Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety , kastuvu , kad nesikankintu.
Nematau, bet žinau - man netinka.
Nereikėjo pjauti vištos niekada gyvenime. Jei reiktų nežinau kaip būtų.
Pelę esu užmušusi ir ne vieną . Dabar nereikia , tam yra MB biggrin.gif
Vaikystėje žvejodavom , paskui keptavom . Moku kita peilio puse nudobti žuvį. Ją ne taip paparasta nudobti kaip vištą, ilgai spurda. MB ir sūnų išmokiau kaip tai padaryti , kad nesikankintų.
Žinau ko tikrai būtų gaila, tai triušio ir aviuko . Labai gražūs tongue.gif

Muka, viltis ir malda belieka. Kaip dievulio skirta ...
Papildyta:
Vienas faktas!
Jei jauno Žmogaus griaučių raumenys visiškai nedirba apie 3 savaites, tada jie "pasensta" apie 30 metų! Rašau norėdamas priminti, kad dėl "per gero poilsio" vėliau gali reikėti nemažai padirbėti, kad atsigauti! Pats blogiausias poilsis yra tik gulėjimas paplūdymyje. Jis labai labai jau atsilikęs ir neinteligentiškas poilsis.

Albertas Skurvydas, FB.
Atsakyti

Mano Tėtis vištos negalėjo nukirsdinti, tai Močiutė tą padarė.  Močiutė vištų nemėgo, nes jos visur teršdavo. Pas ją ir kiaulės eidavo kakot į vieną gardo vietą, o ne visur. O višta užsinorėjo ir purptelėjo, kad ir kitai ant galvos.

Man gulėt netinka, skaudėt pradeda visus šonus.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Gyvena pas mus žemėje vapsvos.Buvome užkapstę namus,vėl prasigriaužė.Jau vasarinius obuolius griaužia,prasidės vasarinės kriaušės,suskris.Name gyven kamanės.Turi urvelį.Toks gyvenimas. bigsmile.gif
Palijo pagaliau. wub.gif Gal bus kas veikti miške? mirksiukas.gif
Vakar vežiojau mamą pas gydytoją.Ko gero tas pykinimas,dėl neišgertų tablečių,negeria pati plečiančių,nuo spaudimo tai išgeria tai ne.Gydytoja,liepė vesti lentutę,rašyti ryte,per pietus,vakare spaudimą.Jau kaip mažas vaikas,kontroliuoti reikia.Kraujas iš piršto parodė gerus rezuataus ir hemaglobiną ir jokio uždegimo.Rytoj iš venos ims kraują,penktadienį vėl pas gydytoją.Pas neurologą rugsėjo mėnesį. bigsmile.gif
Atsakyti
Labos,

Ingrida būtinai reikia stebėti spaudimą, tuomet nustatys kuriuos vaistus reikia gerti.
Sode pylė kaip reikiant naktį, dar ir ryte buvo užėjus pyla. Mažu gal tikrai bus grybu nors peitums gerai būtų ax.gif
Nei pelių, nei žiurkių, nei kitų gyvių negaliu užmušti...
Dusia tik aš viena žinau koks man poilsis tinkamas biggrin.gif
Atsakyti
Labos ,
Tai kad mažai to lietaus buvo , zuikio ašaros. Jei jau darže mažai , tai ką kalbėti apie mišką. Bent pas mane ...
Ingrida smagu dėl mamos 4u.gif
Pou visi paršai gyvenantys normaliuose garduose taip daro - vienas kampas tuoletas kitas migis . Gal tie kompleksiniai mažuose garduose jau nebeturi jokių instinktų .

Luety baigei savo bobutišką užmestuką ? Parodyk ką ...

Vakar popiet neblogai padirbėjau - nuravėjau ir užmulčiavau savo vieno aro daržą ax.gif Kiek ten to darbo . Liko biški braškių nupjauti , kokiam pusvalandžiui. Malvina dar dera. Vis galvoju rauti ar palikti jas...
Gal reiktų ropių pasėti ? Kirmija jos mano darže .
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 25, 09:34)
Labos ,
Tai kad mažai to lietaus buvo , zuikio ašaros. Jei jau darže mažai , tai ką kalbėti apie mišką. Bent pas mane ...
Ingrida smagu dėl mamos  4u.gif
Pou visi paršai gyvenantys normaliuose garduose taip daro - vienas kampas tuoletas kitas migis . Gal tie kompleksiniai mažuose garduose jau nebeturi jokių instinktų .

Luety baigei savo bobutišką užmestuką ? Parodyk  ką ...

Vakar popiet neblogai padirbėjau  - nuravėjau ir užmulčiavau savo vieno aro daržą  ax.gif  Kiek ten to darbo . Liko biški braškių  nupjauti , kokiam pusvalandžiui. Malvina dar dera. Vis galvoju rauti ar palikti jas...
Gal reiktų ropių pasėti ? Kirmija jos mano darže .
Gražios dienos  4u.gif

ropeles sodinau apie rugpjūčio vidurį spalio pradžioje valgėme, šiuo laiku nekirmijo sėjau šias:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 07 25, 08:27)
Labos,

Ingrida būtinai reikia stebėti spaudimą, tuomet nustatys kuriuos vaistus reikia gerti.
Sode pylė kaip reikiant naktį, dar ir ryte buvo užėjus pyla. Mažu gal tikrai bus grybu nors peitums gerai būtų  ax.gif
Nei pelių, nei žiurkių, nei kitų gyvių negaliu užmušti...
Dusia tik aš viena žinau koks man poilsis tinkamas  biggrin.gif


Mukute , aš dalinausi vieno geriausio Lietuvos Judesio mokslo profesoriaus įžvalgomis . Niekam nieko nesiūlau. Yra jo labai gerų pastebėjimų apie limfos tekėjimą , diabetą, organizmo atsistatymą ir tt...
Kaip mano sesė sako apie lietų - reikia patikrinti po kaštonu kiek to lietaus smile.gif Ty po medžiu dideliais lapais . Ant asfalto visada daugiau atrodo . Tai va pas mane ne kažką ...
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 07 25, 08:51)
ropeles sodinau apie rugpjūčio vidurį spalio pradžioje valgėme, šiuo laiku nekirmijo sėjau šias:


Mukut dėkui , paieškosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 25, 09:57)
Mukute , aš dalinausi vieno geriausio Lietuvos Judesio mokslo profesoriaus įžvalgomis . Niekam nieko nesiūlau. Yra jo labai gerų pastebėjimų apie limfos tekėjimą , diabetą, organizmo  atsistatymą ir tt...
Kaip mano sesė sako apie lietų - reikia patikrinti po kaštonu kiek to lietaus smile.gif Ty po medžiu dideliais lapais . Ant asfalto visada daugiau atrodo . Tai va pas mane ne kažką ...
Papildyta:

Mukut dėkui , paieškosiu  4u.gif

žinai galbūt esu tokioje stadijoje, nemanau, kad yra žinančių ar išmanančių apie organizmo atsistatymą... nes kas tinka vienam, netinka kitam ... čia be jokių pyktumų 4u.gif . Jeigu toks atsiras dievaž bus jam Nobelio permija...
Atsakyti
https://www.burgas24...ni/weather.html
Pas mus jau nebe raudonas kodas del karscio ,bet violetinis.Tokio net nezinojau .Ipratom miegot lauke,diena nekist nosies lauk ir dirbt nuo penkiu ryto ir septyniu vakaro.
Ingrida jums neuzkasinet vapsvas reikia , o kaip tik atkasinet ir naikint.Gi bitynas ir nuomininkai.Reikia kazkiek atsakomybes gi jausti.
Jau nebezinau ,ka ir besakyt del erkiu,atrodo kad visi pazistami lietuvoje nieko nedaro tik erkes traukiasi.
Taigi yra repelentai ,jei jau neimanoma itikint ju naikint .
O jei priemoniu nera lietuvoje tai yra lenkijoje.Kam jums ta laisve duota,kad sedet ir laukt visko ant gatavo?
Pomidorai be ribu duoda savo derliu bagazinem.Dideles masinos volvo bagazinem biggrin.gif
Papildyta:
PS.Cia skirta mukutei.Tau reikia tik zmogaus ,kuris pradetu su tavim eiti tavo pirmus kilometrus,gal net sunio kuris tave patemptu.Kazko ,kas butu salia ,kol tau skaudes,kol slubciosi ir sedinesi ant kiekvieno kampo.Kai verksi is skausmo ir nurijus arxocia 120 uzgersi spiritiniu gerimu.Kas nes buteli vytauto ir kas kilometra siulys gerti.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 25, 10:22)
https://www.burgas24...ni/weather.html
Pas mus jau nebe raudonas kodas del karscio ,bet violetinis.Tokio net nezinojau .Ipratom miegot lauke,diena nekist nosies lauk ir dirbt nuo penkiu ryto ir septyniu vakaro.
Ingrida jums neuzkasinet vapsvas reikia , o kaip tik atkasinet ir naikint.Gi bitynas ir nuomininkai.Reikia kazkiek atsakomybes gi jausti.
Jau nebezinau ,ka ir besakyt del erkiu,atrodo kad visi pazistami lietuvoje nieko nedaro tik erkes traukiasi.
Taigi yra repelentai ,jei jau neimanoma itikint ju naikint .
O jei priemoniu nera lietuvoje tai yra lenkijoje.Kam jums ta laisve duota,kad sedet ir laukt visko ant gatavo?
Pomidorai be ribu duoda savo derliu bagazinem.Dideles masinos volvo bagazinem biggrin.gif
Papildyta:
PS.Cia skirta mukutei.Tau reikia tik zmogaus ,kuris pradetu su tavim eiti tavo pirmus kilometrus,gal net sunio kuris tave patemptu.Kazko ,kas butu salia ,kol tau skaudes,kol slubciosi ir sedinesi ant kiekvieno kampo.Kai verksi is skausmo ir nurijus arxocia 120 uzgersi spiritiniu gerimu.Kas nes buteli vytauto ir kas kilometra siulys gerti.

Šiai minutei man reikia spakajaus
Atsakyti
Ramybe yra uzlipus i auksta kalna,kur pucia gaivus vejas ir matosi daug zemes grozio.
Mukute,juk matai kad tai ka tu manai tau reikia,nera tai ka mano tavo kojos,ka mano tavo organizmas.Tyrimai atrodo neblogi,bet ir stovinti masina ,kuri uzsiveda ir vaziuoja ir ta kuri nesiveda ir nevaziouoja atrodo taip pat .Esme judejime ir fiziologijoje.Patikek tu bent karta,kad kol neuzsivesi variklio,jegu neatsiras.Tavo sirdis jau net skysciu pati nebeisvarineja,reikia atmasazuot.Reiskia sirdies raumuo nusilpes, o ji atgaivint tik taslipimas i kalna gali.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 25, 10:30)
Ramybe yra uzlipus i auksta kalna,kur pucia gaivus vejas ir matosi daug zemes grozio.
Mukute,juk matai kad tai ka tu manai tau reikia,nera tai ka mano tavo kojos,ka mano tavo organizmas.Tyrimai atrodo neblogi,bet ir stovinti masina ,kuri uzsiveda ir vaziuoja ir ta kuri nesiveda ir nevaziouoja atrodo taip pat .Esme judejime ir fiziologijoje.Patikek tu bent karta,kad kol neuzsivesi variklio,jegu neatsiras.Tavo sirdis jau net skysciu pati nebeisvarineja,reikia atmasazuot.Reiskia sirdies raumuo nusilpes, o ji atgaivint tik taslipimas i kalna gali.

4u.gif AA šiai minutei dievaž nežinau ko man reikia ir kas padės....kaip rašiau visų pirma spakajaus biggrin.gif o paskui matysiu, ką toliau, o ir rezultatai tyrimų gal bus atėją....
Atsakyti