Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mama po pirmos lašelinės valgyti pradėjo. wub.gif wub.gif Su lšelinėmis valo inkstus,manau dar nėra taip blogai?
Atsakyti
Ingrida, kaip mama? Turėjo kažką extra daryt.


Kukuška, dėkui ❤.


QUOTE(Pou @ 2023 07 28, 19:14)
Ne trąšas, o nuostabius braškių daigus 😍</p>

Nuostabius... Netampom kai kam nervų, sakom kas tie nuostabūs ir kuo. O ką.. gal man irgi reikia rolleyes.gif betgi gal labiau cekavumas biggrin.gif

Šiaip visko turiu, prisisiunčiau ir to ir ano, ir net tris senąsias veisles turiu, kurių reik su žiburiu paieškot. Buvo, kas nepatiko - išmečiau, o kai kurių veislių teko netgi atsiprašyt ir vėl atgal parsitempt 🤦‍♀️ Žodžiu, linksminuosi matydama tolimos kaimynės nuostabą, kai vienais metais braškių daigus sodinu, kitais - raunu "kur braškės dingo? Išrovei??? Kodėl??!!!" biggrin.gif
Išmečiau POLKA ir MALVINA.
Šįmet patiko KORONA. Tai pasidauginau.
Parsisiunčiau ankstyvųjų DAROYAL.
Atsiprašiau AZIJOS, tiesiog dėl uogų dydžio, tai parsitempiau atgal naujų daigų iš tų, kuriems anksčiau buvau padalinusi biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 07 29, 08:02)

Mama po pirmos lašelinės valgyti pradėjo. wub.gif  wub.gif Su lšelinėmis valo inkstus,manau dar nėra taip blogai?

Geros žinios. Džiugu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 29 liepos 2023 - 07:26
Ingrida džiugu dėl mamos 4u.gif
Muka, kaip vakar ligoniui pavyko kelionė ? Yra kokių žinių ?
Gražaus savaitgalio 4u.gif
Atsakyti

labas rytas

Ex, man vis knieti paklausti, ar Venta pateisino lūkesčius, ar vistik jaunystės prisiminimai paskanina 😂

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 29, 09:37)
Ingrida džiugu dėl mamos  4u.gif
Muka, kaip vakar ligoniui pavyko kelionė ? Yra kokių žinių ?
Gražaus savaitgalio  4u.gif

Tik kad skrydis pavyko , daugiau nieko.
Ingrida tik žiūrėk kad netintu , gal kateteri įstatė tai butų išvis gerai, turėjai patirties kaip nesužiūrėjo iki komos buvo anyta nuvaryta.
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2023 07 29, 08:55)
<p>labas rytas</p><p>Ex, man vis knieti paklausti, ar Venta pateisino lūkesčius, ar vistik jaunystės prisiminimai paskanina 😂</p>

biggrin.gif
Na taip, man ji ta pati senoji skani uoga taip ir liko. Ir dar kvapni. Neatsisakysiu. Tik jautruolė, mėgsta ant krūmo supelyti. Bet derliaus užtenka.
Beje, uogų skonį pasitikrinu duodama jų anūkams - jie patys geriausi degustatoriai. Turiu tris senąsias veisles, Venta, Viktorija ir Mieze Schindler. Eiliškumo tvarka pirmiausiai buvo išgraibstomos Mieze, po to Venta, po to Viktorija. Dera maždaug tokiu pačiu metu. Mieze labai nedidelės uogos, kurios vėliau visai susmulkėja. Didelis minusas. Bet uogų skonis nuostabus.
Labai išsiplėčiau smile.gif bet todėl, kad turiu su kuo palygint.
Atsakyti
Labas rytas.Tu tik pleskis ,pleskis ,ex.
As irgi tokiu mazu turiu,jos net kvepia is tolo.O siaip bulgarijoje braskes auga istisus metus,kiek jos dera priklauso kiek laistai ir kuom tresi.
Pas mus atokvepis nuo karsciu,naktys labai saltos,siaip tai gerai viskas atveso,bet arbuzai sprogineja neuzauge. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 29, 09:48)

As irgi tokiu mazu turiu,jos net kvepia is tolo.

O siaip bulgarijoje braskes auga istisus metus,kiek jos dera priklauso kiek laistai ir kuom tresi.
Pas mus atokvepis nuo karsciu,naktys labai saltos,siaip tai gerai viskas atveso,bet arbuzai sprogineja neuzauge. biggrin.gif

Būtent, kad kvepia net iš tolo tos Mieze 👍 man asmeniškai žemuogių kvapas. Delne kelios uogos savo kvapu net svaigina wub.gif Gal tai ta pati veislė.

Arbūzai gal nuo per daug drėgmės sproginėja ar nuo per didelio temperatūrų svyravimo.
Nebeauginu arbūzų, aš jų nemėgstu. Ir visada pas mane jie pernokdavo arba nuskindavau nedanokusius. Užtat ir nemėgstu. Nusibodo.
Atsakyti
Ačiū Muka,vaikšto normaliai į tualetą.
Pas mane šiemet pirmą kartą auginu kažkaip pakliuvo paiilgi arbūzai,šviesios spalvos.Įsivaizduoju jie turi būti dideli,įdomu ar spės užaugti?Porą geltonų,man jie saldžiausi ir tradiciniai. mirksiukas.gif
Nuroviau česnakus,pradėjau rauti žoles o ten trys arbūzų daigai.Va ir peržiemojo sėklos ir sudygo,gaila per trumpa vasara kažin ar bus kas iš jų?Bet peržiemojo žemėje,kada ten buvo numestos sėklos? bigsmile.gif
Atsakyti

O ką darot, kad neužpultų braškių tie suknisti tripsai? Ar ankstyvų taip neužpuola?

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 07 29, 10:10)
<p>O ką darot, kad neužpultų braškių tie suknisti tripsai? Ar ankstyvų taip neužpuola?</p>

Mano neankstyvos. Vidutinės. Tai tripso neturėjau ant jų. Kai prasidėjo Malvinos derlius, pradžioj dar nieko, normalios uogos, vėliau tripso pažeistos augo. Tai Malvina ir išmečiau aplamai.
P.S. braškių visiškai niekuo nepurškiu nei nuo tripso, nei nuo ligų.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 07 29, 10:08)

Nuroviau česnakus,pradėjau rauti žoles o ten trys arbūzų daigai.Va ir peržiemojo sėklos ir sudygo,gaila per trumpa vasara kažin ar bus kas iš jų?Bet peržiemojo žemėje,kada ten buvo numestos sėklos? bigsmile.gif

Jei tie savaiminiai užsisėję arbūzai dar net nežydi, neužmezgę, tai kažin ar derliaus bus. Bet jei iš tokių peržiemojusių surinkt sėklas, tai būtų sėkmė, stratifikuota arbūzų veislė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 29 liepos 2023 - 09:18
QUOTE(Ex @ 2023 07 29, 10:27)

Jei tie savaiminiai užsisėję arbūzai dar net nežydi, neužmezgę, tai kažin ar derliaus bus. Bet jei iš tokių peržiemojusių surinkt sėklas, tai būtų sėkmė, stratifikuota arbūzų veislė.

Kažin ar sulausksiu žiedų?O gal ?Dabar kai vasara persistūmė rudeniop?Bet naktys kad šaltos.
Atsakyti