Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mišku tai gana saugu dar, nebent ant kokio šerno gali užsiraut. Aš irgi kažkaip nebijau naktinio miško. Bet va mieste tamsoj jau vengiu ir lb nervuojuos kai vaikas kur eina. Žmonės pavojingesni už žvėris

Anidanda, ten miškas mieste. Ir ne šerno baisu. Ten keliukas vingiuotas asfaltuotas per mišką. Mašinos laksto. 

Atsakyti

Anidanda, ten miškas mieste. Ir ne šerno baisu. Ten keliukas vingiuotas asfaltuotas per mišką. Mašinos laksto. 

Tada gal dar blogiau nei tiesiog miestas. O tavo sūnus vairavimo teisių neturi?

Atsakyti

Tada gal dar blogiau nei tiesiog miestas. O tavo sūnus vairavimo teisių neturi?

 Taigi nelaiko. Užsispyręs kaip ožys, kad jam nereik. Man irgi daug ramiau būtų, jei mašina važiuotų.

Atsakyti

 Taigi nelaiko. Užsispyręs kaip ožys, kad jam nereik. Man irgi daug ramiau būtų, jei mašina važiuotų.

Koks įdomus 😁, gal bijo🤔. Paprastai juk bernai itin nori vairuot. Mano vaikis tai sakė laikys vos tik galės. Tik kaži kaip jam seksis, nes biski nekordinuotas jis, išsiblaškęs

Atsakyti

Voveraičių jau tikrai yra 😍

Atsakyti

Koks įdomus 😁, gal bijo🤔. Paprastai juk bernai itin nori vairuot. Mano vaikis tai sakė laikys vos tik galės. Tik kaži kaip jam seksis, nes biski nekordinuotas jis, išsiblaškęs

 Kad nebijo, tai tikrai. Principas kažkoks durnas. Va nereikia jam mašinos, ir viskas. Broliui kadaise irgi nereikėjo, bet užtat reikėjo motociklo )) išsilaikė motociklo, paskui iškart ir mašinos. Na, gal įvyks nušvitimas ir šito galvoj? 

Išlaikys tavo, tokiam reikalui susikoncentruos )) jeigu tik nori, tai ir išlaikys.

Atsakyti

Vakar ėjau į mišką, mačiau voveraičių, iš ryto jų jau nebuvo, nurovė kažkas 🥸

Atsakyti

Mano miške nėra jokių grybų. Bet pas mus baisiai sausa, šiandien palijo gal 15 min. Prieš tai 2 sav nieko 

Atsakyti

A pas mus grybautojų daugiau negu grybų ) kur pažvelgsi - visur mašinos miške stovi. 

Fainas rytas - vėsu, saulytė, vėjukas nedidelis, jokių uodų anei musių. Pats tas rytiniam pasivaikščiojimui :super:

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Kokie grybai ? Pas mus sausa, tikrai jokių grybų nėra.
Pou smagu man , kad mane geru žodžiu prisiminei wub.gif Svarbu panaudojai mano kojines 4u.gif
Apie tą nelaimę vakar LR buvo straipsinis. Kraujas pas vyruką , kaip pas mano vaiką ...
Mukute , kaip jie laikosi ?
Kažkada Birštone susipažinom su moterimi , kuri Nepale kalnuose patyrė insutą. Tai jos žodžiai man labai įstrigo - jei ne geras sveikatos draudimas, manęs nebūtų . Mūsų metų , labai simpatiška moteriškė ... Pasiguodė , kad gyvenimas pasikeitė po ligos 180 laipsniu.
Mes kai keliautojai tai neįsivaizduoju tokio neatsakingumo . Taigi ne 18, artėja link 30 jei vestuvė . Tėvai , draugai , žmona nepaklausė ?
O dabar kažin į UK ES sveikatos kortelės galioja ar jau nebe ? Į Norge tai galiodavo kai važiavom.
Atsakyti
Labas rytas.Man kazkaip atrodo ,kad bent kreditine kortele tai tikrai turi.Nes kiek uzsienyje teko keliaut ,tai visur butent kreditines reikalaudavo,viesbutyje ir skrydziui rezervuot.Cia ne apie ES.Negi viskas taip pasikeite? Ar cia viskas dabar eina per applepay ir kitas platformas.
Formaliai tos korteles gal ir galioja.Bet gydymas pav bulgarijoje vyksta taip.Kiekvienas moka pats,kas neturi tas organizuoja rinkliavas.Bent tiek kad cia pripazistama,kad sveikatos apsauga patyre kracha.Esu turejus ir privatu ir valdiska draudima,nieks cia nieko su tuo draudimu nieko nedaro,mokek ir viskas.
Praejo tie draudimu laikai manau.
Kai visur aplink jau liepsnoja dangus ir zeme,pas mus lijo visa praeita nakti.Palaimino dangus ir labai dekingi.
Dar pas mus vakar buvo riteriu turnyras rusokastro kalne.Is vakaro buvo per karsta,tai nuvaziavom siandien paziuret.Saturnas garbingai sudalyvavo- ikando i snuki archeologu elzasieciui,be kita ko sunkios svorio kategorijos.Nekrupciokit ,riteriu turnyras ,sunys knisosi po stalais.Ir lietus palapines isvarte ,bet labai keista,buvo taip svaru , ne vienos siuksles,maniau kad i kita planeta patekau.https://www.youtube.com/watch?v=kvvBXSaK-uo
Atsakyti