Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos,
Kokie gražūs mezginiai . Ir gėlės. Ir puodelis . Dėkui Ingrida 4u.gif
Muka , kaip tas vaikas ?
Prastai miegojau , kokie tai košmarai kankino ... Sapnuoju , suprantu , kad sapnas, atsibundu . Užmiegu - ir vėl tęsiu . Kažkas iš Kingo ir HP knygų . Miksas.
Saintlina , ar skaičiusi Metro ? Aš patikrinau skaityklę, neištrinta, skaitysiu dar kartą . Paklausiau interviu su autoriumi užsimaniau pasikartoti .
Vakar vakare daržą su šlanga paliejau. Nes popiep burokėliai lapus nuleido . Mizeris lietaus ax.gif Ir nebežada nieko gero. Nor šią savaitę kažkurią dieną žadėjo 30 mm. Apgavo . 1-2 mm vadinasi rasą gal uždės gal ir ne .
Kelionės smagu . Galvojom iki Latvijos pajūrio pavažiuoti , senai bebuvę. Bet kažin ar beverta ? Liepoja visai uždaryta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 26 liepos 2023 - 08:17

Dusia, Metro pirmą knygą skaičiau. Man taip ot tiap.. 

Iki Latvijos ir mes norėjom. Ventspilis nepažymėtas kaip draudžiama zona, ale kiek ten to atstumo, vanduo tai tas pats. 

Atsakyti

Mes Liepojoj buvom prieš porą savaičių. Gražu.

Dabar tikrai neverta į Latviją...

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 26, 07:38)
<p>Dusia, Metro pirmą knygą skaičiau. Man taip ot tiap.. </p><p>Iki Latvijos ir mes norėjom. Ventspilis nepažymėtas kaip draudžiama zona, ale kiek ten to atstumo, vanduo tai tas pats. </p>



O kodel Latvijos Liepaja uzdaryta??15 minuciu zona?
Vakar MB variau shopintis,o mane pametet iki sodo,o gryztant jis paimtu.Tai pasejau spinatus,palije ne mazai,balos visur ir iskasus spinatam vagele,buvo slapia.Darzas atsigaves,paauges akyse.Pomidoru gausa didele,ne tokia,kaip Saintlinos fb maciau,bet gana daug,jokiu iskadu nepastebejau.Pasidarbavau,nusiskyniau derliu ir MB paskambino,kad laukia prie vartu,nes kelia remontuos tik rugsejo pradzioj,o po lietaus kelias per soda iki sklypo toks,kaip Baltarusijos pelkese.Kai isdziusta,tai Amerikietiski kalneliai,bet po lietaus sunkiai pravaziuot nelauzant masinos.
Skara Ingridos is mociutes kvadratu vienspalviu,vintage.
Labas rytas.
Sauleta ,sviezia,reik eit prasieit,bet kazkaip tingisi
Papildyta:
Dusia,jei yra skaitykleje,tai gal gali atsiust man Metro.?
Atsakyti
Luety kanalizacijos gedimas Liepojoje, visas brudas į jūrą.
Kas yra 15 min zona ?
Man tas visas Latvijos pajūrys patinka , nuo Liepojos iki Kolkos rago . Prie įlankos irgi daug kartų buvę.
Nelabai mėgstu maudytis Balijos jūroje, šalta biggrin.gif BŪna šiltesnių jūrų ax.gif
Bet šiltesnės bus jei bus tik rugsėjo pabaigoj, jei bus. Norų tai visada pas mane 101 tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 07 26, 10:15)

Dusia,jei yra skaitykleje,tai gal gali atsiust man Metro.?

Atsakyti
Labos

Vaikui atlikta operacija truko 9 valandas dar laukiame žinių.

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 07 26, 10:15)

Dusia,jei yra skaitykleje,tai gal gali atsiust man Metro.?


Luety iš skaityklės nemoku .Pas mane skaityklėje kelta iš kompo .
Kompe ištrinta , galiu parsiųsti ir atsiųsti EPUB išplėtimu . Reiks konvertuotis ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 26, 08:24)
Luety iš skaityklės nemoku .Pas mane skaityklėje kelta iš kompo .
Kompe ištrinta , galiu parsiųsti ir atsiųsti EPUB išplėtimu . Reiks konvertuotis ...

Nemoku konvertuot,neturiu programos.Tiek to
15 min.miestai jau kuriasi.UK Oxfordas placiu mastu,tik dar nepasiduoda zmones.Nesiplesiu,kas nori randa info.
Atsakyti
Labas rytas.Pas mus laukiama karsciausia metu diena.Prognoze +47C
Ryta reikalingiausius darbus nudirbom,vaistu nuo kraujo spaudimo ikalem,dabar laukiam.
Tas 15 min miestas tai bus tarybinio ukio gyvenviete.Kai viskas zmogui pesciomis pasiekiamoje vietoje.Mums senoms tarkoms tai suprantamas konceptas ,tik jauna mukute su pou gal nesupras. Bet tuoj visoms cia pakils gubris,tipo sovietmetis.Taiva sovietmetis jau nukeliavo i KEIMbridza,keim .Su kuo ir sveikinu.
Nusprendziau pasigamint daug tikro pesto rosso.Riesutus jau susimaliau ,saule pridziovino pomidoru.Reiks eit lupt cesnakus ir pipirus.
Man labai skanu tas raudonas pesto,kai rasiu optimaliausia recepta ,pasidalinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 26, 08:40)
Labas rytas.Pas mus laukiama karsciausia metu diena.Prognoze +47C
Ryta reikalingiausius darbus nudirbom,vaistu nuo kraujo spaudimo ikalem,dabar laukiam.
Tas 15 min miestas tai bus tarybinio ukio gyvenviete.Kai viskas zmogui pesciomis pasiekiamoje vietoje.Mums senoms tarkoms tai suprantamas konceptas ,tik jauna mukute su pou gal nesupras. Bet tuoj visoms cia pakils gubris,tipo sovietmetis.Taiva sovietmetis jau nukeliavo i KEIMbridza,keim .Su kuo ir sveikinu.
Nusprendziau pasigamint daug tikro pesto rosso.Riesutus jau susimaliau ,saule pridziovino pomidoru.Reiks eit lupt cesnakus ir pipirus.
Man labai skanu tas raudonas pesto,kai rasiu optimaliausia recepta ,pasidalinsiu.

Sovietmeciu nebuvo tiek CCTV kameru,ir galejai isvaziuot i miesta,kiek kartu nori ir leidzia kisene,o cia tik kazkoki tai kieki kartu i metus.Masina vaziuot negalima,jei ne elektrine,tersi ora.Uzdeti geliu dideles dezes,ribojancios tavo judejima,Kameros viska fiksuoja.Daugiau galeciau papasakot tik akis i aki.
Atsakyti
Akatau.Lyg jau to nebuve istorijoje.Laiks statytis nauja MAYFLOWER (laivas kur i amerika plauke)ir ieskot laisvu plotu biggrin.gif
Atsakyti

Kameros mieste yra gerai, lb padidina saugumą. Pas mus kieme ištisai plesdavo ar apdraskydavo mašinas, kol šalia nepastate swedbank  su kamera ant stogo. Ir viskas sulyg diena pasibaigė smurtas prieš mašinas, jau keli metai nei vieno incidento. Tad aš tik už kameras ir kuo daugiau jų. 

Atsakyti