.gif Tik laiko ir kantrybės reikia 4u.gif biggrin.gif tongue.gif

Amerikono daktaro ortopedo tai imsiu pavydėti tongue.gif biggrin.gif . Ar bet gražaus vyro nuotrauką įsidėjęs? biggrin.gif

Mukute kaip ligonis , gal kokių žinių yra?
Jei nori skraidintis į Lietuvą tai kažkiek stabilizavosi būklė ?
Ingrida, kaip mama? Dar ligoninėje ar jau paleido namo ?
Luety ar baigei nerti užmestuką ?
Imu ilgėtis žiemos, mezgimo . Dabar man visai nelieka laiko ax.gif O tiek planų buvo. Vasara kaime gyvenant misija neįmanoma rasti laiko pamezti .
Gražaus ir darbingo antradienio 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 08 01, 09:22)
Tarnaujantis Sirijoje? 😂


va pagrindinėj info nepaminėta. Matyt, papasakotų asmeniškai )))
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 01, 09:36)
Saintlina, išsimokysit tą naują direktorių  biggrin.gif  Tik laiko ir kantrybės reikia 4u.gif  biggrin.gif  tongue.gif

Amerikono daktaro ortopedo tai imsiu pavydėti   tongue.gif biggrin.gif .  Ar bet gražaus vyro nuotrauką įsidėjęs?  biggrin.gif



sakai, yr vilčių?.. bigsmile.gif

Gaila, ištryniau. Galėjau tau persiųst, kad nepavydėtum )))) Na, standartiškai - pagyvenęs simpatiškas vyriškis inteligentišku veidu.
Bet taip pagalvojus - kokie vargšai tie amerikiečiai kariškiai, kad jau ne tik be LT moterų gyvent negali, ale dar ir šunis draugystei kalbina )))


Ai, norėjau bitininkėms papasakoti ) Mačiau lentelę ant privataus kiemo vartų - ATSARGIAI, piktos bitės )))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 rugpjūčio 2023 - 08:54
Ačiū Dusia.Vakar kalbėjau su gydytoja,sakė jei šeštadienį nebūtų pagerėję,jungę prie dializės.Dabar vietoje 1000 kreatinino -600 rodiklis.Kasdien po dvi lašelines varo.Visą savaitę prabus mamaitė,na nors jau valgo. wub.gif Gerkime vandenį,čia jai trūkumas skyščių gydytoja sakė.Kaip aš pamieštu apie tai.Na bent pamoka bus. ax.gif
Atsakyti
Laba ryta,
Instagramoj ilga laika buvo mano nerto zuikio nuotrauka,po to pakeiciau i savo 50 metes foto,tai kad pasipyle tu karininku,eme folowint mane. biggrin.gif biggrin.gif Prazdzioj tryniau,paskui pagalvojau,lai folowina,pakelia mano foloweriu reitingus,tik as ju ne folowinu atgal.Tai gal koks 20 ju ten yra.Pagrinde uzdaras accountas,su vaiku,su suniu,niekur nera zmonos.Isvaizdos pusamzis,kad matytusi jog jau pasiturintis,dar kartais prabangi masina,daugelis su grazia barzdele,visi karininkai arba daktarai. biggrin.gif biggrin.gif Neturi ka veikt,tik mergu ieskot,o uz ju greiciausiai slepiasi juodukai.Taip,kad ,Dusia,nepavydek,nieko gero jie neatnesa,tik patikliu moteru asaras del pinigu praradimo.Neseniai viena britankiu temoj klause ka daryt? biggrin.gif biggrin.gif Bijojo,kad zus jos karininkas ukr,o ten jam atlyginima ismokejo kiasu,tai nusiunte jai pastu ir muitinej uzstrigo neleistina suma,dabar jau reik sumoket muita,bauda ir t.t.Klausia ka daryt,tai jau gavo atgal su kaupu,britankes ten su liezuviais. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Uzmestuko nebaigiau,i kojines graziasias inikau,pritrukau siulu,uzsakiau,vakar pabaigiau siulus,gal siandien ar ryt atsius,tai i tarpa pamegsiu.Cia jau mano beda,man dideli darbai nusibosta ir uzbaigimas istyyyysta iki begalybes,turiu save labai prisiverst pabaigt. ax.gif ax.gif nu dirzo reikia.

Silumos 16-19 siandien rodo ir be lietaus.Bet vejas didelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 01 rugpjūčio 2023 - 09:19
QUOTE(Luety @ 2023 08 01, 10:14)
Taip,kad ,Dusia,nepavydek,nieko gero jie neatnesa


Dusia gi tik juokauja, žino ji tuos 'karininkus' kaip nuluptus ))
Atsakyti
Ingrida , smagu , kad mamukui gerėja .
Aš tai neturiu bėdu su gėrimu , man vanduo skanu biggrin.gif
Luety , pas mane irgi dažnai našliai lenda į draugus ...Čia tik juokavau .
Jau ir anekdotą kažkas paleido - kai tik Amerikos karininkui miršta žmona iš karto rašo lietuvaitei tongue.gif . Lietuvaitėms tai ne juodukai , o įkalinimo įstaigų gyventojai dažniausiai rašo ax.gif Žinau istorijų. Nekaltinu moteriškių kurios užkimba. Vienišos ... O meilės ir gražių žodžių taigi daugumai norisi . Negi pas mus temoje yra tokių jautrių žmonių kur žodis netinka ir jau skaudinasi . Myli ausimis ... Mano ausų forma tokia , kur makaronai visai nesilaiko , nesvarbu kas juos kabina... O "saldžiai" nemėgstu . Tuoj noriu šaipytis ax.gif blink.gif

Saintlina, nenuleisk rankų dėl direktoriaus 4u.gif
Naujas - tai ne iš savos komandos ? Iš kitur atėjo ? Pas jus nedirbęs? Tokį lengviau auklėti , negu tą kuris žino visus užkaborius .
Rezultato reiks, taigi turės susitarti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ps savaitgalį buvau vynuogyne . Žmonės pasistatę šiltnamius ir augina desertines vynuoges. Lietuvoj . Kiek ten darbo įdėta bijau pagalvoti ... Buvo 400 veislių ( ne sodinukų ) , dabar liko apie 350 , kai kurios nepasiteisina. Ravėti, genėti, parišti . Nesvietiškas darbštumas žmonių . Edukacines ekskursijas veda , jei kas pro šalį važiuosit rekomenduoju sustoti .
FB Gardžios vynuogės , jei kam įdomu .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 01 rugpjūčio 2023 - 09:47