Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Amadėja, tik paukščiukus turit? Nei katino, nei šuns? 

Su katinu nesuderinami paukščiai ir mb, o šuns neturėtume kam palikti, jei važiuot kur.

Atsakyti

 Tai vaiko ir nerodė :) tik parašė, kad Ji ir 5 m.

Galvojau buvo foto🤔

Atsakyti

Du, du kartus matėmės 🥸🤣

Ui, tikrai gi  :rolleyes:   kaip aš čia taip susimilinau? )

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 28, 16:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ate42" data-cid="73091223" data-time="1690547186"><div><p>EX, matau, kabi apačioj. Sėkmės ir kantrybės. Tau jų prireiks. Dar sveikatos ir visko visko. Tu gali. vartotojo įkelta nuotrauka

Anidanda- ačiū. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Už ką?🧐</p><p></p><p>Vaiko nespėjau pamatyt 🥺</p>

Atsiprašau, Amadėjai sakiau ačiū. Už supratingumą.
Jūs trys draugės, visos iš A. Supainiojau. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 28 liepos 2023 - 16:17

Ui, tikrai gi  :rolleyes:   kaip aš čia taip susimilinau? )

Nieko, aš taip pat 🙃 Gi net tris kartus. Vienąkart Vilniuj ir dukart Kaune. Ot.

Atsakyti

Nieko, aš taip pat 🙃 Gi net tris kartus. Vienąkart Vilniuj ir dukart Kaune. Ot.

Rekooordas, rekooordas ))) Kaune vienąkart stiklainių gavau pilną mašiną, tai atsimenu geriausiai )) ai, lyg dar sėklom dalinomės prie Kauno salos? O Vilniuj ar ne trąšas tau perdavinėjau? Jatau., kaip seniai tas  buvo..

Atsakyti

Ex, linkiu pilnatvės tau ir jai, labai džiaugiuosi už jus abi

Atsakyti

Su katinu nesuderinami paukščiai ir mb, o šuns neturėtume kam palikti, jei važiuot kur.

Dauguma mb iš pradžių nesuderinami su katinais, ale įprastai labai greit susiderina ))  su paukštukais sunkiau.. o jie čiulba?

Atsakyti

Dauguma mb iš pradžių nesuderinami su katinais, ale įprastai labai greit susiderina ))  su paukštukais sunkiau.. o jie čiulba?

Jei alergija katinui, nesuderinama niekaip 

Atsakyti

Dauguma mb iš pradžių nesuderinami su katinais, ale įprastai labai greit susiderina ))  su paukštukais sunkiau.. o jie čiulba?

Čiulba, cypsi, bet saikingai :) 

Mažiai patriukšmauja, kai tėvai maisto atneša, bet kolkas tyliai dar gan.

Netrukdo, įprantama. Nerėkia kaip papūgos 😃

Atsakyti

Jei alergija katinui, nesuderinama niekaip 

Psichologinė 😃

Užtat sūnui reali ir stipri labai. Paskutinįsyk pabuvomas namuose su katinais baigėsi net temperatūra. 

Atsakyti

Rekooordas, rekooordas ))) Kaune vienąkart stiklainių gavau pilną mašiną, tai atsimenu geriausiai )) ai, lyg dar sėklom dalinomės prie Kauno salos? O Vilniuj ar ne trąšas tau perdavinėjau? Jatau., kaip seniai tas  buvo..

Ne trąšas, o nuostabius braškių daigus 😍

Atsakyti