Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mane stirna šiandien aplojo . Nedraugiška gamta biggrin.gif
Luety neteisiam. Nei jie jau tokie jauni kaip Saintlinos vaikas biggrin.gif Ir tai ne klaidos ... Kitaip vadinasi. Noriu palinkėti jam viso ko geriausio 4u.gif
Pagal mano telefona gal lis 10 valanda vakare mano kaime. Milimetrų tai zuikio ašaros .
Lyg ketvirtadienį žada 22 mm. Gal ir miškas pajustų . Jei nepasikeis...
Ir aplamai ne liepos mėnuo o ruduo ... Vakarai ir naktys šaltos, kokie agurkai ?
Mergos tranus iš avilio tempia . Anksti šiemet.
Atsakyti

A man patinka toks oras :)  nekaršta. Naktim atvėsta. Tiesiog puiku ))

Atsakyti

Laimikis😃

[URL=https://www.part.lt/perziura/50c7f7bc862463495e421372a3d3e40d865.jpg]50c7f7bc862463495e421372a3d3e40d865.jpg[/URL]

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Ech,kaip noriu grybauti.
Atsakyti
Labas rytas,
Kažkiek palyjo naktį. Gal nurudusi žolė atsigaus ?
Apie grybus , kad miškas atlytų, mano kraštuose tik pasvajoti .
Mukute, išleidai svečius ? Kaip reikalai su ligoniu ? Gal kokių žinių yra ?
Pou vėl savaitgalis prie ežerų ?
Aš tai turėjau beveik laisvą savaitgalį , nei mums važiuoti kažkur reikėjo nei pas mus kažkas atvažiavo . Beveik pailsėjau biggrin.gif
PIrmadienis , puolam dirbti rolleyes.gif
Luety knisti galėjo ir lapė. Jei tuose urvuose kokia pridvėsusi, apspangusi žiurkė buvo ... Aš su lape nesipykstu , ji naikina pelių , žiurkių ir kitų kenkėjų populiaciją. Tiesiog padėjėja. Kaip laukiniai katinai .
Gražaus ir darbingo pirmadienio ...
Žada šiltą ir lietingą savaitę ?
Atsakyti
Labos smile.gif

Išlydėjau ax.gif
Su ligoniu dar nieko nežinau...tik ką su dukra nušnekėjome ieško gydytojo, nesutaria gydytojai tarpusavyje ar operuoti ar ne...vidinis kraujavimas ...vienas sako reikia krųtinės lastą atidaryti kitas ne....na žodžiu laukiame....
jazau reikia ravėti blink.gif bo tuoj neinteisiu į daržą Mb kiek aprovė, ale mažai...kita savaitė išvažiuojame kaip viską suspėti blink.gif
Atsakyti
Mukute visai savaitei ?
Aš dabar bijau masažų kaip velnais kryžiaus ... Paskutinius du kartus pridirbo man masažistai biggrin.gif
Druskininkai ar Birštonas?
Saintlina , ale koks pasiutes tavo Žalias biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 24, 11:12)
Mukute visai savaitei ?
Aš dabar bijau masažų kaip velnais kryžiaus ... Paskutinius du kartus pridirbo man masažistai  biggrin.gif
Druskininkai ar Birštonas?
Saintlina , ale koks pasiutes tavo Žalias  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

trim dienom Druskininkai plius gal paimsime akva dvi dienas, dėl pastarųjų abejoju, nes labai noriu ramybės, makaulė tarsi sprogmenų prikrauta verysad.gif
Man tik masažo dėka numasažuoja kojas....
Atsakyti
Labas rytas,

galvoju,paskaicius Muka,kokie skirtingi zmones.Kai buvau pas broli LT sveciuose,gyvenom prie juros su jais kelias dienas,po to vaziavom i ju soda,nes jie jau buvo pajury kelias savaites,,sako bus sodas apzeles.Abi su broliene kibom ravet,kazkaip reiktu gal jaust dekinguma uz islaidas,5 zvaigzduciu viesbucio prieziura nemokamai,nors kokia zole ispesk ir tai bus smagu.Nu bet cia as taip galvoju,kitiem gal atostogos yra atostogos po polnoj nepaskelbrtam 5-6 zvaigzduciu viesbuty free.
Pas mus irgi turetu but lietinga savaite,atrodo apsiniauke,slegis zemas,neina issijudint,abu su MB parpem iki 8.
Pas mus rugpjucio 17-20 dienomis lektuvu sou virs juros,prasom i svecius. biggrin.gif biggrin.gif Nors man jau neidomu,kasmet tas pats,triuksmas baisinis,atskrenda nuo senuku prieskariniu iki MIG naikintuvu,cia atrodo Tornado vadinasi,kuris kyla staciai ir dar sustoja vietoj kuri laika,nusilenkia zmonem ir nespejus atsikvoset jo jau nesimato,tik garsas lieks kuri laika.Dar buna Rd Arow,kur piesia 7-9 lektuvai danguje sirdutes UK veliavos spalvom.Zmoniu privaziuoja is visur juros,triuksmas,hamas mieste,eiles visur.Zodziu kurortinio miesto malonumai.
Atsakyti
Man visi SPA ir sanatorijos labiau žiema tinka . Vasara mano pirtukė man labai gerai ... Žiema yra reikalų ją pasikurti .
Apie poilsį sėdint - gulint tai ne mano charakterio žmogui . Išprotėčiau nieko neveikdama savaitę. Viena diena su knyga pagulėti galiu ... Paskui man pabosta. Na jei dirbčiau kokį tai stovimą - lakstomą darbą , tai gal norėtusi ax.gif O dabar sėdžiu prie kompo . Tai kai atosotogos reikia judrių pramogų ... Kad kojos ir visas kūnas dirbtų o protas išsijungtų . Žygis į kalnus labai gerai išvalo galvą ...
Muka jei nori kad galva nurimtų - reikia sunkaus krūvio kūnui . Išbandyta mano mirksiukas.gif
Bet visi žmonės skirtingi .
Koks man ištampytas psl dėl tos didelės nuotraukos ... Nervina.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 24, 10:12)
Saintlina , ale koks pasiutes tavo Žalias  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


tai kad nėr ką jam veikt daugiau smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 24, 10:57)
jei nori kad galva nurimtų - reikia sunkaus krūvio kūnui .

Koks man ištampytas psl dėl tos didelės nuotraukos ... Nervina.


pritariu dėl abiejų smile.gif
Reik prikalbėt greičiau šitą puslapį smile.gif
Bet tai negi nėr galimybės mažesnes foto prikabint? Nes aš tai neradau tokios funkcijos.
Lyg Anidanda buvo nedidelę ir ryškią prisegus? Kaip tu tą padarei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 24 liepos 2023 - 10:09
QUOTE(saintlina @ 2023 07 24, 11:07)
tai kad nėr ką jam veikt daugiau smile.gif

Papildyta:
pritariu dėl abiejų smile.gif
Reik prikalbėt greičiau šitą puslapį smile.gif


Gerai , kad Tu nepavydi esi smile.gif
Aš tai gal užpavydėčiau biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti