Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos ,
Labai gražios verbenos 4u.gif
Ir ežuolė nuostabi wub.gif . Nemoku nufotografuoti savų taip gražiai kaip Pou.
Vėjuota... Ne mano oras.
Telefonas šiandien kaime lietų žada. Kompas tik rytoj. 3,6 mm, taigi katino ašaros tokiai sausai žemei .
AA, sakai niekas nepasikeitė Biržuose nuo to laiko kai tu buvai jauna. Ne aplinkoj , o žmonių galvose ?
Kiek man teko bendrauti su tų kraštų žmonėmis yra labai didelė takoskyra - savi ir svetimi . Taigi mergelei atvykusiai iš sostinės viskas atleidžiama ... Už ją NeGėda biggrin.gif tongue.gif
Man Biržai baltas miestas pasirodė, kiek teko būti . Filmuke tos baltos spalvos architektūros neparodo . Ir Pasvalio senamiestis labai baltas ... Nustebino . Pravažiuojant nematai , šiemet teko pasivaikščioti .
Muka , mano ežuolės irgi atokaitoje . Puikiai auga , tik vandens laiks nuo laiko papilu, ty numetu šlangą ten. Bujoja.
Saulakio pas mane išdygo 2 margalapiai , 2 paprasti.
Kokie turi būti ?

Atsakyti
Nu kaip supykau,rasiau rasiau rasiau ,neissisiunte,atsviezinau puslapi ir dingo viskas.
Labas rytasnebenoriu atgamint,esu pikta,parasysiu veliau,kai atlegs. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 07 21, 10:50)
Nu kaip supykau,rasiau rasiau rasiau ,neissisiunte,atsviezinau puslapi ir dingo viskas.
Labas rytasnebenoriu atgamint,esu pikta,parasysiu veliau,kai atlegs. biggrin.gif  biggrin.gif


Jei kompu , parašai , nukopini tada siunti smile.gif
Patikrini - nusisiuntė ar ne smile.gif
Nenusisiuntė - įdedi tekstą iš iškarpinės ax.gif
Paskutinėmis dienomis kompe labai stringa . Telefone ( nauja versija ) viskas gerai .
Atsakyti

Saulakis margalapis tyrėtų būti, nemargais lapais žydės geltonai ir bus aukštesnis. K margiuko labai dekoratyvūs it lapai, ir šakojasi puikiai, žemesnis, gausu žiedų.

Atsakyti
Antstalinis kompiuteris ir sena versija - irgi viskas kuo puikiausiai.
Tie krastai dusia yra atviri ir labai pagarbus ir padedantys ,gilus ir kilnus.Tik turi kazkoki polinki i talibano paprocius.Todel net man keista ,kai tikrai protinga moteris maivosi.Tesiog toks kulturinis disonansas.
Siandien laisves nuo konservavimo diena.Gaminsiu limonada su per mesmale maltom citrinom.
Atsakyti
Aš tai žiūrėjau kaip į rolę - suvaidink tuštutę. Beveik pavyko , pasirodo intelektą paslėpti galima biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kam to reikėjo jai , nelabai supratau . Pinigai ? Ar reklamos pritrūko ?
PS jei ji būtų vietinė ir grįžusi maivytus, būtų nesuprantama. Svetima, ji tam kaime smile.gif Ir nepatikėsiu , kad miegojo lauke tongue.gif Pasimaivė tik.
Akiniai , kažkokios bėdos su akimis ? Rimtos ?
Atsakyti
Gerai ,tada klausimas - ar verta ,kad ir uz pinigus pasinerti i toki abejotina amplua?
Kai metai ipareigoja,kai esi jau gyvenimo expertas , o ne naujokas.
Bet velgi,cia as,jau gimiau sena.
Oi kiek is manes uz tai tyciojosi ,mano tevai ir tevu draugai ir kaimynai.Bet as drasi,kai jau man suejo metu ir as i juos drisau kreiptis, nes jauna tai gerbiau suaugusius,jie atsake - ar tikrai mes taip elgemes ,ir ar tai taip blogai.
Tesiog reformatu krastuose labai ryskus gyvenimo trafaretas.Dar anuko darzelyje kovojau su tuo trafaretu.Teko grupiokems gyvenimo poniatkes apie bobutes paaiskint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 21 liepos 2023 - 11:45
aš ne į temą ....ar turite draudimo brokerę bet labai gerą konsultacijai, dukters geras draugas indonezijoje patyrė labai rimtas traumas, užgriuvo medis, padėtis labai ir netgi labai sunki... informacijos mažai turime, tai galvojome pirma reikia sužinoti ar turėjo draudimus ir t.t. kiek pamenu jie turi kažkokią sistemą bendrą ..tai sužinotume apie draudimą. Ir dabar galvojame kaip iš tos salos išvežti,nes gydytojai nelabai ką ten gali daugiau padaryti...kaip sakoma ieškome pagalbos visais kanalais. Gal kuri turite patirties ar minčių...
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 07 21, 12:51)
aš ne į temą ....ar turite draudimo brokerę bet labai gerą konsultacijai, dukters geras draugas indonezijoje patyrė labai rimtas traumas, užgriuvo medis, padėtis labai ir netgi labai sunki... informacijos mažai turime, tai galvojome pirma reikia sužinoti ar turėjo draudimus ir t.t. kiek pamenu jie turi kažkokią sistemą bendrą ..tai sužinotume apie draudimą. Ir dabar galvojame kaip iš tos salos išvežti,nes gydytojai nelabai ką ten gali daugiau padaryti...kaip sakoma ieškome pagalbos visais kanalais. Gal kuri turite patirties ar minčių...

O jis sąmoningas ? Jo paklausti negalima ?
Vienas keliavo ?
Kažkada turėjau , bet kiek žinau nebedirba, pas vaikus į UK išvažiavo . Dabar kitotą turiu , bet ji vienos įmonės darbuotoja tai nepadės...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 21, 14:07)
O jis sąmoningas ?  Jo paklausti negalima ?
Vienas keliavo ?  
Kažkada turėjau , bet kiek žinau nebedirba, pas vaikus į UK išvažiavo . Dabar kitotą turiu , bet ji vienos įmonės darbuotoja tai  nepadės...

povestuvinė kelionė, žmona šoke, nesamoningas, kojos abi sulaužytos, pradurtas stuburas ir kiti daugybiniai sužalojimai, kraujo daug neteko, sala neturi, prasidėjo uždegimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 21 liepos 2023 - 12:16
rado 6 donorus saloje, čia jau jaunimas per facebok suieškojo, reikia gabenti į Singapūrą...kol kas jo būklė labai bloga verysad.gif....žmona visai nesiorientuoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 21 liepos 2023 - 12:38
QUOTE(Muka @ 2023 07 21, 13:14)
povestuvinė kelionė, žmona šoke, nesamoningas, kojos abi sulaužytos, pradurtas stuburas ir kiti daugybiniai sužalojimai, kraujo daug neteko, sala neturi, prasidėjo uždegimas...

Patikrinti daiktus , patikrinti paštą telefone - turi ar ne draudimą ? Polisas dažniausiai siunčiamas .
Atbuline data jau nebepadaro ...
Seniau galėdavo .
Žmonės mielieji kalbėkitės ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 21 liepos 2023 - 12:43