Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos,

Vakar ieškojo įrangos gabenimui, ačiū die rado, įranga ecmo, per vargus rado. Prasidėjo mikro kraujavimas plaučiuose. Šiandiena transportuoja į Džakardą, kas tikrai džiugu. Labai ir net labai trūksta pinigų verysad.gif. Įkūrė fondą paramos htpp://mbfondas.lt , dar per contribee.com Mindaugui platforma renkama. Šiandiena labai svarbu, kad išgyventų skrydį ir kelionę iki lėktuvo. Šiuo metu kiek žinau jau kelyje 3 valandos kelio.
Tiek žinių.

https://www.lrytas.l...laukia-27831294

O dėl pandemijos padarinių buvau teisi, kaip pradėjo pinigus spausdinti...dabar riekia atsiimti ir atsiima per palūkanas...ir dar ne galas ... Bet va kur bėda lobo tai ne tie kurie dabar turi atidavinėti...et...
Dusia ir filmas yra pastatytas Shogun senas labai, berods mini serialas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 28 liepos 2023 - 08:13
Muka dėkui kad daliniesi 4u.gif
Tikėkimės geriausio wub.gif

O sūnums patarkim - imk žmoną protingą, pats penkių kampų nesužiūrėsi .

Mukut, Shogun serijalas man pasirodė suholivudintas, visi nepatiko . Pabaiga ne pagal knygą ...

Atsakyti

Šiogūną skaičiau baisingai seniai.  Ir laabai patiko  :wub:   Bet faktas, kad kultūros kardinaliai skirtingos ir mums net suprasti juos nėr paprasta.

Serialo nemačiau :) retai kada noriu pažiūrėti gerų knygų ekranizacijas. Nors kai kada išties pasiseka puikiai perkelti į ekraną.


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 28 liepos 2023 - 09:09
QUOTE(ate42 @ 2023 07 27, 22:13)
Oi, o kas gi čia pas mus nepasibeldęs, neatsiklausęs, neprisistatęs atėjo?
Nagi nagi, kas gi čia? Gal pradžiai prisistatom, atsiklausiam. Papasakojam apie save.  bigsmile.gif


šiaip tai tikrai. Gražu būtų ir pasisveikinti, ir prisistatyti.
Atsakyti
Dėkui visoms už palaikymą 4u.gif Be galo sunkus sprendimas ir apsisprendimas. Vien dėl savo amžiaus.

"Koks ilgas kelias nuo A(š) iki Ž(mogaus). J. Marcinkevičius"



QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 28, 08:07)
Turi ateiti sunkūs laikai , kad užaugtų stiprūs žmonės.


Būtent. Atsisijotų ištižėliai, subinrankiai ir kt nevykėliai.
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2023 07 28, 10:28)
šiaip tai tikrai. Gražu būtų ir pasisveikinti, ir prisistatyti.

Taip. Buvau net suabejojusi ar į savo temą įkritau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 28 liepos 2023 - 09:47
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 28, 06:07)
Labas rytas,
Ingrida kaip mama?
Muka , kaip reikalai Indonezijoje ? Kai turi tokio amžiau vaikų mėgstančių keliauti tai labai rūpi.

O šiaip tai ne tikėjimo pamokos temoje vedamos . Nelyginkite rytų su vakarais ...
Kinijoje nei žmogus, nei šimtmetis nieko nereiškia. Truputi istorijos pasiskaitykit ... Ir koks milijonas uždarytų žmonių kelis mėnesius ne kažką pablogina situaciją ekonomikoj . Ne taip ten viskas vyksta. Be to per 3 metus karantino labai daug žmonių dirba nuotoliu.
Tikėti reikia dievu . Arba netikėti . Ir čia sąvoka tikėjimas turėtu pasibaigti .
Mokslas tyrinėja nes nežino. Reikia studijuoti , jei galvoje turi košės. O ne juo tikėti .
Faktus reikia tikrinti, lyginti ... O ne tikėti .
Daktarais galima pasitikėti arba nepasitikėti .
Nevykim dievo į medį naudodami tikėjimo žodi. Tikiu tik gėrio ( dievo )  pergale prieš blogį netgi tamsiausią naktį ... Žmogus gali norėti , planuoti, veikti - bet galutinis žodis ne jo.
Turi ateiti sunkūs laikai , kad užaugtų stiprūs žmonės.


Yra labai graži knyga apie Japoniją : Šiogūnas. Rekomenduoju, jei neskaitėte . Labai labai patiko... Kažkas iš  vaikų buvo  partempęs iš bibliotekos. Praryjau nekramčiusi .



Labas rytas,

pasirasau 150% po parausvintais sakiniais.As tik nemoku taip parasyt. ax.gif Nuo pat pradziu tos beleberdos viska tyrinejau pati,ieskojau grupiu,video,kalbejau su tais,su kuriais buvo ymanoma kalbet ne issprogusiu is baimes akiu,kol susigaudziau situacijoj.Bandziau paaiskint zmonem,ka supratau,bet arba nemokejau to padaryt arba zmones nenorejo klausyt.
Visur pasitikiu Dievu,bet ne religija.Dievu,kaip kureju,kaip gerio ,meiles,mokslo virsune,bet ne tai ka sako mokslininkai,kurie uz pinigus gali sakyt ka lieps,ne kunigais,kurie vykdys politiku uzsakymus.Neziuriu TV ziniu,jokiu,seku teiteryje man patinkancius zmones,telegrame turiu daug grupiu,kurias skaitau.Nerasau,arba rasau retai,man uztenka paskaityt,kad susigaudyciau esamoje erdveje.Sakot ,ai cia tos konspiracijos teorijos biggrin.gif biggrin.gif kiek seku,visos konspiracines teorijos issipilde arba pakeliui i issipildyma.Tik reikia ne tiket mokslu,o ji studijuot paciom,tada bus lengviau susigaudyt.Senojo pasaulio,santvarkos,nebera,arba like dar jos likuciai,kurie tuoj isnyks.Nebeturekit iliuziju senam pasauliui,ekonomikai,viskas eina i destrukcija.Ti sugriovus sena pasauli iki pamatu,bus galima statyt nauja,o tada bus matyt kas nugales,baltos jegos,gerio ,proto jegos ar amzina tamsa.Kol kas tiek.G.Landsbergis viska isaiskino universiteto(atrodo)studentams viename susitikime,ir kai dabar esu tiek visko isityrinejus,tai taip aiskiai supranti,ka jis tada norejo pasakyt.Ne visai tiesiogiai,bet gaires buvo nurodytos,kur eis pasaulis.

QUOTE(Muka @ 2023 07 28, 06:45)
Labos,

Vakar ieškojo įrangos gabenimui, ačiū die rado, įranga ecmo, per vargus rado. Prasidėjo mikro kraujavimas plaučiuose. Šiandiena transportuoja į Džakardą, kas tikrai džiugu. Labai ir net labai trūksta pinigų verysad.gif. Įkūrė fondą paramos htpp://mbfondas.lt , dar per contribee.com Mindaugui platforma renkama. Šiandiena labai svarbu, kad išgyventų skrydį ir kelionę iki lėktuvo. Šiuo metu kiek žinau jau kelyje 3 valandos kelio.
Tiek žinių.

https://www.lrytas.l...laukia-27831294

O dėl pandemijos padarinių buvau teisi, kaip pradėjo pinigus spausdinti...dabar riekia atsiimti ir atsiima per palūkanas...ir dar ne galas ... Bet va kur bėda lobo tai ne tie kurie dabar turi atidavinėti...et...
Dusia ir filmas yra pastatytas Shogun senas labai, berods mini serialas.


Muka,jei UK medis nei is sio,nei is to,be to nukentejusio isikisimo,uzgriutu ant zmogaus,municipalitetas dengtu visas gydymo islaidas ir dar gautu didziule kompensacija,neziurint ar jis apsidraudes ar ne.Gal lai pasidomi draugai Indonezijos istatymais.
Man neatidaro nuorodos i fonda,raso,kad nerasta,o per contribee.com nemoku reik eit pasiziuret.Duok geras nuorodas,paplatinsiu per savo grupes.
Atsakyti
Kriscionybe beigi komunistu partija beigi mano gimines ir kaimo talibanas,pareiske ,kad vaikai yra baisi kalte.1990 musu dievo metais,europos vidury,jau kompiuteri buvo zmones mate.Tai ir ispirkinejau savo kalte.Tiesa viena giminaite visgi uzsimine,kad auginti zmogu pats sunkiausias darbas.Ji pati palaidojo tris savo vaikus.
O kai kazkieno kalte isperka kita,tai didziule pagarba ir susizavejimas .Zemai lenkiuosi Tau ex.
Bet Zmogus taip jau sutvertas,kad jis geriausiai jauciasi kai dalina save,kai rupinasi ,kai globoja.Tai yra zmogaus DNR ideginta.Pas kaika dar lazeris tai nuskaito ir atsitinka tokiu geru darbu ,kaip ex.

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 07 28, 08:46)
Dėkui visoms už palaikymą  4u.gif Be galo sunkus sprendimas ir apsisprendimas. Vien dėl savo amžiaus.

"Koks ilgas kelias nuo A(š) iki Ž(mogaus). J. Marcinkevičius"
Būtent. Atsisijotų ištižėliai, subinrankiai ir kt nevykėliai.
Papildyta:

Taip. Buvau net suabejojusi ar į savo temą įkritau.


Ex,amzius ne prie ko.Amzius branda tik padeda visame tame.Atsiranda kantrybe,meile mazam zmoguciui,o ne begimas,raktas ant kaklo ir per darbus jokios meiles nelieka vaikui.Dukra gimde vos ne 40,uzaugins,spes.Ji sugeba savo vaikui duot tiek,kiek nebutu galejus duot budama 20.Jos dukra ir masto kitaip ir savarankiskumas kitas.Viskas bus gerai,juk ne 60 esi?
Kokios nuostabios eiles J.Marcinkeviciaus,o velniai dabar kesinasi ir i jo zodi ir i jo asmeni.Kaip lengva uzkabint etikete ir paverst zmogu priesu.Ir kiek pritarianciu tam,baisu darosi.K.Sabaliauskaite esu skaiciusi jos knygas,visai lengvai skaitosi,kai kurios neblogos,bet jos poziuris i Marcinkeviciu mane uzmuse.Rusofobija visur.O kas rusofobai,kas negyveno brandziam amziuje prie sovietu,kuriem isplautos smegenys,kad visame kame rusai kalti.Baisu,kiek tokiu yra.
Del naujos nares isiverzimo i tema su puslapio tampymu ir jokiu prisistaytmu,atsiklausimu,likau apsalus.Jauna dar,pasitaisys. bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti

Oi, o kas gi čia pas mus nepasibeldęs, neatsiklausęs, neprisistatęs atėjo?
Nagi nagi, kas gi čia? Gal pradžiai prisistatom, atsiklausiam. Papasakojam apie save. bigsmile.gif

Aj.... 😊

Nežinau net ką pasakoti :)

Nuo vasaros name gyvenam: aš, vyras, 2 vaikai ir 4 maži paukštukai (aj, jau +5mažiai rytais triukšmą kelia). Kieme šiltnamis, kelios lysvės ir pieva su keletu medelių.

Amžius 40+

Ką dar? 🙃

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 28, 08:57)
Kriscionybe beigi komunistu partija beigi mano gimines ir kaimo talibanas,pareiske ,kad vaikai yra baisi kalte.1990 musu dievo metais,europos vidury,jau kompiuteri buvo zmones mate.Tai ir ispirkinejau savo kalte.Tiesa viena giminaite visgi uzsimine,kad auginti zmogu pats sunkiausias darbas.Ji pati palaidojo tris savo vaikus.
O kai kazkieno kalte isperka kita,tai didziule pagarba ir susizavejimas .Zemai lenkiuosi Tau ex.
Bet Zmogus taip jau sutvertas,kad jis geriausiai jauciasi kai dalina save,kai rupinasi ,kai globoja.Tai yra zmogaus DNR ideginta.Pas kaika dar lazeris tai nuskaito ir atsitinka tokiu geru darbu ,kaip ex.

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dėl JM kūrybos mačiau feministės piktinasi Grybų karu . Tuoj kazlėkus uždraus .

J. Marcinkevičius apie moteris: “-Neklausyk, bičiuli mano! Ką tos bobos beišmano! “.
1958 Grybų karas.


O galvojau durniau nebūna. Ateis laikas ir uždraus.

Vakaryštės diskusijos man patiko pabaiga. Tikiu, ai netikiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kažkada , kai vaikai buvo nedideli šventėme draugų vaikų gimtadienį karstyklių parke ... Ir buvo tokia padūkusi mergica - kuri ir nori ir bijo . Mano MB su instruktoriumi bando jai padėti - nukelti ar padėti pereiti karstyklėm... O ji nei pirmyn nei atgal. MB sako - kažką daryk ... O ji taip gražiai moteriškai , o tu mane įtikink. Galvojau apsi**** iš juoko ... Jaunesnio mokyklinio amžiaus , bet taip moteriška. Tai vakar prisiminiau biggrin.gif

Ex stipri tu moteris 4u.gif Sėkmės Tavo pasirinkimuose wub.gif

Luety aš tau į FB atsiusiu nuorodą.
Vaikas sakė nepažįsta , bet jo draugai ir pažįstami kas šiuo metu ten atostogauja važiavo kraujo duoti . Puikus jaunimas, patriotiški , kad ir nepažįsta tiesiogiai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 28 liepos 2023 - 10:22
Po sito dusios posto ,as jos dar labiau bijau.Per jus as sociofobija isivarysiu biggrin.gif
Atsakyti