Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia, pagal mane tai net ir Kaune tų veido atpažinimo kamerų yra :) 

Atsakyti

Dusia, pagal mane tai net ir Kaune tų veido atpažinimo kamerų yra :)

O kas su jomis blogai? Juk jei nieko nusikalstamo nedarai, tai nėra ko jų bijoti 

Atsakyti
Jau aisku ,kad dabartine administravimo sistema numire.
Todel ir ieskoma iseiciu,todel svarbu idejos pateikimas biggrin.gif
Va Luety baisu ,nes prie stalino buvo daugiau laisves ir demokratijos.Giliame sovietmetyje isvis hibridinis rojus.Jo jo,saintlina,tavo kolege gavo buta su infrastruktura, o tevai i amerika isvaziavo ,muilo nenupirke.Ir dabar deficitu yra,beje.Trasos,pesticidai ,vaistai.
Daugumai brandziu jaunu jaunuoliu,kuriems jau nieko nereikia,nei masinos,nei seimos ,nei darzo,nieko ,ko butinai reikejo musu kartai.Tai modernus kumetynai yra puikus sprendimas.O seniams ko bijot - kad senelynai bus nekonfortiski?

Atsakyti
Apie mezgėjas - Kaunas ir Šiauliai mezgė. Taigi kriminalas, mezgimo mašinas konfiskuoja , pačius į daboklę . Ne aš tai sugalvojau . Tai faktai .
Alta man nepatinka kumetynai , nei tarybiniai nei pagerinti.
Kameros veidų neatpažįsta , reikia centriuko . Kokį turi Lietuva mūsų policija nesako . Visus atpažįsta ar reikia užduoti konkretaus žmogaus paiešką?

Šaip tai kažkada žmonės tikėjo Jėzumi. Dabar tiki Didžiuoju broliu . Patogi pozicija .

Kaip veikia visa sekimo sistema jei kam įdomu nuvažiuokite į Kiniją. MB buvo prieš 5 ar 6 metus , tai dar nebuvo tokio sekimo . O kolega lankėsi prieš pat korona tai labai pažengę . Jei kažkas galvoja , kad yra baudos ar dar kažkas - ne , tiesiog ištrina žmogų iš sistemos . Negali prasižengti. Nor ir ten visada gali gyventi iš molio drėbtoj trobelėj ir niekam nebūti įdomus.
Atsakyti

Apie mezgėjas - Kaunas ir Šiauliai mezgė. Taigi kriminalas, mezgimo mašinas konfiskuoja , pačius į daboklę . Ne aš tai sugalvojau . Tai faktai .
Alta man nepatinka kumetynai , nei tarybiniai nei pagerinti.
Kameros veidų neatpažįsta , reikia centriuko . Kokį turi Lietuva mūsų policija nesako . Visus atpažįsta ar reikia užduoti konkretaus žmogaus paiešką?

Šaip tai kažkada žmonės tikėjo Jėzumi. Dabar tiki Didžiuoju broliu . Patogi pozicija .

Kaip veikia visa sekimo sistema jei kam įdomu nuvažiuokite į Kiniją. MB buvo prieš 5 ar 6 metus , tai dar nebuvo tokio sekimo . O kolega lankėsi prieš pat korona tai labai pažengę . Jei kažkas galvoja , kad yra baudos ar dar kažkas - ne , tiesiog ištrina žmogų iš sistemos . Negali prasižengti. Nor ir ten visada gali gyventi iš molio drėbtoj trobelėj ir niekam nebūti įdomus.

Ir už ką pvz jie ištrina iš sistemos?

Atsakyti

Ir už ką pvz jie ištrina iš sistemos?

Ojezau. Čia gi tos žymiosios sąmokslų teorijos 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 27, 18:21)
Ir už ką pvz jie ištrina iš sistemos?</p>

Na pvz buvo vieno vaiko sistema pas juos. Jei pasigimdai antrą - negausi nei darbo,nei kredito, nei būsto nuomos. Viskas , nebėra sistemoje , kur nueisi tu raudonas... MB užklausė kažkada. Senai čia buvo, pirma jo komandiruotė į Kinija, gal 9-8 metai atgal. Dar nebuvo didžiojo brolio sekimo teorija plačiai paplitus . Mes nesupratom kaip tai veikia. Dabar aišku.
Vasara prieš korona buvo kolega komandiruotėje tai pasakojo, kad nuskridusi į Kinija instaliuoja programėlę į telefoną, nufotkina tave ir visur kameros , kameros , kameros su veidų atpažinimo centriuku . Aiškina , kad dėl tavo paties saugumo. Dabar dar pažengė manyčiau per tuos 3 metus.
MB partneris , kinas, su kuriuo jis dirba šį pavasarį pasiguodė, kad 56 dienas iš buto nebuvo išėjęs . Nes uždarė. Laiptines užvirino ar ką ten padarė ... Nelabai jie kalba apie tai . Kokie nusižengimai nežinau, nesidomėjau , nesigilinau į jų kreditų sitemas ... nesu tų kraštų fanė , nei labai noriu ten apsilankyti . Jei jau MB, kurs be uoslės dvi dienas dėl kvapo negalėjo nieko valgyti , tai kas būtų man jautrianosiai ax.gif ?
Nei aš kažkuo tikiu , nei kažką noriu įtikinti. Tik dėlioju puzles ir nuotrupu. Meluoja abi pusės. Skaldyk ir valdyk tongue.gif
Atsakyti
Paskaitom , ką rašo :

https://www.diena.lt...-sistema-901097

https://www.lrytas.l...a-balus-8184018

Ir prašom manęs nekaltinti sąmokslo teorijomis.
Kinai nemąsto taip kaip europiečiai .


Atsakyti

Paskaitom , ką rašo :

https://www.diena.lt...-sistema-901097

https://www.lrytas.l...a-balus-8184018

Ir prašom manęs nekaltinti sąmokslo teorijomis.
Kinai nemąsto taip kaip europiečiai .

Na, ten kiek kitas pasaulis...

Sąmokslo teorijomis aš vadinu, kai teigiama, kad taip bus visur su laiku.

Manau artimoj ateity nebus...

Atsakyti
Aisku kad nebus.Jau yra.
Ir kas keisciausia ,Izraelis ir lenkija ,bent lenkai teigia ,kad tikrai ,kad lenkija neisives DCCB.
O tai kaip dabar bus su karo vanagu projektu trecioji abieju tautu respublika su ukraina ,na su baltarusija pravalas istiko,kiba ir pravalas?
Atsakyti

Aisku kad nebus.Jau yra.
Ir kas keisciausia ,Izraelis ir lenkija ,bent lenkai teigia ,kad tikrai ,kad lenkija neisives DCCB.
O tai kaip dabar bus su karo vanagu projektu trecioji abieju tautu respublika su ukraina ,na su baltarusija pravalas istiko,kiba ir pravalas?

Kažkiek yra, bet nėra tokios kontrolės kaip Kinijoj. Ir, manau, kad nebus....bent tikiuosi :)

Atsakyti

Aisku kad nebus.Jau yra.
Ir kas keisciausia ,Izraelis ir lenkija ,bent lenkai teigia ,kad tikrai ,kad lenkija neisives DCCB.
O tai kaip dabar bus su karo vanagu projektu trecioji abieju tautu respublika su ukraina ,na su baltarusija pravalas istiko,kiba ir pravalas?

Kažkiek yra, bet nėra tokios kontrolės kaip Kinijoj. Ir, manau, kad nebus....bent tikiuosi :)

Atsakyti