Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Blyn...mažinau. per telefą neištampo, tai ir nesimato man.

Atsakyti
As einu i paveiksleliu talpykla part.lt ir ten prikabinus foto,eini zemiau i opcija keisti dydi,nekeisti(kabo)visada renkkuosi 800px.Buna ir ryski ir neistampo psl.
Nervina ir mane tos dideles foto.
Atsakyti

As einu i paveiksleliu talpykla part.lt ir ten prikabinus foto,eini zemiau i opcija keisti dydi,nekeisti(kabo)visada renkkuosi 800px.Buna ir ryski ir neistampo psl.
Nervina ir mane tos dideles foto.

Voveraitėms rinkausi 400...

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 07 24, 11:37)
As einu i paveiksleliu talpykla part.lt ir ten prikabinus foto,eini zemiau i opcija keisti dydi,nekeisti(kabo)visada renkkuosi 800px.Buna ir ryski ir neistampo psl.
Nervina ir mane tos dideles foto.


part.lt labai supaškudina foto kokybę, net nepriklausomai nuo dydžio. Bent man, nes pas mane labai 'sunkios' foto telefone. Ir man 800 px žiauriai dideles įdeda.. Taviškės išties lyg nebūna tokio dydžio.
Naujoj versijoj galima tiesiai prikabint foto, bet irgi labai didelės įsikelia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 24 liepos 2023 - 11:01
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 24, 10:57)

Muka jei nori kad galva nurimtų - reikia sunkaus krūvio kūnui . Išbandyta mano  mirksiukas.gif
Bet visi žmonės skirtingi .


Koks man ištampytas psl dėl tos didelės nuotraukos ... Nervina.

Labai pritariu. Jokiam spa gulėdamas galvos niekad neišvėdinsi. Ir pridursiu, kad savo aplinkoj nežinau žmogaus, kuris tokios galvos "naštos" būtų atsikratęs drybsodamas. Tik fizinė veikla. Iki skausmo.

Irgi pritariu biggrin.gif

Toks buvo geras vėsus, apsiniaukęs rytas, tai ne, išlindo saulė ir sugadino visus darbinius reikalus.
Ir dar šiek tiek paburnosiu ant gamtos tvarinių.. Mano vėlyvas sunokusias braškes surijo vapsvos blink.gif nu tai ar ne padlos..
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 07 24, 12:06)
Mano vėlyvas sunokusias braškes surijo vapsvos  blink.gif nu tai ar ne padlos..


paškustvos!!! toks dzūkiškas senas žodelytis )
Atsakyti
Labai daug šiemet paškustvų , aš tai jas vadinu žodeliu iš b raidės.
Prikabinau anksti gaudyklių , bet nesuveikė šiemet.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 24, 12:31)
paškustvos!!! toks dzūkiškas senas žodelytis )

Aha, mano vaikystėje labai girdėtas žodis bigsmile.gif wub.gif buvau pamiršusi.

QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 24, 12:47)
Labai daug šiemet paškustvų , aš tai jas vadinu  žodeliu iš b raidės.


B... hm. Barakudos? bigsmile.gif

Luety, ten pas tave sode duobeles knisa lapės. Turiu nuosavą lapę, tai irgi randu visur priknaisiota duobučių.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 24, 12:47)
Labai daug šiemet paškustvų , aš tai jas vadinu  žodeliu iš b raidės.
Prikabinau anksti gaudyklių , bet nesuveikė šiemet.


nebijokim to žodžio - bledės )))

Pas mus jų nėr, laimė nenusakoma. Turbūt todėl, kad nieko saldaus nėra. Va, pliusas to, kad viskas nušalo ))) Šilauogės nevilioja. Tiesa, slyvų yra, bet kol ateis laikas nokt, tai nukris sudžiūvusios.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 07 24, 11:37)
As einu i paveiksleliu talpykla part.lt ir ten prikabinus foto,eini zemiau i opcija keisti dydi,nekeisti(kabo)visada renkkuosi 800px.Buna ir ryski ir neistampo psl.
Nervina ir mane tos dideles foto.

Labos,
Nervina ir ne tik fotkės.
Šiaip glumina
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 24, 13:00)
nebijokim to žodžio - bledės )))

Pas mus jų nėr, laimė nenusakoma. Turbūt todėl, kad nieko saldaus nėra. Va, pliusas to, kad viskas nušalo ))) Šilauogės nevilioja. Tiesa, slyvų yra, bet kol ateis laikas nokt, tai nukris sudžiūvusios.


Tikrai tas žodis biggrin.gif
Pradžioje MB nelabai skyrė bitė ar bledė į trioba įlindo ( kai paskutinį medų imi visi puola ) tai praminė jas taip . Bites reikia nešti į kiemą ir paleisti , o bledes pletniku pribaigti .

Lapė pasirodo gali širšių lizdą išsikasti blink.gif Taigi būna kurios žemėje gyvena . Geri padari lapės, aš su jomis nekovoju .
Nors aš su niekuo nesugebu kovoti . Ožio nepagaunu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kurmiai grambuolius ir kurklius renka , irgi nekovoju .
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 24, 13:00)
nebijokim to žodžio - bledės )))

Pas mus jų nėr, laimė nenusakoma. Turbūt todėl, kad nieko saldaus nėra. Va, pliusas to, kad viskas nušalo ))) Šilauogės nevilioja. Tiesa, slyvų yra, bet kol ateis laikas nokt, tai nukris sudžiūvusios.

Tos paškustvos su bledėm rolleyes.gif mūsų vasarinius obuolius surijo. Tokie gražūs raudonskruosčiai, prisirpę, o visi apgraužti....
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 24, 13:06)
Tikrai tas žodis  biggrin.gif
Pradžioje MB nelabai skyrė bitė ar bledė į trioba įlindo ( kai paskutinį medų imi  visi puola ) tai praminė jas taip . Bites reikia nešti į kiemą ir paleisti , o bledes pletniku pribaigti .

Lapė pasirodo gali širšių lizdą išsikasti  blink.gif  Taigi būna kurios žemėje gyvena . Geri padari lapės, aš su jomis nekovoju .
Nors aš su niekuo nesugebu kovoti . Ožio nepagaunu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Kurmiai grambuolius ir kurklius renka , irgi nekovoju .

Lapė sugeba pauštidėj višteles išguldyt....paškustva. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 24 liepos 2023 - 12:08