Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Ex, kad aš prisiminčiau - čia prieš 7 metus gal buvo, mai bičių avilys dar gyvas buvo.

Bet labai gražūs, uogos didelės, skanios. Tik grambuoliai patvarkė. Bl, nesikeikus.

Nuo to karto jau braškių neauginau, yik žemuoges - jos atsilaikė ilgiau. Dabar jau it jų neauginu. Gaila nugaros ir darbo. Tiesiog akyse, vieną po kito nugraužia.

Ingrida, kaip džiaugiuos dėl Mamuko❤️

Atsakyti

Šiandien pas mus kieman audinė atėjo. Panašu kad kapiec bus mūsų žuvims  

Atsakyti
Na va sūniukas nuvažiavo pas močiutę.Sakė jau šiandien tyrimas geresnis.Kalbėjo su gydytoja,sakė jei padės lašelinės,nereikės dializės.Pirmadienį echoskopija.Pataikėme ant išeiginių.Na nors lašelines lašina. ax.gif
Ką reikės daryti su rojaus obuoliukais,pilna obelaitė. wub.gif
Atsakyti

Išmečiau POLKA 

:blink:  :blink:  :blink: 

Tu nieko nenusimanai braškėse! Išmest Polką :blink:  tau gal koronos liekamieji reiškiniai? Skonio nejauti? Arba tau ne Polką įkišo. 

Nu bent galėjai pasakyt kur išmetei..

Atsakyti

Pou, Sonata ten buvo :) 

Atsakyti
Sulinkusios bulves kasa,
augina vyrų vaikus.
Vyrai išeina į karą,
medžioja vieni kitus.
Paskui, jei sugrįžta, geria.
Ilgam užtenka kalbų.
O moterims strėnas gelia
nuo gimdymo ir darbų.
Jos meiliai žiūri į lopšį,
kur klykia nauja burna,
ir sėdasi verpt ir lopyt
po rūkstančia balana.
O kai jau visi sumiega,
kai gieda gaidžiai pirmi,
suklūsta ūmai jos: nieko
– vėl spurda po širdimi.
O kiek reikėjo apverkti,
į sierą žemę užkast.
Ir vėl – gimdyt
ir verpti linus ir pašukas,
ramstyti griūvančią gryčią,
milą austi ir velt,
kol vieną sykį netyčia
nugriuvus neatsikelt.
Kaip žemė grubiai mylėtos,
pavirsdavo jos žeme.
Visa Lietuva išpenėta
išdžiūvusia jų krūtine.
Močiutės Mūsų / Justinas Marcinkevičius . Poetas
1966
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Niekas ir nepatars kur dėti?Pernai su sedula dariau kompotus,niekas negėrė,cukrus. tongue.gif Teks palikti paukštukams?Pavasarį gražiai žydi ružavai.
Pavargau jau rinkti obuolius.Kas verkė,kad šiemet mažai?Visos obelys pilnos,atrodo ir šalnos nepalietė.Konfietnąją jau įsisuko vapsvos. bigsmile.gif Sulčių dar nespaudžia,reiks suvaryti į sultis turbūt?
https://www.part.lt/...b9a471ed318.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 29 liepos 2023 - 19:35

Ingrida, o sultis geria? 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 29, 20:44)
<p>Ingrida, o sultis geria? </p>

Net keista,bet sūnus su marčia geria. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 29, 14:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ex" data-cid="73091345" data-time="1690608574"><div><p>Išmečiau POLKA 
</p></div></blockquote><p></p><p> blink.gif  blink.gif  blink.gif </p><p>Tu nieko nenusimanai braškėse! Išmest Polką blink.gif  tau gal koronos liekamieji reiškiniai? Skonio nejauti? Arba tau ne Polką įkišo. </p><p>Nu bent galėjai pasakyt kur išmetei..</p><p></p>

Nu taip, išmečiau blink.gif Roviau su visais šviežiais daigeliais, nepagailėjau. O daigus buvau pirkusi patikimoj vietoj, ir dar brangiai, ne iš bobučių, tai nesuabejojau kad tai Polka. Pirmais metais nuvylė skoniu, uogos beveik transportabilios. Dar kitiems metams palikau, galvojau gal kas netiko joms, oras, žemė, drėgmės gal mažai.. Šįmet tas pats - tokios pat neišraiškingo skonio. Net vaikai pirštu duria į tas uogas - šitų tai nenoriu..
Išpašalvoninau. Nors derlius tai labai geras buvo biggrin.gif ir uogos gražios wub.gif

Nusipirkau ankstyvų Daroyal. Šįkart ne dėl savęs ankstyvos... mirksiukas.gif Prisiskaičiau kad skanios uogos. Patikėjau biggrin.gif Bandysiu, dangstysiu pavasarį, niekis, vistiek tenka ir kitas vėlyvesnes dangstyt.

Ingrida, aš nepatarsiu ką tau daryt su derlium. Pati neruošiu žiemai nieko. Turiu rojaus obelaitę, bet ji dar nedidelė, tai nei vieno obuoliuko neužaugino. Dėl grožio ji man.
O ir šiaip, neapsikraunu vaiskrūmių ir kt augalų, gėlių gausybe, nes nenoriu visą laiką skirt jų priežiūrai, puodams, konservavimui. Kai sausra, tai viską palaistyt yra reikalų. Jau nebe man tokie krūviai. Vaikams dar prigamint? Na, jie jau pakankamai dideli, gali ir patys savim pasirūpinti. Aš juos seniai "paleidau" suvisam ir nesuku galvos ar jie turės kompoto, sulčių ar ne..
unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 30 liepos 2023 - 07:25
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na džiaugiasi tie vaikai dar.Ypač daržovėmis,vakar dviems po dėžę pomidorų sukroviau,mielai paėmė. mirksiukas.gif
Atsakyti

Ex, maniškės Polkos toli gražu netransportabilios buvo )) ir nepaprastaiskanios. 

Atsakyti