Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2023 07 20, 14:45)
Vyriausia dukra turėjo reikalų su ta Baltrukonyte.Pirmiausia ex marti buvo išsiūsta pas Baltrukonytės draugą į Kanarus fotografijos stovyklą.Ten susidraugavo,tada jau su dukra skrido kitais metais.Buvo prifotografuota,kaip ir įdomybė ta mano dukra,parašytas straipsnis apie ją ,marčią žurnale,per kelis lapus. ax.gif
Nuomonės formuotoja viešas asmuo?Nu netikiu,tai tada mano marti,nuomonės formuotoja vieša? blink.gif

Cia buvo mano kaimo prezentacija ,dabartiniams mano draugams.Ir beje ,prezentacijai pastabu neturiu.Na bet tie akiniai labai uzkliuvo.
https://www.delfi.lt...a.d?id=93963143
Jurga Baltrukonyte yra senosios kartos, atsiprasau bet tai tik chrolologija,stambaus kalibro leideja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 20 liepos 2023 - 15:14

https://www.nexles.c...erde-10-ml.html
Va sitas ,kiti jokie net neveikia.O siemet dar bulbu daug,bet tu jau nepurskiau ,laiskai negyveno tiek ilgai.Bet purksiu kai visai nukasiu .
Dabar noriu toki pikantiska klausima uzduot ,ar Jurga Baltrukonyte yra viesas asmuo ,ta prasme celebrity ir ar dera apie ja kalbet?

Šiaip ji kazkur buvo išrinktas kaip geriausios reputacijos influencere Lt. Dėl akinių juk visaip gali būt. Gal pvz vokų plastiką pasidarė ir dabar visur fanarai. Gal akys jautrios, skauda, paraude. Matyt yra priežastis, kodėl nenusiėmė, netikiu kad specialiai iš nepagarbos  

Kaip tik vakar nugenėjau savo vynuoges. Turiu dvi , dabar jau nebesodinčiau .
Svarbu teisingai pasodinti - didelė duobė , humusas , dolomitmilčiai , pralaidi dirva . Pavasarį jei sausa gerai prilieti . Aš duodu vynuogių trašų , mb pabarsto dolomitmilčių.
Ir rudenį nugenėti ... smarkiai. dvipetis-Giujo-kordonas.jpg
Teorija tokia , bet man taip nesigauna biggrin.gif
Nors nesu vynuogių uogų mėgėja, baisus cukraus kiekis desertinėse.
Tik fermentuotas salotas mėgstu biggrin.gifRaudonos spalvos kad būtų . Nes jei karšta, tai nuo baltų fermentuotų salotų man labai krenta spaudimas tongue.gif
Savaitgalį kepsiu pirmus baklažanus ... Lauke auga . Ir paprikos lauke gražesnės negu šiltnamyje.

Čia taip įdomiai vyną vadini?😆

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 20, 18:17)
Čia taip įdomiai vyną vadini?😆

Na taip . Ir visai gražiai skamba - pvz po sporto su drauge užsuki salotų ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 liepos 2023 - 17:28

Kiek pamenu, Jurga nešioja fotochrominius akinius, ne iš pagarbos nebuvimo, bet iš būtinybės.

Ingrida, ji susituokė su Algiu pernai, jei neklystu.

Atsakyti
Jinai yra talentinga rasytoja ir protinga moteris, o musu puritonu kraste jos straksejimas disonavo su aplinka.
Pas mus ten talibanas,maivytis leidziama tik toms,pas ka visai smegenu nera. Cia as taip asmeniskai ta reklama priemiau.
Atsakyti

Man tai tiek ji, tiek jos vyras, dukra labai priimtinos mąstysenos. Nemačiau to reportažo.

Atsakyti

Priedas  20230720_175154.jpg   215,67KB   2 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Pou ,as nieko nezinau apie tuos zmones.Duok dieve jiems sveikatos.
Tesiog tame kraste maivymasis yra didzioji mirtina nuodeme ir atleidziama tik visai jau kai galveleje nieko nera.Net Gasanovas staigiai suprato. biggrin.gif
Atsakyti

Pou, kokio grožio ežiuolės  :wub:​ 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pou,labai gražu. wub.gif Labai pasiteisino Patagoninė verbena,pirmi metai,taip gražu iš tolo ir drugeliai tupia. wub.gif Toks mėlynas debesėlis.
Atsakyti
Labos smile.gif

Verbena nuostabi aš jas sodinu toliau nuo terasos nuostabūs žiedeliai:)
Pou aha labai graži,gaila mano atokaitoje joms negerai o tai pasisodinčiau nė vieną smile.gif
Tiesa saulakis sudygo margalapis, šalavijas vienas jau žydi tai violetinis, pentinus išpikiavau tai dar tvirtėja. Visas gėlukes išpikiavau į didesnius vazoniukusir sodinsiu tik kitą pavasarį tegu tvirtėja smile.gif
Dėl tokių reportažųAA neimčiau į širdį viskas režisuojame o ir žmonės vedantieji priversti būti lyg teatre. Tiesa jeigu rastumėte laidos išpažinimai poklabį su jos vyrų Algiu, vo čia dėliojimas minčių kažkas vau su vienuoliu jis kalbėjosi apie tikėjimą ir mirtį 4u.gif Išpažinimai. Dailininkas Algis Kriščiūnas: mintys apie mirtį nuspalvina gyvenimą gražiausiomis spalvomis
Gražios dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 21 liepos 2023 - 08:28

Labas rytas,

na va, gražiausiai, violetinis šalavijas, nors rinkau nuo rožinių šakelių. Na nieko, vienas rožinis atskirtas, pavasarį tikrai bus daug sodinukų, persodinaiu iki žydėjimo ir atrinksiu rožinius.

Man tiek Jurga, tiek Algis gilūs žmonės. Gal toks laidos formatas? Jos tekstai tikrai netušti. Paskaitau juos abu. Reiks oažiūrėt reportažą.

Aha, graži maniškė ežiuolė, tik savonūgio dar nepasiekus, tikiuoai, kitais metais sutvirtės.

Gražios dienos 🌷

Atsakyti