Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 28, 11:24)
Po sito dusios posto ,as jos dar labiau bijau.Per jus as sociofobija isivarysiu biggrin.gif


Bijo vadinasi gerbia biggrin.gif tongue.gif rolleyes.gif
Nepikta aš baba .
O kuris tas mano postas baisus ?
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 07 28, 11:03)
... su puslapio tampymu...



jei žmogus telefone rašo, tai net neįtaria, kad tas puslapis taip išsitampo.

Ko čia taip ta sena versija stringa? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 28 liepos 2023 - 10:30
Pagalvojus ,ko as bijau tai tavo postas apie mezgejus nusikaltelius igauna prasme. biggrin.gif
Man patinka ,kai jaunesnio mokyklinio amziaus vaikai gerbia suaugusius.Tavo juokas is situacijos ,rodo ,kad tau nerupi subordinacija pagal amziu.
Nu zodziu ,siaubas.
https://www.bgonair....OeMaimUmTKltgIo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 28 liepos 2023 - 10:36
QUOTE(Amadėja* @ 2023 07 28, 11:03)
Nežinau net ką pasakoti smile.gif</p><p>Nuo vasaros name gyvenam: aš, vyras, 2 vaikai ir 4 maži paukštukai (aj, jau +5mažiai rytais triukšmą kelia). Kieme šiltnamis, kelios lysvės ir pieva su keletu medelių.
</p><p>Amžius 40+</p><p>Ką dar? 🙃</p>


Miesto norėjau klaust, bet taip suprantu, kad aš čia nebe vienintelė vilnietė smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 28, 11:31)
Pagalvojus ,ko as bijau tai tavo postas apie mezgejus nusikaltelius igauna prasme. biggrin.gif
Man patinka ,kai jaunesnio mokyklinio amziaus vaikai gerbia suaugusius.Tavo juokas is situacijos ,rodo ,kad tau nerupi subordinacija pagal amziu.
Nu zodziu ,siaubas.

Na mergaitė mandagi buvo , tikriausiai sakė mano MB Jūs . Netujino ... bet sitacija tikrai komiška buvo .

Amadėja* kodėl į mūsų grupę atėjai ? Kokiose grupėse dar dalyvauji ? Kuriam Lietuvos krašte gyveni ? Jauna Tu. Mes beveik visos vyresnės.
Atsakyti

Aš kėliau gėlių foto naujoj versijoj iš telefono. Ištampė puslapį taip pat? Man rodė telefone viską gerai 😔

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 28, 11:36)
<p>Aš kėliau gėlių foto naujoj versijoj iš telefono. Ištampė puslapį taip pat? Man rodė telefone viską gerai 😔</p>


nepamenu )))
o kaip tu kėlei? Per part.lt ar prisegei failus? Nes prisegant bent aš neradau kaip foto sumažinti.
Atsakyti

Aj.... 😊

Nežinau net ką pasakoti :)

Nuo vasaros name gyvenam: aš, vyras, 2 vaikai ir 4 maži paukštukai (aj, jau +5mažiai rytais triukšmą kelia). Kieme šiltnamis, kelios lysvės ir pieva su keletu medelių.

Amžius 40+

Ką dar? 🙃

Kokius paukščius augini?

Po sito dusios posto ,as jos dar labiau bijau.Per jus as sociofobija isivarysiu biggrin.gif

Man tai priminė vieną seną narę 😁, toks dejavu, bet neeskaluosiu geriau to, neverta 

Aš kėliau gėlių foto naujoj versijoj iš telefono. Ištampė puslapį taip pat? Man rodė telefone viską gerai 😔

Niekad telefone neistampo foto. Tad jei kada mano kokia didelė isikels, persiprašau, negaliu to žinot, nes sm naudoju tik telefonu 

Atsakyti
Visoms ir visiems Aciu nuo jų draugu ir nuo žmonos Gretos. Tikiu Mindaugas irgi pasakys pats.
Atsakyti

nepamenu )))
o kaip tu kėlei? Per part.lt ar prisegei failus? Nes prisegant bent aš neradau kaip foto sumažinti.

Pas mane prisegant telefonas prašo pasirinkt, kokio dydžio kelt - large, medium, minimum. Tai renkuosi medium🤔. 

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 07 28, 10:46)
Dėkui visoms už palaikymą  4u.gif Be galo sunkus sprendimas ir apsisprendimas.


Taip norėtųsi daugiau ko paklausti, bet net nežinau, ar norėsi atsakinėti. Tai kai sugalvosi, papasakok pati, kaip sekasi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 28, 11:48)
Pas mane prisegant telefonas prašo pasirinkt, kokio dydžio kelt - large, medium, minimum. Tai renkuosi medium🤔. 


tai va tavo ir nebūna ištampytos, kiek pamenu smile.gif užtat ir įdomu buvo, kaip tu darai smile.gif
Pabandžiau dabar, man neduoda rinktis dydžio.. nu pliatstva kokia tai.
Atsakyti
Pou Tavo tiek labai neištampė.
Man iš viso keliant iš telefono reikia nusiųsti į MS , paskui parsisiųsti ir tada tik leidžia prisegti , kitaip per didelės. PSL senoj versijoj ištampo kažkiek , bet ne tai baisiai kaip pati matau . Ir senoj versijoj rodo tik vieną nuotrauką, nors naujoj 3 prisegtos.
Atsakyti