Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kas žinot koks psl normaliai veikia, kur galima paveikslėlius dėt?  :unsure:

 

Part.lt grybauja

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 27 liepos 2023 - 07:13
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien kibirą pomidorų išvešiu pažystamai į turgų.Vaikai negrįžta konservuoti dar spėsiu.Tikrai nebe auginsiu daigų,nusiperki įviariausių.Kokie geltoni skanūs ir maži ir dideli,oranžiniai,juodi wub.gif wub.gif Yra specų kas užaugina. ax.gif
Nemoku agurkų auginti.Na neužauga jų kibirais,kažkiek.Tris suvalgė šiltnamyje miltligė.Turime agurkų,tiek,kad pavalgyti,vaikams dar šiek tiek. ax.gif
Ex 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labos ,
Tik agurkų paraugiau žiemai ir viskas . Marinuotų dar yra. Be to ne agurkų metai pas mane. Naktys šaltos, vakarais bliuzono reikia. MB pas mane agurkinis , valgo kibirais biggrin.gif O aš pati labai myliu 3 dienų raugintus agurkus.
Ingrida, aš per tiek metų irgi atsirinkus pomidorų veisles kurie man skanūs ir hibridus kurie gerai dera ... Pomidorai su pavadinimais pas mane šiltanmyje smile.gif
15 min miestai - tai miestai kur viskas pasiekiama per 15 min . Nereikia automobilio. Tobuli gyventi šiuolaikiniams programeriams smile.gif
https://www.lrytas.l...ilnius-24736060
Neteko lankytis tokiuose smile.gif Bet nemanau , kad per prievarta juose kažką laiko ax.gif
Mano nuomonė tokia, kad nemokamas sūris būna tik pelėkautuose. Susiviliosi pats kaltas...
AA kritinis ir sveikas mąstymas man biški skiriasi . Sveikas kuris leis išgyventi Tavo rūšiai , Tavo tautai ... Kritinis , kai viską kritikuoji , ale vis tiek gyveni +- pagal normas . Kaip aš pvz biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ex wub.gif
Niekada nebūčiau išrišusi . Sėkmės ir kantrybės 4u.gif

Muka , kokios žinios iš Indonezijos ? Kaip buvo niekada nebebus , bet viltis miršta paskutinė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 27 liepos 2023 - 09:17
QUOTE(IngridaB @ 2023 07 27, 06:20)

Labas rytas.
Šiandien kibirą pomidorų išvešiu pažystamai į turgų.Vaikai negrįžta konservuoti dar spėsiu.Tikrai nebe auginsiu daigų,nusiperki įviariausių.Kokie geltoni skanūs ir maži ir dideli,oranžiniai,juodi  Yra specų kas užaugina.
Nemoku agurkų auginti.Na neužauga jų kibirais,kažkiek.Tris suvalgė šiltnamyje miltligė.Turime agurkų,tiek,kad pavalgyti,vaikams dar šiek tiek.
Ex 

Labas rytas,

o man smagu paciai daigu issiaugint,man anksti pavasari tai kazkokia terapija,tai palengvina pavasario laukima.
Bet man nereikia ju daug,gal tame ir skirtumas.

QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 27, 08:16)
Labos ,
Tik agurkų paraugiau žiemai ir viskas . Marinuotų dar yra. Be to ne agurkų metai pas mane. Naktys šaltos, vakarais bliuzono reikia. MB pas mane agurkinis , valgo  kibirais  biggrin.gif  O aš pati labai myliu 3 dienų raugintus  agurkus.
Ingrida, aš per tiek metų irgi atsirinkus pomidorų veisles kurie man skanūs ir hibridus kurie gerai dera ...  Pomidorai su pavadinimais pas mane šiltanmyje smile.gif
15 min miestai - tai miestai kur viskas pasiekiama per 15 min . Nereikia automobilio. Tobuli gyventi šiuolaikiniams programeriams smile.gif
https://www.lrytas.l...ilnius-24736060
Neteko lankytis tokiuose smile.gif  Bet nemanau , kad per prievarta juose kažką laiko  ax.gif
Mano nuomonė tokia, kad nemokamas sūris būna tik pelėkautuose.  Susiviliosi pats kaltas...
AA kritinis ir sveikas mąstymas man biški skiriasi . Sveikas kuris leis išgyventi Tavo rūšiai , Tavo tautai ...  Kritinis , kai viską kritikuoji , ale vis tiek gyveni +- pagal normas . Kaip aš pvz biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Ex wub.gif
Niekada nebūčiau išrišusi . Sėkmės ir kantrybės  4u.gif

Muka , kokios žinios iš Indonezijos ?  Kaip buvo niekada nebebus , bet viltis miršta paskutinė  wub.gif


Nera taip grazu,kaip apraso tas 15 min, miestu koncepcijas medijos.Paryzius dar nera suskirstytas i 15 min.miestus,nes zmones juda laisvai po visa Paryziu ir i ji.Be to,gali isvaziuot is jo.Dalis skaitosi graziai,kaip masinu kamsciai ir t.t.Kodel nekuriamas tokios technologijos/judejimo priemones,kaip famtastiniuose filmuose,kad nebutu kamsciu,o norima uzdaryt zmones i dezutes?O dideiji galiunai pasaulio skraido vienas zmogus su komanda didziausiais boingais ir tersia ora,kur galetu skrist keleiviniu lektuvu biznio klase.
As tai matau daug kitaip,be to skaitau kitur apie tai is jau bandomu padaryt tai, teritoriju gyventoju.Jei jiems butu taip gera ten,kaip raso,jie nespardytu ribu,nepiketuotu ir nedarytu kitu akciju.
Bet cia tik man taip atrodo.
Ex,tu labai drasi moteris ,didziuojuosi tavimi.Sekmes visakeriopos,tau pasiseks,nes tu turi puiku prota ir gera sirdi. 4u.gif 4u.gif
AA,astrus protas,puiki nuovoka,niekada nebuciau supratus,nemoku tiek isijaust i rasomus postus.Tau irgi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 27, 11:16)
Labos ,

Muka , kokios žinios iš Indonezijos ?  Kaip buvo niekada nebebus , bet viltis miršta paskutinė  wub.gif

Kaupiasi plaučiuose karkalai, kol kas dirbtinoje komoje...
Ex žaviuosi tavimi 4u.gif stiprus apkabinimas, jeigu kokios pagalbos mirksiukas.gif
nebus agurkų, pomidorai dar tik nokti pradėjo. Bus tik kepti pomidorai su graikiniais riešutais, vo čia užskaitau 101 procentu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 07 27, 12:00)
Kaupiasi plaučiuose karkalai, kol kas dirbtinoje komoje...
Ex žaviuosi tavimi  4u.gif stiprus apkabinimas, jeigu kokios pagalbos  mirksiukas.gif
nebus agurkų, pomidorai dar tik nokti pradėjo. Bus tik kepti pomidorai su graikiniais riešutais, vo čia užskaitau 101 procentu  biggrin.gif


Stiprybės artimiesiems wub.gif

Muka , paršom receptą pomidorų su graikiškais.


Luety , taigi niekas prievarta į tokius miestus neuždaro kol kas Europoje.
Kinijoje taip.
Rusijos siekiamybė taip.
Bet ten kitas mentalitetas. Azijietiškas.
Uždarų miestų turėjom daug prie tarybų valdžios : Nida, Saarema, Liepoja ir tt. Ką pamenu ant greičio.
O kad neišknistų jaunimui proto tam reikalingi seneliai ir tėvai .


Atsakyti

Tokie miestai visai gera idėja norintiems gyvent mieste. Kvartalainsu visa infrastruktūra ir ribotu eismu juk ir saugu ir švaru ir patogu. 

Luety, o kodėl tu manai kad jie bus kažkaip uždaryti ir žmonės negalės iš jų išvykti? Juk čia ne kokia Šiaurės Korėja 😁

Atsakyti

Stiprybės artimiesiems wub.gif

Muka , paršom receptą pomidorų su graikiškais.


Luety , taigi niekas prievarta į tokius miestus neuždaro kol kas Europoje.
Kinijoje taip.
Rusijos siekiamybė taip.
Bet ten kitas mentalitetas. Azijietiškas.
Uždarų miestų turėjom daug prie tarybų valdžios : Nida, Saarema, Liepoja ir tt. Ką pamenu ant greičio.
O kad neišknistų jaunimui proto tam reikalingi seneliai ir tėvai .

Tarybų sąjungoje uždari miestai buvo ten, kur buvo kariniai poligonai, kur pasienis ar pan. Čia gi visai kas kita 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 27, 10:49)
<p>Tokie miestai visai gera idėja norintiems gyvent mieste. Kvartalainsu visa infrastruktūra ir ribotu eismu juk ir saugu ir švaru ir patogu. </p><p>Luety, o kodėl tu manai kad jie bus kažkaip uždaryti ir žmonės negalės iš jų išvykti? Juk čia ne kokia Šiaurės Korėja 😁</p>

As tik rasau,ka skaiciau anglu grupese,kur jau tai vyksta.Ir tai nera grazu.Daugiau nenoriu diskutuot,skiriasi musu matymo kampai.Kada nors veliau. 4u.gif 4u.gif
Radau labai grazias kojines,bet nerandu rasto.Autore vokiete ir jos schemos parasytos tik vokieciu kalba,o man norisi tokias nusimegzt.Gal kur uzmacius,Dusia toki rasta?
https://www.instagra.../lampionsocken/
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 27, 13:09)
Muka , paršom receptą pomidorų su graikiškais.

Na nieko įpatingo kepti pomidorai tik aš sublenderiuoju, pridedu iš akies sublenderiuotų graikinių riešutų vos pakaitinu iki užvirimo, kokios žolės inmetu sumaltos ir uždarau stiklainiuosna ir viskas labai skanu ar prie mėsos ar čilio troškiniui, ar pomidorinei sriubai, riešutas papildomos struktūros ir skonio duoda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 27 liepos 2023 - 12:23

As tik rasau,ka skaiciau anglu grupese,kur jau tai vyksta.Ir tai nera grazu.Daugiau nenoriu diskutuot,skiriasi musu matymo kampai.Kada nors veliau. 4u.gif4u.gif
Radau labai grazias kojines,bet nerandu rasto.Autore vokiete ir jos schemos parasytos tik vokieciu kalba,o man norisi tokias nusimegzt.Gal kur uzmacius,Dusia toki rasta?
https://www.instagra.../lampionsocken/

O kas ten jiems nėra gražu. Papasakok, juk tikrai įdomu padiskutuoti ne vien apie ūkį ir buitį 

Atsakyti
Mukute dėkui , reiks pabandyti 4u.gif

Luety - vienas klausimas - ar prievara į tokius miestus sutempia?
Taigi gali susirinti manatkes ir dingti iš tokio miesto ?
Vienišam , nevairuojančiam žmogui , kuris turi mažai pajamų , nemėgsta keliauti, o dievina ramybę - tobulas gyvenimas tokiam mieste .
Apie Tėvų - Vaikų santykius , lankymą, nenoriu plėstis ...
Kai gali - nenori , kai neleis užsimanysi tongue.gif
Mudvieju tėvai senai kitoj dimensijoj, visada du kartus metuose juos aplankom.
Nesvarbu ką propoguoja žiniasklaida...
Atsakyti