Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Apie karą, marą , badą... Lietuvoj vėl visi a******* , visi raminasi kas kaip gali. Ir jau Oleksiy nebe draugas, kad drįso TAIP pasakyti .

Trys antys paleistos Lietuvoj: vaikai , pamiklas, vagneriai ...

O kas per paminklai? Būsiu praleidus )) mačiau tik  mintį, kad reiktų paminklą Sangokui paskatyt. Tam, iš multiko )) ir didelė eilė pliusų išvardinta ))

Dėl Vagnerio kažkaip per daug rami valdžia. Ir jeigu jau sako, kaip puikiai pasiruošė, tai žinok - nifiga nepasiruošta. Laukiu ne Oleksijaus įžvalgų, o ką pasakys Babčenko. Va tas karo apžvalgininkas pranašauja kaip Vanga. 

Atsakyti

Daržo grupėje mačiau gerą patarimą- sėti ankstyvus kopūstus rudens derliui ax.gif
Lyg sėklų turėjau . O tai žirniai, česnakai nurauti .

 Ė nee, jau kopūstų tai nesėsiu. Gana, burokėlių dar prisisėjau ))

Česnakus visgi ir aš nuroviau. Galėjo dar pabūt, ale tada ravėt būt reikėję, nes neberasčiau po savaitės ) Česnakai labai solidūs šiemet.

Atsakyti

Tai , kad visi tą tiesą žino jau senai .
Žinoti ir daryti yra du skirtingi dalykai tongue.gif

O man iškilo įdomus klausimas - kas yra ramybė Jums ?
Aš per gyvenimą išmokus... Juo daugiau chaoso aplink tuo aš ramesnė . Ir lėtesnė , kad chaosas neįtrauktų .
Kai viską padarysiu , ateis ramybė , chaosas nurims... Ne kovoti , o nuraminti .

Visiška ramybė man yra iš vis kažkokia nerealistiska sąvoka. Galima tik sąlyginė ir laikina, kai duotuoju momentu negalvoji apie kažkokias neišsprendžiamas problemas, nes esu užsiėmusi kažkuo kitu. O visai negalvoti ir nurimti nesugebu, bent pas mane asmeniškai galvoj nuolat groja kažkokia radiją, jei ne dėl šiandienos ar ateities bėdų, tai apie praeitį transliuoja kokias nors nesąmones 😄

Mes cia savo komunoje jau ivedem savoka - Nori tiesos ar mandagumo?
Tai ,gal prabalsuojam ,kas nori tiesos ,kas mandagumo?
As tiesos.Igyvensiu ,net jei viena tokia cia busiu. biggrin.gif

Su ta tiesa tai viskas aišku. Aš jau savo darbe kasdien patiriu - pasakai žmogui, kad tokia sportuot, mankštintis, tai visi iki vieno turi pasiteisinimų, kodėl jie to nedaro. Deja, visi nori stebuklingos piliulės nuo visų ligų ir nenori įjungti logikos, kad tokia piliulė neegzistuoja 

Atsakyti

Šiai minutei man reikia spakajaus

Muka, o kodėl tu negali vaikščioti - ar kad skauda kažką, ar tiesiog nėra jėgų? Jei nėr jėgų, tai tokiu oru tikrai ne kažką.. 

Spakajus labai reikalingas, tikrai. Aš tai geriausiai apsiraminu išėjus kur nors atokiau su šuniu. Bet šitą turbūt tik šunininkai supranta ))

Atsakyti

O kas per paminklai? Būsiu praleidus )) mačiau tik  mintį, kad reiktų paminklą Sangokui paskatyt. Tam, iš multiko )) ir didelė eilė pliusų išvardinta ))

Dėl Vagnerio kažkaip per daug rami valdžia. Ir jeigu jau sako, kaip puikiai pasiruošė, tai žinok - nifiga nepasiruošta. Laukiu ne Oleksijaus įžvalgų, o ką pasakys Babčenko. Va tas karo apžvalgininkas pranašauja kaip Vanga. 

O jūs manot, kad karui įmanoma pilnai pasiruošti?🤔

Atsakyti

Muka, o kodėl tu negali vaikščioti - ar kad skauda kažką, ar tiesiog nėra jėgų? Jei nėr jėgų, tai tokiu oru tikrai ne kažką.. 

Spakajus labai reikalingas, tikrai. Aš tai geriausiai apsiraminu išėjus kur nors atokiau su šuniu. Bet šitą turbūt tik šunininkai supranta ))

Bet tas išėjimas kažkur toli su šuniu padeda tik kol eini 😁. Nu dar pora valandų po to

Atsakyti

Visiška ramybė man yra iš vis kažkokia nerealistiska sąvoka. Galima tik sąlyginė ir laikina, kai duotuoju momentu negalvoji apie kažkokias neišsprendžiamas problemas, nes esu užsiėmusi kažkuo kitu. O visai negalvoti ir nurimti nesugebu, bent pas mane asmeniškai galvoj nuolat groja kažkokia radiją, jei ne dėl šiandienos ar ateities bėdų, tai apie praeitį transliuoja kokias nors nesąmones 😄

Siaubas  :blink:  blokuok tu tą radiją kokiais nors būdais, taigi čia jokios dvasios ramybės nėr  :blink: Pas mane tai Skarletės sindromas. Jei kokia bloga mintis užklysta, iškart išpašolvoninu.

Atsakyti

O jūs manot, kad karui įmanoma pilnai pasiruošti?🤔

Aišku, ne. Bet kad ir tom pačiom slėptuvėm, pvz, pasirūpint reiktų. Pas mus tai visas rūpinimasis pasibaigė tuo, kad ant požeminių perėjų lentelės 'Priedanga' uždėjo. 

Ten, kur dirbu, yra anų senų laikų slėptuvė nuo bombų, betoninė, didelė, giliai. Bet užpilta vandeniu. Paskambino iš seniūnijos, paklausė ar dar yr tokia. Sakom - yr, bet reiktų žiūrėt, dėl ko vanduo. Tai spėk, ar daugiau kas skambino ar buvo užėjęs.

Atsakyti
Kiekvienas turi savu sindromu.
O koks jau tas oras lietuvoje? Kiek maciau visi su paltais.
Ko blogai vaikscioti? Net per karscius vaikstom,nes jei nevaiksciosi ,tai nuo tiek skysciu kiek isgeriam kuno ausinimui vandeniu ,nes oras jau nebeausina,tai ispampsi kaip balionas.Beje ir taip ispampsti ir su vaiskciojimu.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 25, 09:31)
Daržo grupėje mačiau gerą patarimą- sėti ankstyvus kopūstus rudens derliui  ax.gif
Lyg sėklų turėjau . O tai žirniai, česnakai nurauti .


Pas mus seja viska,kas kaledom,siuo metu.Mano bulves jau apvagotos,morkos ir trumpos ir ilgos sudygo,kopustiniai jau ir paaugo.Dar kaimyne dave kazkokiu baby kopustu du daigus.Dar noriu spinatu,dar bulviu vietoj svogunu,jau turiu sudaigintu.


QUOTE(saintlina @ 2023 07 25, 09:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73090516" data-time="1690274446"><div><p>Visiška ramybė man yra iš vis kažkokia nerealistiska sąvoka. Galima tik sąlyginė ir laikina, kai duotuoju momentu negalvoji apie kažkokias neišsprendžiamas problemas, nes esu užsiėmusi kažkuo kitu. O visai negalvoti ir nurimti nesugebu, bent pas mane asmeniškai galvoj nuolat groja kažkokia radiją, jei ne dėl šiandienos ar ateities bėdų, tai apie praeitį transliuoja kokias nors nesąmones 😄</p></div></blockquote><p>Siaubas  blink.gif  blokuok tu tą radiją kokiais nors būdais, taigi čia jokios dvasios ramybės nėr  blink.gif Pas mane tai Skarletės sindromas. Jei kokia bloga mintis užklysta, iškart išpašolvoninu.</p>

Diena retai durnu minciu turiu,dazniausia nakti.Tai irgi bandau issivalyt jas,bet sugryzta kita ir vel kita,taip ir uzmiegu bepasolvonindama. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Alta, už tai, kad užrodei laipiojimą kalnais tai ačiū tau. Turiu prie namų tokį neilgą, bet statų kalnelį. Tai ir laipioju sau kiekvieną dieną. Užlipu kur stačiausiai, nulipu kur mažiau statu – kažkaip nuo ankstesnio šuns laikų pamenu, kad sąnariams tai naudinga lipimas aukštyn, o žemyn nelabai. Tai galvoju, kad ir žmonėms. Ar taip?
Šiaip tai niekas man nesidaro, neskauda, bet va tas laipiojimas kažkaip užkabino ir tikrai manau, kad naudinga. Svarbiausia, jis man tinka bet kuriuo paros metu, bet kokiu oru, esant bet kokiai emocinei būklei, bet kokiam pasiutimo laipsniui. Net ir kai atrodo, kad jau nieko, absoliučiai nieko nenoriu, negaliu, nepajėgiu - lipu per negaliu ir kuo daugiau.
Atsakyti

O koks jau tas oras lietuvoje? Kiek maciau visi su paltais.
Ko blogai vaikscioti? Net per karscius vaikstom

 Nu karšta gi. Rudens laukiu )) 

Kokiais paltais? 27 lauke. Vaikštau ir aš, nes šunį bet kuriuo atveju vedžiot reik. Savo minimumą - 10 km kasdien - suvaikštom, bet sunku dabar. 

Atsakyti