Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Alta, aš tik agurkus raugiu ir marinuoju kol kas. O vėliau pomidorus savo sultyse kišiu. Krapai ir svogūnlaiškiai užšaldyti. Šįmet daržas kelios lysvės tik. Liko juo pernai. Burokėlus auginu kas porą metų, tai šiems metams sriubai per akis, su paprika ir svogūnais taip pat užteks, kopūstų obuolių sultyse taip pat yra.

Šie metai skirti daugiau poilsiui ir inventorizacijai, kiek gi išties to daržo reik.

Sukišau kilą svogūnų sodinukų laiškams, ryt dar krapų pasėsiu. Kažkodėl man jų taip norisi. Tikriausiai kalio trūksta.

Gaila, kad obelys tuščios, šalna žiedus pakando.

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 26, 16:18)
Manau ,kad apsiemei globoti maza zmogu.Na speju.

Taip. Žinojau, kad suprasi.
Atsakyti

Ex, išties te Dievas globoja jus šitam kely. Pagarba.

Atsakyti

As tai bijau temos mergaiciu.
Kas yra sveikai mastantis? Gal kritiskai mastantis?O ko siemet nieks nieko apie jokius konservus nieko neraso? As cia viena stiklainius plaunu ir pomidorus pjaustau?

Pas mane dar tik tiek 😊

[URL=https://www.part.lt/perziura/24293f218ccf6a48f1a0994c25c664d7881.jpg]24293f218ccf6a48f1a0994c25c664d7881.jpg[/URL]

Atsakyti

Kokios čia visos paslaptingos😁. Sakot kažką ne iki galo. Ko bijot?

 Aha, tikrai. Pusę sakinio parašo, o toliau spėliokit. Ot gražu.

Atsakyti

O ko siemet nieks nieko apie jokius konservus nieko neraso? As cia viena stiklainius plaunu ir pomidorus pjaustau?

Mano pomidorai dar tik pradeda nokt :) Agurkus jau konservuoju po truputį. Praėjusį ketvirtadienį sumarinavau perteklių, ką į Vilnių parsivežus buvau ir nesuvalgėm - šešis litrinius stiklainiukus. Grįžtu po savaitgalio - nėr jau ))) vaikeliukas sulamošinęs. Ten net prasimarinuot turbūt nespėjo ))

Alta, kaip karščiausią dieną išgyvenot?

Atsakyti

Taip. Žinojau, kad suprasi.

Oho, šaunuolė. Kokio amžiaus vaikas?

Atsakyti

Taip. Žinojau, kad suprasi.

:wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Agurkus pasisodinau 4 šiltnamy ir 3 lauke  :) Tikrai teks konservuot kažkaip lapinius burokus, nes nesuvalgysim, auga.ksip pašėlę. Na, ir pomidorus... Dar gal kokią cukinijų mišrainę sumąstysiu. Nebent.

Pas mane 4 agurkai užaugo iš 6 daigų 😂. Visi dar mažiukai būdami nudžiuvo. Nieko gero šiemet iš mano daržo, tik cukinijos, is kurių nelabai sugalvoju ką veikt.

Nu gal šparagų dar bus, žydi gausiai 

Atsakyti

Pas mane 4 agurkai užaugo iš 6 daigų 😂. Visi dar mažiukai būdami nudžiuvo. Nieko gero šiemet iš mano daržo, tik cukinijos, is kurių nelabai sugalvoju ką veikt.

Nu gal šparagų dar bus, žydi gausiai 

Tai mėsos troškinį tiesiog su jaunom. 

Arba kept su svogūnais karštam garnyrui.

Su agurkais šiemet yra reikalų... 

Atsakyti

Tai mėsos troškinį tiesiog su jaunom. 

Arba kept su svogūnais karštam garnyrui.

Su agurkais šiemet yra reikalų... 

Nusibodo jau visiems tie troškiniai ir sriubos. 

Atsakyti
Sekmes ir stiprybes tau ex.As jau visai suprantu ,kodel neprasitarei.
Zaviuosi ,duodu tvirta respecta.
Cukinijos siemet bulgarija apleido,bet nors baklazanu yra.
Karsciausia diena isgyvenom,nakti pradejo pust nort tramontana vejas ir atveso.
Amadeja ,dek sumazintas nuotraukas.Jau du kart pratylejau,bet sikart jau sakau.

Atsakyti