Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Savo tarpas tai - luety,dusia,muka,ingrida,ate,kukushka,ex,saintlina ,pou.Kiek suprantu jus gyvenime bendraujat.I bendraujat su kava.Bet ta nelabai savas tarpas,nes ne is kowno ir jo apylinkiu?
Siaip amadeja turetu pritapti,nes ji labai siuolaikiska ir labai lietuva myli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 28 liepos 2023 - 13:45

Malonu girdėti.
Tik į posto pradžioje užduotus klausimus būtų malonu sulaukti atsakymo ir pažado.
Juk susipažįstatnt, priimant į savo tarpą, teisėta žinoti apie žmogų daugiau, nei pasakėte prisistatant. bigsmile.gif

Ne, tų veidų čia nėra, tikiuosi ir neatsiras, nes čia perramu 😁

O pešasi žmonės, kad pasipešt. Turbūt

Atsakyti

AA, aš ne iš šitos temos, irgi pašalinė pagal Ate, bet siaip keista, kai Ate kaip piktas policininkas išlenda pabarti, juolab kai pati aktyviai nebendrauja

Forumas vieša vieta, gaila, kad pusiau miręs, todėl ir ateina žmones į gyvesnes temas, ar tai pliusas, ar minusas, pačios pasakykit

Atsakyti

[sveikos, kai pasirenki kelti foto paspaudi ant actual size ir pasirenki dydi, įmesiu pavyzdį foto

 

Nerodo pas mane dydžių pasirinkimo. Visaip bandau..

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 28, 14:43)
Savo tarpas tai - luety,dusia,muka,ingrida,ate,kukushka,ex,saintlina ,pou.Kiek suprantu jus gyvenime bendraujat.I bendraujat su kava.Bet ta nelabai savas tarpas,nes ne is kowno ir jo apylinkiu?
Siaip amadeja turetu pritapti,nes ji labai siuolaikiska ir labai lietuva myli.

Kaip temos senbuvė leidžiu sau pasakyti- Anidanda, Amadėja*, viskas ok. Iki pirmų peštynių ir intrigų.
Nieko asmeniško. Tiesiog žinai kokie žmonės temoje.
Dėl bendravimo - tau tai neturėtų neo rūpėti, nei trukdyti.
Gyvenkime draugiškai, o dėl Kauno, oi kaip klysti. mirksiukas.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 28 liepos 2023 - 14:05
Taigi ate kaip charakterio atpazinimo programa,beheivioriste (ot zodis).Cia pas ja profesine liga biggrin.gif
Ate ,rimtai? Manai gali zinot ,kokie zmones temoje? O jei zinai ,tai tada atia.
Siguranca (perfrazuojant ostapa benderi)
Nu kaip gi ,itariu.Cerberis nu.Kad nieks nepageidaujamas i masonu loze nepatektu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 28 liepos 2023 - 14:10
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 28, 15:05)
Taigi ate kaip charakterio atpazinimo programa,beheivioriste (ot zodis).Cia pas ja profesine liga biggrin.gif

Mano profesija, esu tikra, tave nustebintų. Net neįtari. unsure.gif biggrin.gif
bigsmile.gif
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=zo9S4MvUq5E gera laida.Man gera.
Atsakyti

Kaip temos senbuvė leidžiu sau pasakyti- Anidanda, Amadėja*, viskas ok. Iki pirmų peštynių ir intrigų.
Nieko asmeniško. Tiesiog žinai kokie žmonės temoje.
Dėl bendravimo - tau tai neturėtų neo rūpėti, nei trukdyti.
Gyvenkime draugiškai, o dėl Kauno, oi kaip klysti. mirksiukas.gifbiggrin.gif4u.gif

Viskas ok. Reik prižiūrėti temą 😊

Atsakyti

Tuo ir gera demokratija, kad turim žodžio ir pažiūrų laisvę. 

Atsakyti

EX, matau, kabi apačioj. Sėkmės ir kantrybės. Tau jų prireiks. Dar sveikatos ir visko visko. Tu gali. wub.gif

Anidanda- ačiū. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 28 liepos 2023 - 14:27
QUOTE(saintlina @ 2023 07 28, 11:55)
Taip norėtųsi daugiau ko paklausti, bet net nežinau, ar norėsi atsakinėti. Tai kai sugalvosi, papasakok pati, kaip sekasi  smile.gif


Aha. Kai bus ką pasakyt 4u.gif
Jei trumpai, tai yra JI. 5m.


Prajuokinot biggrin.gif benCki šaršalas susivėlė su tom pažintim, masonais, cerberiais ir kitais karališkais titulais biggrin.gif trūksta tik atpirkimo ožio. Hm, ožkos biggrin.gif
Atsakyti