Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 07 30, 09:17)
<p>Ex, maniškės Polkos toli gražu netransportabilios buvo )) ir nepaprastaiskanios. </p>

Še, kad norėjai unsure.gif negi iš naujo reiks bandyt. O iš kokio ūkio pirkai daigus?
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 07 30, 08:30)

Labas rytas.
Na džiaugiasi tie vaikai dar.Ypač daržovėmis,vakar dviems po dėžę pomidorų sukroviau,mielai paėmė. mirksiukas.gif

Tai taip, turėjau agurkų prisikonservavusi, daviau, irgi paėmė. Džiaugėsi. Mėgsta. Bet aš tiesiog neapsikraunu tuo, kad prigamint būtent vaikams. Duodu perteklių kiek man per daug būna. Jei būna. Specialiai nedarau ir su subine žemės neraižau. Jie irgi turi rankas, tegu stengiasi.
Aš čia iš savo varpinės taip skambinu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 07 30, 09:57)
Tai taip, turėjau agurkų prisikonservavusi, daviau, irgi paėmė. Džiaugėsi. Mėgsta. Bet aš tiesiog neapsikraunu tuo, kad prigamint būtent vaikams. Duodu perteklių kiek man per daug būna. Jei būna. Specialiai nedarau ir su subine žemės neraižau. Jie irgi turi rankas, tegu stengiasi.
Aš čia iš savo varpinės taip skambinu biggrin.gif  4u.gif

Tai gi jie negaišta laiko,perka parduotuvinius.Norisi mamai palepinti,prisiminti,kad yra ir naminio maisto.O vertina pomidorus labai.Juk nepalyginsi su pirktiniais? mirksiukas.gif Va konservų tai neiims. rolleyes.gif Kol viskas tik šviežia.
Saintlina,kad matytum dabar vyšnias.Net juodos,kaip prisirpę.Jau ir vapsvos vaišinasi,ne rūgštu.4 kibirai vyšnių,trys kibirai juodųjų serbentų vyno bresti bus padėti jau,o skaniausias bus matyt miško aviečių? bigsmile.gif Labai gražus išskaidrėjęs geltonų serbentų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 30 liepos 2023 - 09:17
QUOTE(IngridaB @ 2023 07 30, 10:13)
Tai gi jie negaišta laiko,perka parduotuvinius.Norisi mamai palepinti,prisiminti,kad yra ir naminio maisto.O vertina pomidorus labai.Juk nepalyginsi su pirktiniais? mirksiukas.gif Va konservų tai neiims. rolleyes.gif Kol viskas tik šviežia.
Saintlina,kad matytum dabar vyšnias.Net juodos,kaip prisirpę.Jau ir vapsvos vaišinasi,ne rūgštu.4 kibirai vyšnių,trys kibirai juodųjų serbentų vyno bresti bus padėti jau,o skaniausias bus matyt miško aviečių? bigsmile.gif Labai gražus išskaidrėjęs geltonų serbentų.

Aha, Ingrida, labai suprantu tave. Lepinau ir aš iki tam tikro laiko, dabar jau nenoriu.
Tu pripratusi, tavo kraujyje miškas grybai, lėkimas laukais, tau vis dar norisi kuo daugiau sodint, dirbt, kad būtų vyšnių, serbentų, vyno, samagono, uogienių.. kad sulėktų visi, kad vaišint.. kad po tavęs kažkas liktų, kažkas prisimintų, nors jokios garantijos, nežinia, galbūt viskas bus išparceliuota, niekas nenorės "arti ir kuprinti" su tuo ūkiu, nerinks prikritusių obuolių, o vyšnias susirinks besočiai varnėnai. Viso to reikia tik mums, tiems, kurie visa tai kūrė nuo pat pradžių ir svajojo. Kurie tiki, kad po mūsų klestės dvaras.
Mano kitas gyvenimas, kiti prioritetai. Nenoriu jokių suvažiavimų, vaišių, dalybų, ermydelio ir puodų barškėjimo. Kartais baisu pačiai sau, bet tai ką matau kas vyksta aplinkoje, kaip tie palikuonys suniokoja puoselėtas sodybas, tai nematau prasmės stengtis investuoti ir lenkti nugarą būsimų paveldėtojų naudai.

Atsakyti
Ex,na matau Tu mane supranti.Aš jau nusiteikųsi ir tikrai žinau po manęs nors ir tvanas.Garantuoju,niekas čia nieko nedirbs,bet kol Aš esu,man širdį paglosto suėjimas,vaišinimasis. ax.gif Jaučiuosi nors dalelytę reikalinga.
Oi mano gėlynų garantuotai neliks,bet gi aš dar gyva. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 07 30, 11:12)
Ex,na matau Tu mane supranti.Aš jau nusiteikųsi ir tikrai žinau po manęs nors ir tvanas.Garantuoju,niekas čia nieko nedirbs,bet kol Aš esu,man širdį paglosto suėjimas,vaišinimasis. ax.gif Jaučiuosi nors dalelytę reikalinga.
Oi mano gėlynų garantuotai neliks,bet gi aš dar gyva. mirksiukas.gif

Būtent 👍 Dabartis tau yra gera, ir gerai kad tu turi jėgų, noro, sveikatos visa tai išlaikyt aukštumoje. Tikrai Tau reikia namų knibždėjimo, nes kitaip apželsi voratinkliais. Tokį žmogų kaip tu, sustabdyti neįmanoma ir nereikia. Judėjimas - tavo gyvenimas. Tik, mano nuomone, gal šiek tiek per daug Tau viso to. Džiaugtis galima ir su mažiau knislios bigsmile.gif
Atsakyti

Še, kad norėjai unsure.gifnegi iš naujo reiks bandyt. O iš kokio ūkio pirkai daigus?

Neklausk, neprisimenu. Bet dukart esu pirkus iš skirtingų vietų, buvo tokios pat. Nebent dabar jau 'pagerino' veislę.

Atsakyti

Sveikos,

Man taip pat smegeninė verčias. Anksčiau ne tik užaugindavau, bet ir padarydavau. Dabar nugarą saugau. Sveiki jauni žmonės gali ir patys pasidaryt, jei lieka perteklius- tikrai galiu išmokint.

Jau voveraičių pasirodė 🌞

Atsakyti
Labos,
Trumpai vaikiui infekcija įsimetė į atviro lūžio koja, daug antibu, jau kažkiek pašneka. Ieško galimybių į Lietuva atskristi.
Atsakyti

Labas rytas,

och, Muka, daug dar vaikiui reiks iškentėt.

Gražios dienos visoms!

Atsakyti
Mukut , parsiveš draugai šitą vaiką namo wub.gif
Labai tinka posakis , neturėk 100 rublių , turėk 100 draugų 4u.gif Turi jis labai gerų draugų. Lietuvoj būdami padarė beiveik neįmanomus dalykus 4u.gif
Pou kurioje Lietuvos vietoj lepeškos dygsta? Nes netoli manęs, Kaugonių girioj tai sausra.
Šiemet gražios morkos. Sėdama į griovelius pyliau kavos tirščių ir per sodų žydėjimą laikiau po agroplėvele. Man labiausiai lapai reikalingi ... Pačių morkų galiu nusipirkti .
Braškių pasodinsiu vieną lysvę šį rugpjūtį . Kok kas dar flencai menkom šaknim . Sonatos.
Savaitgalis mano puikus. Su senis draugiais, senai buvau taip juokusisi iki ašarų...
Gražios dienos 4u.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Dusia, o kam tau morkų lapai?

Ir taip, to vaikino draugai nerealūs  :wub:​ 

Atsakyti