Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

pabandžiau. Dydžio pasirinkimo neduoda, fotkę įkelia didelę.. ištrinu. Dusia, aš pirma padarau nuotraukos screenshotą, tada 'svoris' gerokai sumažėja ir jau leidžia kelt.


Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 28, 11:48)
Pas mane prisegant telefonas prašo pasirinkt, kokio dydžio kelt - large, medium, minimum. Tai renkuosi medium🤔. 


renkiesi 'prisegti bylas'? Ir toj vietoj automatiškai klausia dėl dydžio? Nes manęs tai nieks neklausia ))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 28 liepos 2023 - 11:07
QUOTE(saintlina @ 2023 07 28, 12:09)
<p>pabandžiau. Dydžio pasirinkimo neduoda, fotkę įkelia didelę.. ištrinu. Dusia, aš pirma padarau nuotraukos screenshotą, tada 'svoris' gerokai sumažėja ir jau leidžia kelt.</p>

Papildyta:
renkiesi 'prisegti bylas'? Ir toj vietoj automatiškai klausia dėl dydžio? Nes manęs tai nieks neklausia ))


Dėkui, žinosiu .

Manęs ir niekas niekada nieko neklausia biggrin.gif ax.gif
Atsakyti

Miesto norėjau klaust, bet taip suprantu, kad aš čia nebe vienintelė vilnietė smile.gif

Dabar jau rajonas 😊

Atsakyti

Na mergaitė mandagi buvo , tikriausiai sakė mano MB Jūs . Netujino ... bet sitacija tikrai komiška buvo . Amadėja* kodėl į mūsų grupę atėjai ? Kokiose grupėse dar dalyvauji ? Kuriam Lietuvos krašte gyveni ? Jauna Tu. Mes beveik visos vyresnės.
Dėl keleleto pažįstamų "veidų" :)

 

Dar vienoj grupėj, bet bėda, kad ten amžinos peštynės...užknisa.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 28 liepos 2023 - 11:26
Paguldžiau mamą į ligoninę.Pagaliau pagaliau manau atrado ligą.Ryte šeimos gydytoją paskambino sesei,staigiai į ligoninę,kreatininas tyrime rodo baisius skaičius.Dar tokių skaičių nemačiųsi.Gerai buvau mieste nuvežiau,šeiminystė sakė skubiai dializę daryti.Na manau skyriuje žinos. ax.gif
Atsakyti

Kokius paukščius augini?

Man tai priminė vieną seną narę 😁, toks dejavu, bet neeskaluosiu geriau to, neverta 

Niekad telefone neistampo foto. Tad jei kada mano kokia didelė isikels, persiprašau, negaliu to žinot, nes sm naudoju tik telefonu 

Guldo ir japonines amadinas.

Japoniukai vaikus išperėjo, tai truputį neramu narve... Guldas bernas iš jų lizdo šieną vagia,buvo vaikus išmetęs, bet sudėjau atgal, padariau barikadą ir daugiau nebeiškrenta... Šiaip labai įdomu stebėt 😊

Atsakyti

pabandžiau. Dydžio pasirinkimo neduoda, fotkę įkelia didelę.. ištrinu. Dusia, aš pirma padarau nuotraukos screenshotą, tada 'svoris' gerokai sumažėja ir jau leidžia kelt.


Papildyta:

renkiesi 'prisegti bylas'? Ir toj vietoj automatiškai klausia dėl dydžio? Nes manęs tai nieks neklausia ))

Taip, prisegant. Automatiškai. Kaip suprantu pats telefonas tai daro, nes klausia ir pvz el paštu siunčiant foto. Pas mane senukas iPhone 8

Atsakyti

Guldo ir japonines amadinas.

Japoniukai vaikus išperėjo, tai truputį neramu narve... Guldas bernas iš jų lizdo šieną vagia,buvo vaikus išmetęs, bet sudėjau atgal, padariau barikadą ir daugiau nebeiškrenta... Šiaip labai įdomu stebėt 😊

Net pagooglinau Kas tos guldo 😁. Nu gražios. Parodyk savas

Atsakyti

Net pagooglinau Kas tos guldo 😁. Nu gražios. Parodyk savas

Man jau paranoja fotkes dėt... Nežinau kaip, kad ok būtų. Pafotkinsiu vakare 😊

Bandyt reiks

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 28, 12:32)
Taip, prisegant. Automatiškai. Kaip suprantu pats telefonas tai daro, nes klausia ir pvz el paštu siunčiant foto. Pas mane senukas iPhone 8</p>


e-mailu siunčiant manęs irgi neklausia )) tai gal tikrai telefonas? Gal kas dar iPhone naudojasi? Kaip pas jus su foto įkėlimu - klausia dėl dydžio ar ne?
Nors šiaip forumo reikalas čia turėtų būt, gal nustatymų kokių.
Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 07 28, 10:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73091104" data-time="1690534000"><div><p>Kokius paukščius augini?</p><p></p><p>Man tai priminė vieną seną narę 😁, toks dejavu, bet neeskaluosiu geriau to, neverta </p><p></p><p>Niekad telefone neistampo foto. Tad jei kada mano kokia didelė isikels, persiprašau, negaliu to žinot, nes sm naudoju tik telefonu </p></div></blockquote><p>Guldo ir japonines amadinas.</p><p>Japoniukai vaikus išperėjo, tai truputį neramu narve... Guldas bernas iš jų lizdo šieną vagia,buvo vaikus išmetęs, bet sudėjau atgal, padariau barikadą ir daugiau nebeiškrenta... Šiaip labai įdomu stebėt 😊</p>

Kur juos dedat?Yra jiems rinka?


QUOTE(Amadėja* @ 2023 07 28, 10:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73091128" data-time="1690536830"><div><p>Net pagooglinau Kas tos guldo 😁. Nu gražios. Parodyk savas</p></div></blockquote><p>Man jau paranoja fotkes dėt... Nežinau kaip, kad ok būtų. Pafotkinsiu vakare 😊</p><p>Bandyt reiks</p>


Atsiprasau uz priekaistus tampant puslapi,as dazniausiai kome skaitau,tai todel nezinau apie nauja versija telefone nieko.Nors esu naudojusis,bet nauja versija neprilipo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 07 28, 12:26)
Paguldžiau mamą į ligoninę.Pagaliau pagaliau manau atrado ligą.Ryte šeimos gydytoją paskambino sesei,staigiai į ligoninę,kreatininas tyrime rodo baisius skaičius.Dar tokių skaičių nemačiųsi.Gerai buvau mieste nuvežiau,šeiminystė sakė skubiai dializę daryti.Na manau skyriuje žinos. ax.gif


bėda su inkstais? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti