Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety - vienas klausimas - ar prievara į tokius miestus sutempia? Taigi gali susirinti manatkes ir dingti iš tokio miesto ? Vienišam , nevairuojančiam žmogui , kuris turi mažai pajamų , nemėgsta keliauti, o dievina ramybę - tobulas gyvenimas tokiam mieste .
  Tai senais tarybiniais laikais kažkas panašaus gi buvo kiekvienam didesnio miesto mikrorajone. Poliklinika, kinoteatras, taisykla kokia nors, kirpykla, taupkasė, poliklinika,.parduotuvė. Kad viskas būtų vietoj ir nereiktų toli važiuot. Nieko čia naujo išvis nematau. Ir tikrai, mano kolegė vyresnio amžiaus ir pasakojo, kaip džiaugėsi kai gavo butą name, šalia kurio ir parduotuvė, ir poliklinika, ir viskas vietoj. Bet tai ką čia toli žiūrėt. Mano pačios vaikas gyvena centre ir niekur nežada iš jo krutėt. Nes jam nereikia daržo/sodo/miško. Jam viskas ranka pasiekiama šalia namų.  O kad kas uždarytus kur laikytų, išskyrus kokias religines komunas, nesu girdėjus. Na, atmetus pandemijos laiką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 27 liepos 2023 - 12:58
Isivaizduok,nusipirkai nama ten,moki paskola ir uzdaro tavo kvartala i 15 min.kelio atstumu aplin tavo kvartala.Masina tau nereikalinga,laikyt prie namu negali,nes niekur nevaziuoji tokiu atstumu,toliau isvaziuot negali,barjerai.Ima ateit baudos,kad laikai nereikalinga masina prie namu.Jos niekas neperka,visas miestas taip veikia.Gali isvezt i siukslyna-gaila.Turi vilciu,kad pasikeis viskas.O tu dar kazko tikiesi,nenori jos parduot.Iseit is savo kvartalo negali be leidimo.Leidimai riboti metams kazkoks kiekis.Menkiausias tavo judejimas sekamas kameromis.As nematau jokio gerio tame.
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2023 07 27, 11:57)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73090942" data-time="1690454102"> Luety - vienas klausimas - ar prievara į tokius miestus sutempia? Taigi gali susirinti manatkes ir dingti iš tokio miesto ? Vienišam , nevairuojančiam žmogui , kuris turi mažai pajamų , nemėgsta keliauti, o dievina ramybę - tobulas gyvenimas tokiam mieste . </blockquote>   Tai senais tarybiniais laikais kažkas panašaus gi buvo kiekvienam didesnio miesto mikrorajone. Poliklinika, kinoteatras, taisykla kokia nors, kirpykla, taupkasė, poliklinika,.parduotuvė. Kad viskas būtų vietoj ir nereiktų toli važiuot. Nieko čia naujo išvis nematau. Ir tikrai, mano kolegė vyresnio amžiaus ir pasakojo, kaip džiaugėsi kai gavo butą name, šalia kurio ir parduotuvė, ir poliklinika, ir viskas vietoj. Bet tai ką čia toli žiūrėt. Mano pačios vaikas gyvena centre ir niekur nežada iš jo krutėt. Nes jam nereikia daržo/sodo/miško. Jam viskas ranka pasiekiama šalia namų.  O kad kas uždarytus kur laikytų, išskyrus kokias religines komunas, nesu girdėjus. Na, atmetus pandemijos laiką.

Nelygink net,tai nesulyginama.Sovietu laikais negalejai isvaziuot eilinis zmogelis tik i uzsieny,bet galejai laisvai judet kur nori,keliaut po visa sovietu sajunga.Didziulis skirtumas.
Atsakyti

Isivaizduok,nusipirkai nama ten,moki paskola ir uzdaro tavo kvartala i 15 min.kelio atstumu aplin tavo kvartala.Masina tau nereikalinga,laikyt prie namu negali,nes niekur nevaziuoji tokiu atstumu,toliau isvaziuot negali,barjerai.
Papildyta:
Nelygink net,tai nesulyginama.Sovietu laikais negalejai isvaziuot eilinis zmogelis tik i uzsieny,bet galejai laisvai judet kur nori,keliaut po visa sovietu sajunga.Didziulis skirtumas.

 Na, netikiu, kad uždaryti visi be teisės išvykti. Netikiu, ir viskas. Čia kaip kokiam fantastiniam filme apie eksperimentus ar apie kokį karinį uždarą miestuką.

Kodėl nesulyginama? Tsrs buvo viena šalis, todėl judėt po ją galima buvo lygiai taip pat kaip ir dabar bet kokios šalies viduje. Didžiulis skirtumas būtent todėl, kad dabar gali išvykt kur nori. 

Atsakyti

Ingrida, patikrinkit mamą dėl erkių platinamų ligų.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 27, 12:57)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73090942" data-time="1690454102"> Luety - vienas klausimas - ar prievara į tokius miestus sutempia? Taigi gali susirinti manatkes ir dingti iš tokio miesto ? Vienišam , nevairuojančiam žmogui , kuris turi mažai pajamų , nemėgsta keliauti, o dievina ramybę - tobulas gyvenimas tokiam mieste . </blockquote>   Tai senais tarybiniais laikais kažkas panašaus gi buvo kiekvienam didesnio miesto mikrorajone. Poliklinika, kinoteatras, taisykla kokia nors, kirpykla, taupkasė, poliklinika,.parduotuvė. Kad viskas būtų vietoj ir nereiktų toli važiuot. Nieko čia naujo išvis nematau. Ir tikrai, mano kolegė vyresnio amžiaus ir pasakojo, kaip džiaugėsi kai gavo butą name, šalia kurio ir parduotuvė, ir poliklinika, ir viskas vietoj. Bet tai ką čia toli žiūrėt. Mano pačios vaikas gyvena centre ir niekur nežada iš jo krutėt. Nes jam nereikia daržo/sodo/miško. Jam viskas ranka pasiekiama šalia namų.  O kad kas uždarytus kur laikytų, išskyrus kokias religines komunas, nesu girdėjus. Na, atmetus pandemijos laiką.

Tai zinokit ir tarybiniam uky ,buvo taupkase,poliklinika su dantiste ,pastas ,kur buvo galima 9 .15 respublika atsiimti ir eit i kavine jos skaityt ,na gerai kavine gal per skambiai,valgykla,parduotuve,pirtis su kabaku,buitinis aptarnavimas su siuveja ir kirpeja,baznycios ir kontora ,bei zampolitas ,kuris rupinosi visu gerove.Blyn kiek infrastrukturos biggrin.gif
Atsakyti
Luety , manyčiau, kad viskas vyks kitaip ... Pirmiausia sukurs darbo vietas 15 min atstumu . Na ką uždarys žmonės , kad jie negalėtų pasiekti darbo ? Univero ar kt ?
Kaip tai padaryti - tiems kad nebegali pasiekti darbo mokėti pašalpas ? PVZ mano vaikas gyvena Žirmūnuose, jo darbas miesto pakraštyje link Kauno .
Mano manymu tobula hipsteriams. Programeriams . Ir visokiems socialiai remtiniems žmonėms...
Kiek aš domėjausi ne nuosavų namų kvartalas turi būti , o daugiabučiai . Didelė koncentracija žmonių.
Nors man kaimietei tai nesuprasti visų peripetijų.
Sekimo kamerų Europoje mažai. Ne Kinija , ne Maskva ar Piteris ... Gal aš klystu , bet Europoje veidų atpažinimo kameros yra uždraustos ?
O šiap Kaune aš taip ir gyvenu - maisto prekiu parduotuvės dvi už 5 min, kokios 4 už 10 min. Poliklinika 15 min, darbas 2 km smile.gif Iki Megos kokie 3 km .
Į maisto prekių parduotuves retai važiuoju mašina ... Kai vaikai gyveno taip , sunku nešti . Dabar pasivaikštau vis šioks toks judesys tongue.gif Kiek to maisto dviems žmonėms reikia .
Tarybų laikais irgi ne visi mašinas turėjo , ne Amerika pas mus buvo . Na nebent vogei , mezgei ar dar kažką nelegalaus darei , galėjai Rygos turguje nusiprikti brangiai seną žigulį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 27 liepos 2023 - 14:06
Man atrodo ,kad nieko cia ypatingo ir nieko nuostabaus.Tesiog visuomenes vystymosi ciklai.
Papildyta:
Man atrodo ,kad nieko cia ypatingo ir nieko nuostabaus.Tesiog visuomenes vystymosi ciklai.
O Dusia ,kas tas darbo vietas sukurs? Valdzia? Sveiki sugrize - pro letariato diktatura
Bet tai geri laikai buvo - tesiog nusikalteliu rojus - vogti,kombinuoti ,viska nelegaliai - naminiai distiliatai ,naminiai a klases narkotikai ,ai visai pamirsau ir kriminaliniu autoritetu svajone mezgimas.Geras postas dusia. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 27 liepos 2023 - 14:33
PS apie UK .
Toje mokykloje UK, kur mokėsi mano vaikas visi važinėjo dviriačiais arba vaikščiojo pėščiomis. Tiek studentai , tiek dėstytojai . Nes nenumatyta parkavimo vietų buvo kai statė . Tiesiog taip visi gyvena ir niekas nesiskundžia . Oksfordas biški senesnis ?
Atsakyti
AA visas darbo vietas sukurti gali ES projektų pinigai. Gamyklėje, kumetynas, ir savivaldybės infostruktūra... Tik paleisti reikia fondus.




Atsakyti

Isivaizduok,nusipirkai nama ten,moki paskola ir uzdaro tavo kvartala i 15 min.kelio atstumu aplin tavo kvartala.Masina tau nereikalinga,laikyt prie namu negali,nes niekur nevaziuoji tokiu atstumu,toliau isvaziuot negali,barjerai.Ima ateit baudos,kad laikai nereikalinga masina prie namu.Jos niekas neperka,visas miestas taip veikia.Gali isvezt i siukslyna-gaila.Turi vilciu,kad pasikeis viskas.O tu dar kazko tikiesi,nenori jos parduot.Iseit is savo kvartalo negali be leidimo.Leidimai riboti metams kazkoks kiekis.Menkiausias tavo judejimas sekamas kameromis.As nematau jokio gerio tame.
Papildyta:
Nelygink net,tai nesulyginama.Sovietu laikais negalejai isvaziuot eilinis zmogelis tik i uzsieny,bet galejai laisvai judet kur nori,keliaut po visa sovietu sajunga.Didziulis skirtumas.

Bet o kas čia sugalvojo, kad negalės išeiti iš kvartalo be leidimo? Sąmokslo teorijų kūrėjai? Nes nu negali taip būti kad laisvose šalyse bus uždraustas žmonių judėjimas. Nelogiška. Dėl savų mašinų tai irgi juk būtų sprendimai. Pvz parkingai kažkur prie kvartalo. Ar leidžiama naudot elektromobilius. Pagaliau viešasis kažkoks transportas. O pačiam kvartale tai nereikia gi nieko jei 15 min atstumas pėsčiom visur. Iš principo yra gerai juk kad nėra mašinų gyvenamoj zonoj , taip ir švariai ir saugiau.

Atsakyti

AA visas darbo vietas sukurti gali ES projektų pinigai. Gamyklėje, kumetynas, ir savivaldybės infostruktūra... Tik paleisti reikia fondus.
Tai padarys ekonomines lengvatas verslui ir prikurs žmonės patys tų darbo vietų 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 27 liepos 2023 - 15:24
Tada man geriau sovietine kriminaline infra ir ultra strukturos su mezgejais ,kaip nusikaltimu korifejais priesaky.Pati irasei tuos mezgejus i nusikalteliu sarasa. biggrin.gif Kazkaip tas tavo kumetynas vergove kvepia.
Atsakyti