Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Na va, po masažų, po individualios kineziterapijos, mikrobangų, elektrofarezės, nuskausminimo. Dar lazeris kas antrą dieną, dar nonelės buvo ir magnetas. Bėga antra savaitė ir jau laisviau lipu laiptais, kaip gazelė užlipu l. aukštos kušetės, kilometražas ilgesnis, jaučiuos stipresnė ir žvalesnė. Žinau, kad po mėnesio bus dar geriau.

Muka, tikrai neįkalbinėsiu. Bet tinkamas judesys yra sveikata. Mano kasdienės mankštos, vaikščiojimai, leidžia man judėti net ir su labai aukštais autoimunikos rodikliais, subyrėjusiu stuburu, uždegimu sakroleitiniuose sąnariuose, sopančiais sąnariais. Jei nejudėsiu- sukaulėsiu ir būsiu kitiems našta.

Pailsėk ir pradėk dirbti dėl savęs ir savo artimųjų. Bučkis ❤️😘

Atsakyti
Mes cia savo komunoje jau ivedem savoka - Nori tiesos ar mandagumo?
Tai ,gal prabalsuojam ,kas nori tiesos ,kas mandagumo?
As tiesos.Igyvensiu ,net jei viena tokia cia busiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 25, 10:12)
Mes cia savo komunoje jau ivedem savoka - Nori tiesos ar mandagumo?
Tai ,gal prabalsuojam ,kas nori tiesos ,kas mandagumo?
As tiesos.Igyvensiu ,net jei viena tokia cia busiu. biggrin.gif

Labos,
Noriu mandagiai pateikiamos tiesos. Nevartojant mažybinių vardų. mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi daug ko noriu.Galvoji ,kad labai daug kam rupi ,ko as noriu?
Atsakyti
Tai , kad visi tą tiesą žino jau senai .
Žinoti ir daryti yra du skirtingi dalykai tongue.gif

O man iškilo įdomus klausimas - kas yra ramybė Jums ?
Aš per gyvenimą išmokus... Juo daugiau chaoso aplink tuo aš ramesnė . Ir lėtesnė , kad chaosas neįtrauktų .
Kai viską padarysiu , ateis ramybė , chaosas nurims... Ne kovoti , o nuraminti .

Atsakyti
Salygine ramybe- kai grizti namo ,man patinka aktyvus poilsis,bet valgyt kabakuose,lakstyt ir kopti nusibosta jau ketvirta diena.Tada noriu namo.I darza.Ramybe ,kai po prekybos griztu namo i darza.
Baliai vargina.Dabar isvis ,kol karsciai nepraeis niekur nevaziuoju,kiek galejau pomidoru isveziojau , o paskui bus kaip bus.
Ramybe yra kai nera jokiu teisiniu,bankiniu ,ir panasiu problemu.
O visokie zemes drebejimai ,karas ir pasaulio pabaiga jau nebegasdina.Siuo punktu - visiska ramybe.
Kasdienis suns vedziojimas - tobula ramybe.
Atsakyti
Apie karą, marą , badą... Lietuvoj vėl visi a******* , visi raminasi kas kaip gali. Ir jau Oleksiy nebe draugas, kad drįso TAIP pasakyti . Matukas išsižadėjo biggrin.gif
Audrius B. patreone visą laidą padarė raminimo biggrin.gif Nesupratau save ar kitus ramino ?
Smagiais laikais gyvenam tongue.gif
Trys antys paleistos Lietuvoj: vaikai , pamiklas, vagneriai ...
Na pamiklas tai ne kažką dizainas, kaip vienas protingas žmogus sakė - norėčiau atmatyti biggrin.gif
Kokias makles prasuks ? Nes pirmi du tai konkrečiai vietinei publikai . Trečias ne nuo jų priklauso ax.gif , kas labai supykino vietinį "elitą ".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 25 liepos 2023 - 10:06
Yra dvasinai paminklai.Akmenys tera akmenys.Nors megstu akmenis.Turiu net marmuro augimo faziu kolekcija.Taip ,marmuras auga,gimsta mazas siuliukas tarp uolu ir auga biggrin.gif
Is jo dar glamuriskus papildukus prie dovanu darau ,kartu ten su levandu ryseliu,ot spelioja zmones,kad cia per daiktas biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

apie politika nekalbesiu.
Ramybe,kai nera problemu.Ramybe darzas-gamta.
Dusia savo sesiakampi nuneriau iki surinkimo.Neriu kapisona,truko siulu,radau,dar apnert rankoves ir plankute.Turejau keleta uzsakymu praejusi savaitgali,tai atidejau ir si savaitgali sabantuju.Tai teks vel imtis testi savo pradeta,nors jis man jau ima nusibost. biggrin.gif biggrin.gif bet nebedaug beliko.Sesiakampiai neresi greiciau nei kapiusonas.
Vakar popiet kai eme lyt,nustojo tik 23 val.Gerai palijo,reik vaziuot paset spinatus,noriu vel,dienos trumpeja,turetu uztekt ilgiau.
Dovanu gavau flioksa tamsiai violetini ir chrizantema vazonelyje violetine,bet ju nemoku augint,perzydi ir amen.O flioksas buvo vazonelyje,labai sodrus.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 07 25, 11:18)
Labas rytas,

apie politika nekalbesiu.
Ramybe,kai nera problemu.Ramybe darzas-gamta.
Dusia savo sesiakampi nuneriau iki surinkimo.Neriu kapisona,truko siulu,radau,dar apnert rankoves ir plankute.Turejau keleta uzsakymu praejusi savaitgali,tai atidejau ir si savaitgali sabantuju.Tai teks vel imtis testi savo pradeta,nors jis man jau ima nusibost. biggrin.gif  biggrin.gif bet nebedaug beliko.Sesiakampiai neresi greiciau nei kapiusonas.
Vakar popiet kai eme lyt,nustojo tik 23 val.Gerai palijo,reik vaziuot paset spinatus,noriu vel,dienos trumpeja,turetu uztekt ilgiau.
Dovanu gavau flioksa tamsiai violetini ir chrizantema vazonelyje violetine,bet ju nemoku augint,perzydi ir amen.O flioksas buvo vazonelyje,labai sodrus.


Hm , kažkokių problemų visada yra... taigi gyvenimas .
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 25, 10:24)
As irgi daug ko noriu.Galvoji ,kad labai daug kam rupi ,ko as noriu?

Pati klausei - ko norit?
4u.gif
Atsakyti
Daržo grupėje mačiau gerą patarimą- sėti ankstyvus kopūstus rudens derliui ax.gif
Lyg sėklų turėjau . O tai žirniai, česnakai nurauti .
Atsakyti