Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas iš ryto :)  naktį virš kaimo naikintuvas praskrido, tai taip neramu pasidarė..  visas naujienas perskaičiau ir naktį, ir daba. Nieko nerašo. Bet šiaip naktim naikintuvai nekyla lyg ir. Tuo labiau, kad mūsų pusėj jų išvis nebūna, tik prieš samitą skraidė.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 22, 10:25)
<p>Labas iš ryto smile.gif  naktį virš kaimo naikintuvas praskrido, tai taip neramu pasidarė..  visas naujienas perskaičiau ir naktį, ir daba. Nieko nerašo. Bet šiaip naktim naikintuvai nekyla lyg ir. Tuo labiau, kad mūsų pusėj jų išvis nebūna, tik prieš samitą skraidė.</p>

Gal mokymai?
Atsakyti
Dukra su draugais praskambino visus pagrindinius draudimus, tai situacija tokia jog nei jis nei ji nera drausti. Jo darboviete isteige paramos fonda jam, tai dabar renka pinigelius.
Siandiena turetu buti gyvydei svarbi operacija - operuos krutine. Buvo siandien dakatru konsiliumas ar tikrai ji operuoti, nes jo bukle labai bloga. Istate jam intubatoriu, nes nebegali kvepuoti. Neleidzia Žmonos prie jo, nes kai buna ji sakia, jo kvepavimas padazneja. Dabar tikrina jam hemoglobina ar visgi gales daryti operacija. Geros žinios kartais jaučia kojas.
Atsakyti
Labai reikia kraujo verysad.gif, raudonas kryžius niekuom negali padėi ir ambasada, nes savaitgalis... jau ryt pritruks kraujo ...Jaunimas per visus kanalus triūbija..ale...
Atsakyti
Oi muka,uzuojauta to jaunuolio tevams.Sunku ,kai negali niekuo padet.
Vakar radau Jurgos Baltrukonytes veida be akiniu.Ir be sypsenos.Labai grazi moteris ,Saros Dzesikos Parker tipazo.Man labai grazi.Toks tipazas patinka.

As kai gyvenu prie dvieju aerodromu ir naikintuvai yra kasdienis reiskinys,tai man keista,kad kazkaip kelias dienas ju nemaciau,kai dabar pagalvoju.Tik civiliniai.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 22, 09:25)
<p>Labas iš ryto smile.gif  naktį virš kaimo naikintuvas praskrido, tai taip neramu pasidarė..  visas naujienas perskaičiau ir naktį, ir daba. Nieko nerašo. Bet šiaip naktim naikintuvai nekyla lyg ir. Tuo labiau, kad mūsų pusėj jų išvis nebūna, tik prieš samitą skraidė.</p>


Sakai nuo Prigžino Suvalkų koridorių saugojo ? biggrin.gif
Rusai pas lakštingalą tiek aiškino , kad vageriai plikom rankom ims Suavalkų koridorių . Bijokit litovcai.

Muka , kažkaip neatsakingai tiek vaikai elgiasi ... Taigi vis tiek ne 18, kaip nepagavoti ax.gif Sutaupė 50 EUR ?
Nepykit , bet abu labu tokie ...
Kad tik pasisektų operacija wub.gif wub.gif wub.gif
Ką mama išgyvena bijau pagalvoti ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 22, 12:56)
Sakai nuo Prigžino Suvalkų koridorių saugojo ? biggrin.gif
Rusai pas lakštingalą tiek aiškino , kad vageriai plikom rankom ims Suavalkų koridorių . Bijokit litovcai.

Muka ,  kažkaip neatsakingai tiek vaikai elgiasi ... Taigi vis tiek ne 18, kaip nepagavoti  ax.gif  Sutaupė 50 EUR ?
Nepykit , bet abu labu tokie ...
Kad tik pasisektų operacija wub.gif  wub.gif  wub.gif
Ką mama išgyvena bijau pagalvoti ...

Zinai jis organizavo kelione … ai nežinau kaip ten buvo, bet faktas graudus … oi visi čia lipa sienom …
Atsakyti

Muka, dingtelėjo man yokia dar mintis- man atrodo, kad aktorius Pobedonoscevas su žmona kažkokią agentūrą Balyje įkūrę ar kažką panašaus. Lietuviai su jais keliauja. Gal jie kažkokių kontaktų žinotų, bent jau  kraujo donorų gal atrastų - žmona ten jau daug metų gyvena lyg, tai ten nesvetimi. Gal susisiektų dukra per IG, gal kokių minčių naujų būtų.

Dusia, Tavo dovanotos kojinės naktį išgelbėjo. Turėjai jausti, kai mintyse dėkoju.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 22, 13:27)
<p>Muka, dingtelėjo man yokia dar mintis- man atrodo, kad aktorius Pobedonoscevas su žmona kažkokią agentūrą Balyje įkūrę ar kažką panašaus. Lietuviai su jais keliauja. Gal jie kažkokių kontaktų žinotų, bent jau  kraujo donorų gal atrastų - žmona ten jau daug metų gyvena lyg, tai ten nesvetimi. Gal susisiektų dukra per IG, gal kokių minčių naujų būtų.</p><p></p><p>Dusia, Tavo dovanotos kojinės naktį išgelbėjo. Turėjai jausti, kai mintyse dėkoju.</p>

Jo ten susiekė su lietuvių bendruomenę Balyje,ale jokraujo grupė A-, jau tėvas triubija per visus socialinius kanalus...ir sala nutolusi nuo bali reikia beveik 6 valandas nuo Bali, sala vadinasi Lombok
Atsakyti

Oi muka,uzuojauta to jaunuolio tevams.Sunku ,kai negali niekuo padet.
Vakar radau Jurgos Baltrukonytes veida be akiniu.Ir be sypsenos.Labai grazi moteris ,Saros Dzesikos Parker tipazo.Man labai grazi.Toks tipazas patinka.

As kai gyvenu prie dvieju aerodromu ir naikintuvai yra kasdienis reiskinys,tai man keista,kad kazkaip kelias dienas ju nemaciau,kai dabar pagalvoju.Tik civiliniai.

Man tai eilinė moteris, jaunatviška. Figūra puiki.

Dėl jaunuolio liūdna. Ir keista kad nepasirūpino jie draudimu važiuodami į tokią vietą. Tėvams tai tikras siaubas 

Turėjau prieš kelis metus pacientę, kuri Balyje susilaužė koją. Lūžis buvo sudėtingas, reikėjo skubiai operuot. Nuvežė į privačią ligoninę, ten pasakė, kad privalo is anksto sumokėt 5000€. Ir paskui ten dar už kiekvieną lovadieni didelės sumos. O Lt tuo metu buvo naktis, draudimui prisiskambinti neįmanoma, tai jie patys per savus susimete tą sumą, isoperavo. Kai prisiskambino draudimui, tie pasakė, kad lovadieniu nekompensuos, gal tik bilietą į Lt nupirkt grįžimui anksčiau. O kaip tau žmogus grįš, koja ką tik isoperuota, tinsta, skrydis su persėdimu, daug valandų, juk susidarytų trombai. Tai viską kažkaip patys susimokėjo, grįžo po 2 savaičių, po to bylinėjosi su draudimo bendrove, atgavo kažkaip tuos pinigus galų gale  

Atsakyti

Sakai nuo Prigžino Suvalkų koridorių saugojo ? biggrin.gif
Rusai pas lakštingalą tiek aiškino , kad vageriai plikom rankom ims Suavalkų koridorių . Bijokit litovcai.

Muka , kažkaip neatsakingai tiek vaikai elgiasi ... T

 

Pirma mintis buvo, kad kažkas oro erdvę pažeidė. Koridorius nuo mūsų tolokai, bet BY siena tai visai netoli.

Mdiaa, išties.. keliaut taip toli be draudimo.. bet tai tokiam amžiuj turbūt visai ne galvoj. Atrodo, kad su manim tai jau tikrai nieko nenutiks. 

Kad ir mano mažiukas. Turi grįžt iš draugo apie vidurnaktį, nuo draugo namo mišku kokie pora kilų iki stotelės.  Sakau - paskambink, aš atvažiuosiu paimt. Arba taxi išsikviesk. Tai kur tau.. o ko tu jaudinies? Taigi čia viskas tvarkoj, nepergyvenk. 

Atsakyti

Mišku tai gana saugu dar, nebent ant kokio šerno gali užsiraut. Aš irgi kažkaip nebijau naktinio miško. Bet va mieste tamsoj jau vengiu ir lb nervuojuos kai vaikas kur eina. Žmonės pavojingesni už žvėris

Atsakyti